Bozena

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bozena

 1. Szukam sposobu by poczuć się bezpiecznie w domu. Wiem, że można zabezpieczyć mieszkanie prze złymi energiami, oczyścić, mi też pewnie by się to przydało.
 2. Dziękuję. Tabletki brałam przez prawie 2 tygodnie, ale boję się uzależnić od nich, nie chcę iść na łatwiznę. Chcę się wzmocnić, poczuć się pewniej w domu, nie chcę się poddawać.
 3. Tego nie wiem, ale mąż odszedł 4 miesiące temu i przeszłam przez piekło, miesiąc nie spałam wcale. Teraz jest lepiej, ale jak zasypiam to coś mnie budzi, nie pozwala zasnąć, a jak już uda mi się zasnąć, to najwyżej godzinkę i budzę się i tak kilka razy w nocy. Nie umiem sobie z tym poradzić, jak siedzę ok, ale jak kładę się do łóżka, to serce zaczyna szybko bić.
 4. Nie o klątwy czy uroki mi chodzi. Mam lęk przed ciemnością, śpię przy świetle, a i tak budzę się co godzinę, noce są bardzo długie. Może gdybym wiedziała jak zabezpieczyć mieszkanie przed tymi co odeszli mogłabym spokojnie spać. Od jakiegoś czasu palę świeczkę wieczorami, ale nie pomaga, a czasami nawet w dzień czuję się nieswojo w mieszkaniu.
 5. Link nie działa
 6. Witam wszystkich serdecznie. Ja poszukuję wiedzy na temat ochrony osobistej i otoczenia. Pozdrawiam