Viperius

Użytkownicy
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

O Viperius

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Miejscowość
  Tarnowskie Góry
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Panna
 • gg
  11330796
 1. Katoptromancja to inaczej sztuka wróżenia z lustra, kuli, lub np. tafli wody. Jednak mnie bardziej od wróżenia interesuje "dalekowidzenie", czyli wiedzenie osób, miejsc, zdarzeń odległych. Ma ktoś jakąkolwiek wiedzę na ten temat?
 2. Z góry przepraszam administrację za ten post. siloam, ze wszystkich czarownic, ezoteryków, okultystów na tym forum, to ty jesteś największym heretykiem i bluźniercą. To przez takich ludzi jak ty, zaślepionych w 100% ludzie tracą wiarę i (niestety) gardzą Chrześcijaństwem. To nie, przez szarlatanów, pokazujących sztuczki w zamian za parę złotych, że już o tych wrednych, plugawych szamanach, czy innych magów, uzdrawiających i pomagającym w biedzie nie wspomnę. To przez takich fanatyków jak ty. Naprawdę, zachodzę w głowę, jak tacy ludzie jak ty ośmielają się żyć na równi z normalnymi ludźmi? Ja dla każdego człowieka mam limit szacunku. Można go pogłębić, albo zużyć. Ty zużyłeś go na starcie. Daleko mi do nietolerancji, szanuję człowieka jak i jego wiarę, ale to, co ty robisz z tak piękną religią, jaką jest Chrześcijaństwo smuci mnie. Poza tym, spójrz, jak żałosnym człowiekiem jesteś: zbanowali cię na ezoforum, gdzie krzewiłeś swoje herezje, to podkuliłeś ogon i przylazłeś tutaj. Za tydzień, dwa, znów cię zbanuję i gdzie pójdziesz? Na paranormalne? Byt-zbiorowy? Żałosne. Nie żal mi ciebie, bo chodź źle ci nie życzę, mam głęboko gdzieś, co poczynisz z resztą twojego życia, ale szkoda mi ludzi z twego otoczenia, i innych ludzi z którymi masz kontakt, a których trujesz tą fanatyczną trucizną.
 3. Tak, to, że odnosi się do Mitologii Egipskiej wiem, uwielbiam ten panteon ponad inne... Jednak mi bardziej chodziło o naturę tych Bogów, jeśli mnie rozumiesz :D
 4. Czytałem o tym rycie, ale o nim zapomniałem, dzięki Ci. A mógłbyś może coś wspomnieć o Bogach, do jakich wznosi się prośby? Np. kim jest Khepra?
 5. LD może służyć odstresowaniu się, w celach czysto rozrywkowych, albo terapeutycznych. Różnica jest chyba jedynie w tym, że w LD wszystko jest "bardziej rzeczywiste", wiemy, że to sen, ale mimo wszystko, możemy zmienić świat, w którym aktualnie jesteśmy.
 6. Swego czasu miałem takowy, jednak ciut bardziej lipny, t.j. taki za bodaj niecałe 10zł, więc cudów się spodziewać nie dało... Nosiłem ich kilka, ale jakoś "nie lubi mnie", tzn. za każdym razem po krótkim czasie gubiłem je, kupowałem nowe i znowu. Postawiłem mieszkanie do góry nogami, i tak ich nie było... No cóż, potem się przerzuciłem na Pentakl Salomona i miałem go coś koło roku, teraz noszę Oko Horusa, i jestem całkiem zadowolony. Ankh zwany był także Kluczem Nilu, o ile pamiętam...
 7. Moim zdaniem jasnowidzenia jest możliwe, ale nie jest "prawdziwe". Ujrzenie przeszłości, teraźniejszości, jak najbardziej, ale przyszłości? Wg. mnie, człowiek jest zbyt zmienny, by istniała jasno określona przyszłość. Dla przykładu, idąc lewą stroną ulicy, gdy wejrzymy w przyszłość za 10 sekund, to zobaczymy siebie, te kilkanaście metrów dalej, po lewej stronie ulicy. Gdy jednak po tej wizji przejdziem na prawą stronę ulicy, i wejrzymy w przyszłość o te 10 sekund, zobaczymy siebie kilkanaście metrów dalej, po prawej stronie ulicy. Czytałem o metodach wróżenia, takich jak kości, czy oczy boga, polegać one mają na tym, że nasza podświadomość czerpie odpowiedź na pytanie, podpinając się do "Wyższej jaźni", a następnie tak dostosowuje napięcie mięśni, bierze pod uwagę wiatr, podłoże itd. by odpowiedź była jak najbliższa prawidłowej.
 8. Cóż... porządnym zaklęciem to bym tego nie nazwał, ni to z Ceremonialnej, ni to afirmacja... To w zasadzie jest normalna modlitwa plus drobna sugestia do podświadomości, nie mówię, że złe. Ale to chyba dla baaardzo początkujących.
 9. Teraz mnie też, może jakieś serwery chwilowo padły?
 10. Linki wygasły?
 11. Strona nie działa, czy ja mam problem?
 12. Szepcząca jest wszystkim, szamana w to wliczając Ale miło by było, gdyby ktoś jeszcze się wypowiedział.
 13. Ludzie, czym Wy to tniecie? Tak, żeby nie połamac gałązek? Że też żadnej piły nie mam... Tylko noże...
 14. Bardzo wyczerpującą i ciekawie napisane. Być może ludzie teraz nie będą mylić duszy z duchem... Dobrze by było, gdyby któryś z forumowych szamanów się wypowiedział.
 15. Raczej wątpię, bo raczej nie uchodzą one za coś "czarnomagicznego". Podobnym zagadnieniem są homunkulusy, ale o nich też za wiele nie ma.