~?=9

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O ~?=9

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
 1. Czy modlitwa może być atakiem magiczny? Czy, dajmy na to, modlitwa z prośbą o nawrócenie konkretnej osoby, na określone wyznanie będzie atakiem magicznym? Jest to ingeracja w życie drugiego człowieka, być możeniezgodna z jego wolą. Jeżeli to egregor zwraca się przeciwko nam, to czy można się od niego uwolnić? Czy można obronić się przed egregorem lub osłabić jego wpływy? Czy możliwe jes całkowite uwolnienie się od egregorów? Co myślicie o chrześcijańskiej modlitwie za heretyków(czy cos podobnego rodzaju)? Czy wpływa ona na ludzi zajmujący ezo?
 2. "Sygnowane arkanami koloru Pentakli Drzewo świata czynienia ukształtowane jest z dziesięciu sfer. Najwyższa z nich to sfera Primum Mobile (Pierwszego Poruszyciela) usytuowana w sefirze Korony. Niżej znajduje się sfera gwiazd stałych (znaków zodiaku), a pod nią sfery Saturna, Jowisza, Marsa, Słońca, Wenus, Merkurego, Księżyca i czasoprzestrzenne contiunuum czterech żywiołów naturalnych. Podlegają one rządom aniołów zodiakalnych i planetarnych świata formowania. Bezpośrednią władzę nad nimi sprawują duchy świata czynienia zwane duchami dekanoi (miano to nosiły egipsko-greckie bóstwa dekanatów – dziesięciu dni każdego zodiakalnego miesiąca). Każdy z owych duchów (kabała uznaje je za anioły) ma dwóch pomocników opiekujących się kolejnymi pięcioma dniami dekantu. Dekanoi i ich pomocnicy symbolizowani są przez blotki kolorów (z wyłączeniem asów, które upostaciawiają żywioły naturalne)." J.W. Suliga Tarot zwierciadło duszy i mroku I tu moje pytanie: jakie śą imiona dekanoi każdego zodiaku? Jakie śą imiona aniołów domów astrologicznych, zodiakalnych oraz strażników 30 dni i 30 nocy i strażników? wiem że dużo wymagam więc propozycje ksążek na ten temat też chętnie przyjmę.
 3. Kim/czym jest człowiek? Czy to przysłowiowa kupa mięsa? Jeśli nie to czym od niej się różni? Czy też zbiorowisko komórek i włókien? Skąd wiadomo że ma dusze? Śmierć ustaniem pracy organizmu?
 4. Wielu autorów podaje informacje, że tarot używany był w praktykach czarnoksięskich i magii. Stąd moje pytanie w jakim celu i jak, po co, gdzie i dlaczego...
 5. karty tarota we śnie są raczej objawem uzależnienia duchowego i nie powinno się tego snu interpretować normalnie
 6. Może to oznaczać (nie musi), że należy zmienić podejście do spraw związanych z śmiercią i chorobą. Może ci to mówić że w należy zmienić talię na inną, jak też zapowiadać nowy etap w życiu taki sam lecz inaczej przedstawionym. Tutaj możesz ten sen interpretować (jeśli to była jedynie karta) tak jak wróżbę z kart.
 7. Jednak zastanawia mnie to czy dzieci widzą aurę ludzką? Jak myślisz? Ja myślę że tak, tyle że potem tę zdolność zatracają jak ktoś napisał w temacie - Co widzą dzieci? Zachęcam Szept do rozwinięcia swej wypowiedzi.
 8. Ostatnio pojawił się pewien temat, w którym padła informacja o tym że do jednego człowieka dziecko wyciąga rączki i chce się bawić, lecz do drugiego wręcz ucieka. W związku z tym moje pytanie - co dzieci widzą w ludziach? Czy poznają ich charakter, a może widzą coś o czym my nie mamy pojęcia? Bardzo mnie to ciekawi napiszcie swoje spostrzeżenia i domysły.
 9. Jestem na forum pierwszy raz i aż się dziwie, jak można nie wiedzieć czegoś co powinno być oczywiste. Prawdziwy mag, a raczej osoba zajmująca się Tarotem będzie miała prorocze sny ponieważ praca z Tarotem budzi uśpioną dotąd intuicję i podświadomość. Jak wiadomo podświadomość wie o przyszłości wszystko więc stąd prorocze sny.
 10. Witam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!