Fraida_pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Fraida_pl

 1. Jestem zdania,że człowiek zawsze osiąga swój cel i chce to co ma- wszystko jest w Twoich rękach i tak naprawdę jeżeli będziesz chciał iść do pracy to uwierz mi że pójdziesz i znajdziesz ja wbrew wszelkim opiniom bez problemu. Życzę dużo wytrwałości i oczywiście powodzenia!
 2. Ciekawi mnie czy Użytkownicy na forum korzystali już z akupunktury oraz jeżeli tak to jakie są opinie na ten temat,z jakim skutkiem? Znajoma się wybiera więc im więcej opinii tym rzecz jasna lepiej.
 3. Zgadza się,co do kolorów również się zgodzę,oczywiście odróżniamy je natomiast z zapachem jest problem,przynajmniej ja mam z tym wyraźny problem aby cokolwiek poczuć i nie potrafię sobie z tym poradzić.
 4. Proponuję zapisywać sny- będzie potem o wiele łatwiej w interpretacji także jeżeli chodzi o ich szczegóły bo przecież właśnie one stanowią często o prawdziwym znaczeniu. Tarot archetypowy jest raczej dla tych bardziej zaawansowanych i doświadczonych osób.
 5. Idzie,pod warunkiem że naprawdę ktoś się leczy a nie tylko próbuje i udaje,że jest w porządku. schizofrenii nie wyleczysz od tak sobie,to często lata wyrzeczeń i bólu,głównie psychicznego.
 6. Darku być może za długo trwała samodyscyplina i wewnętrzna kontrola bo domyślam się,ze emocje masz opanowane do perfekcji. Zastanów się kto kogo bardziej nie rozumie: Ty ludzi czy ludzie Ciebie? oczywiście odpowiedź już znasz,teraz pytanie co z tym zrobisz:)
 7. W takim razie jak należy się modlić skoro modlitwa skierowana jest do Boga,kogoś kogo nigdy nie widzieliśmy,nie mamy żądnego wyobrażenia jak może wyglądać,czy modlitwa nie powinna być po prostu spersonalizowana?
 8. Nikt nie rodzi się od razu mądrym człowiekiem,można mieć dar,zdolności do tego aby szybko się uczyć,przewidywać sytuacje oraz wyciągać wnioski,można mieć po prostu "to coś" do reszty,perfekcji i sukcesu dochodzisz sam swoją pracą i talentem wraz z upływem czasu. Ostatnie stwierdzenie natomiast jest bardzo trafne; świat przepełniony konsumpcją i materializmem,czy w takim świecie miłość w ogóle ma szansę przetrwać?
 9. Witaj na forum,bardzo fajnie że zdecydowałeś się do nas dołączyć,dzięki tutejszym tematom na forum na pewno uzyskasz odpowiedzi na cały szereg nurtujących Cię pytań oraz wątpliwości. Pozdrawiam.
 10. W takim razie dziękuje za rozwiniecie tematu. Nie chodziło mi oczywiście o mnie ponieważ doskonale znam skróty,ale o pozostałych Użytkowników którzy dopiero wchodzą ten świat z myślą o nich właśnie warto wszystko wyjaśniać i precyzować.
 11. Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że miło i aktywnie spędzę tutaj czas,pomagając w wielu kwestiach. Pozdrawiam:)
 12. Swego czasu próbowałam kilku,ale to jednak nie dla mnie,jeżeli kosmetyki do pielęgnacji to oddzielam je od kuchennych przepisów,na moja cerę nie poskutkowały:)
 13. Balsam czy masło do ciała to też dobra i skuteczna opcja w kwestii nawilżenia naszego ciała,a poza tym bardzo ładnie pachnie wiec polecam
 14. Zgodze się,ale nikt nie zaprzeczy ze wsparcie ze strony bliskich mu osób jest mu kompletnie obojętne w bo to znaczy że oszukuje samego siebie i pisanie że ktoś jest "cienki" czy też nie kompletnie mija się z celem,to szufladkowanie,a dobrze wiemy co nałóg potrafi zdziałać i jak silnie na nas oddziaływać.
 15. Nie wiem czy istnieje taki lek na nieuleczalne choroby,natomiast na pewno sami możemy sobie pomóc stosując odpowiednią profilaktykę ( np: pozytywne myśli i zero stresu), to moim zdaniem zdziała tutaj bardzo wiele.
 16. W ostatnim czasie bardzo często śni mi się winda oraz zwierzęta,czy to koń czy osioł. Czasem pojawiają się też inne elementy,jednak powyższe symbole są najczęstsze.
 17. Zgadzam się z tym,jednak każda religia czy wierzenie ma swoją specyfikę. Religie wschodu faktycznie opierają się na radości i czerpaniu przyjemności,natomiast chrześcijaństwo kojarzy nam się z lękiem i niepokojem. W takim razie w jaki kanon wpisac tutaj Islam?
 18. Zgadzam się z Tobą,tylko teraz pytanie jak uniknąć takiej iluzji doskonałości aby potem nie odrodzić się jako koń czy pies,czy w ogóle można coś robić i osiągnąć wspomnianą doskonałość?
 19. Trudno się z Tobą nie zgodzić,natomiast jedyne czego mi brakuje to wyjaśnienia stanów własnego ducha i świadomości,podałeś tylko skróty jak np OM,jednak dla mniej wtajemniczonych niewiele to powie.
 20. W takim razie dobrze trafiłeś Darku i nam również jest niezmiernie miło powitać Cie w naszym gronie:)Jak widzisz jest w czym wybierać oraz co czytać,zapraszamy serdecznie:)
 21. Nie powiedziałabym,ze jest to coś strasznego,można odczuwać wtedy dawkę adrenaliny i podniecenia,ze robimy coś na co nigdy w życiu realnym byśmy się nie odważyli. Potraktuj to bardziej jako przyjemność,chociaż ból fizyczny podczas snu możesz odczuwać.
 22. To co dla jednych jest wadą,dla innych może byc zaletą,wszystko zależy od punktu nastawienia oraz priorytetów. Moim zdaniem masz dar od losu,który szkoda byłoby zmarnować,a możesz to uczynić zamykając się na te sny i bojąc się ich. Wystarczy ze wyjdziesz do nich na przód i naprawdę nie ma się czego obawiać.
 23. Rzucanie palenia to bardzo skomplikowany proces dla nas samych,wymaga wsparcia ze strony najbliższych jak i konsekwencji trwania we własnym postanowieniu. Warto poczytać o potędze podświadomości,bo od niej w mojej opinii uzależniony jest końcowy sukces.
 24. Efekt przeczyszczający jest akurat minusem dla większości osób,nie mniej jednak wszystkiego trzeba używać z rozwagą i w odpowiednich proporcjach jeżeli wyczujesz granice,to nie widze nic złego aby leczyć się właśnie w ten sposób,ponoć jest to bardzo skuteczne.
 25. Grunt to pozytywne myślenie,moim zdaniem bez względu na dziedzinie życia do jakiej się odnosimy,pozytywne nastawienie zdecydowanie zwiększa nasze szanse na końcowy sukces. W kwestii tajemnej sztuki magi w grę wchodzą także inne czynniki,ale rzecz jasna podświadomość jest bardzo ważnym elementem.