piotrek434

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O piotrek434

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Wodnik
 1. Witam, czy ktoś wie może gdzie można kupić taki sprzęt radiestezyjny - różdżkę L4 ?
 2. Dzięki za definicje. Ktoś z Was testował prawo remanencji może?
 3. Dużo diagramów widziałem również w książcę Pana Mateli.
 4. "Człowiek od lat uciekał od miejsc szkodliwych, poszukiwał źródeł wody i starał się neutralizować szkodliwe oddziaływania. Szacuje się, że ok.80 proc. osób posiada zdolności radiestezyjne. Są one zależne od: - kontaktu z samym sobą, z podświadomością - wrażliwości - intuicji - od możliwości skupienia uwagi – koncentracji " Więcej informacji na temat wrażliwości radiestezyjnej można poczytać na stronie radiesteta.com.pl
 5. Widzę dużo ciekawych informacji nt. radiestezja.
 6. Om jest moją ulubioną mantrą. Bardzo dobrze porusza organizm i trafia do każdej komórki. Podobnie jak i kamerton OM.
 7. Witam, cieków wodnych na mapce w takiej skali będzie tak dużo że nie sposób na takiej skali cokolwiek wskazać. Można co najwyżej ogolną energetykę danego obszaru. Żyły wodne są stosunkowo wąskie aby operować tak dużymi mapami.
 8. Przydałoby się wahadło z ostrym czubkiem jeszcze abyś mogła robić dokładniejsze wskazania np. żył wodnych czy wskazania na biometrach.
 9. Witam, nie nazwałbym od razu uszkodzeniem. Trzebaby po prostu oczyścić dany sprzęt radiestezyjny - wilgotną szmatką, wlozyc na chwile do ziemi w kwiatach, zdjąć ręką energię poprzednika.
 10. Witam, badania przy pomocy wahadła - są subiektywnymi badaniami. Nie jest to uniwersalna prawda, że akurat tyle ma i już. Być może przy samych czakrach dłoni - było rzeczywiście więcej ale pytanie czego dotyczyło badanie. Po zastosowaniu skutecznego odpromiennika na żyły wodne - energetyka mieszkania powinna wzrosnąć do ok. 7-8 tys. jednostek Bovisa.
 11. Według mnie warto, zależy jak dobrze potrafisz kontrolować swoją mentalnością.
 12. Bardzo prosty z Ciebie człowiek