kasiarenrit

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O kasiarenrit

 • Tytuł
  Ezo nowy

Uncategorized

 • Miejscowość
  Chełm
 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
  Skorpion
 1. Witam, Śniło mi się, że byłam w domu swoim i miały być zmieniane okna. Następnie jedno zdjęłam, ale nie mogłam założyć nowego. Później było tak jakbym była strażnikiem i zamykałam w celach...Gdy byłam w domu nagle ktoś przyszedł i kazał mi szybko uciekać bo bomba jest w domu i zaraz wybuchnie, gdy już uciekłam widziałam tylko jak mój dom się pali. Następnie łąka się paliła na którą uciekłam tzn sucha trawa. Proszę o interpretację. Z góry dziękuję.
 2. Tak naprawdę dzisiaj miałam iść do spowiedzi. I właśnie tej nocy co miałam iść śniło mi się, że szłam do spowiedzi z koleżanką, wyspowiadałam się i poszłam. Była godzina 10, ale chciałam iść jeszcze do Komunii do innego kościoła i mówię do koleżanki, że pójdziemy do takiego kościoła (on istnieje naprawdę w realu) Ona powiedziała mi, że ten kościół już nie istnieje, tylko są tam ruiny jakiegoś pałacu. Zaszłyśmy tam i znaleźliśmy się w jakimś lesie. Zobaczyłam, że ktoś jedzie w naszą stronę a my uciekamy w głąb lasu, znalazłyśmy się w jakimś pomieszczeniu. Były białe drzwi światło, nagle usłyszałam, że ktoś idzie. W drzwiach nie było zamka nie dało się ich zamknąć. Mówię do koleżanki żeby zamknęła wizjer bo światło widać, ale wtedy już ktoś podszedł do drzwi i próbował je otworzyć. My je trzymałyśmy, żeby ta osoba tylko nie weszła. Następnie znalazłam się na jakimś trawniku, zaczęła falować trawa i ujrzałam ducha - dziewczynę, która zaczęła się unosić ku górze. Była to tak jakby złota świecąca blaskiem postać. Proszę o interpretację mojego snu. Z góry, dziękuję.
 3. Witam. Śniło mi się, że przyszli do domu babci ministranci (jeden taki co mi sie podoba) przyszli oni z krzyżem. Była to Droga Krzyżowa, ujrzałam też jakby Pana Jezusa. Nastepnie podgadywałam wszystkich o tego ministranta. Następnie byłam w kościele na Mszy siedziałam na początku obserwowałam go. Co to może oznaczać?