dawid298

Użytkownicy
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O dawid298

 • Tytuł
  Ezo użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Byk
 1. Wydaje mi się, że upadek córki z windy jest w tym śnie istotny, ale nie kluczowy. Generalnie w snach kluczowe jest to, co się dzieje i jak się dzieje. Ja to widzę tak: Ty idziesz z córką przodem, w pewnej odległości od męża z synem - sen dotyczy córki, ty masz ją za sobą (nie widzisz jej, ona za tobą podąża a masz ją za plecami), to jest tu kluczowe na tym etapie. Dalej: mamy windę bez ścian, w dodatku małą, ale (symbolicznie) rolę "ochronną" ścian przejmują zimowe kurtki - z tym, że kurtki odnoszą się albo do twojej potrzeby ochrony albo do obawy przed jej brakiem (patrz: brak ścian fizycznych chroniących przed upadkiem, więc to ty ją zapewniasz w postaci kurtek [dodatkowo trzymasz dzieci więc pasuje], chodzi tu o coś co wychodzi od ciebie). Na koniec: upadek córki albo ma związek z tym co pisałem na początku (o czymś nie wiesz? Czegoś się obawiasz?) albo z tą rodziną do której idziesz (albo raczej coś co się z nią kojarzy). Oczywiście ważne jest to, że córce raczej nic nie jest + to co powiedziała. Napisałem jak wg mnie ten sen działa, ale tu jest coś czego ja nie wyłuskam a zrozumiesz to tylko ty - to twój sen i ty najlepiej go zrozumiesz.
 2. Wg mnie to że przyśnił ci się pierścionek akurat na 3 mc-e przed ślubem nie jest przypadkowe, bo zapewne on ten ślub symbolizuje. Ślub sam w sobie i nic więcej, w tym przypadku sennikami bym się nie sugerował ( nawet nie sprawdzałem ). Ogólnie ja ten sen bym traktował jakoradę, może taką z wykrzyknikiem; słowa dziadka że "nie o to w życiu chodzi" rozumiem tak, że nie ślub sam w sobie jest ważny ale małżeństwo (rozumiem że wesele swoje kosztuje), ale tutaj sama musisz wyczuć o co chodzi. W żadnym razie nie traktował bym tego jako ostrzeżenia, drugą najważniejszą sprawą jest to abyś wiedziała co dokładnie czułaś po przebudzeniu i przede wszystkim dlaczego. Się rozpisałem, mam nadzieję że pomogłem ☺️.
 3. Ten szept jak mówisz, być może jest jakimś twoim wewnętrznym głosem. Ja widzę tu 3 takie części tego snu: Te promienie i to co się z nimi dzieje itd. - to jest tu najważniejsze Ta pierwsza postać od tych promieni i to co ona robi Jak ten sen wygląda - widzisz samą siebie, dziwne pomieszczenie, ten głos Wg mnie w ten sposób należy do tego podejść. 1 część opisałem wyżej, 2 to jest jakieś działanie - zapewne ma na celu coś ci pokazać, uwidocznić, 3 część może faktycznie oznaczać że podświadomie odczuwasz jakiś niepokój ( czy też coś podobnego ) lub jeszcze coś innego
 4. Witaj. Na podstawie tego opisu wnioskuję, że na jawie widzisz/dostrzegasz coś co powinno zwrócić twoją uwagę ale jakoś tego nie robi i jest ściśle związane z tobą - ta nietypowa perspektywa z tą dziwną osobą i te promienie wydobywające się z oka, wg mnie to to oko i kolor tych promieni wraz z faktem że do ciebie wracają jest najważniejszy. Niekoniecznie jest to coś negatywnego, raczej przeciwnie bym powiedział, ten człowiek te promienie jakby z ciebie wydobywa a potem wracają, ten człowiek jeszcze mówi że przy zajściu jakiegoś warunku wróci - oko bym potraktował jako odniesienie do postrzegania świata i świadomości, jak coś się z ciebie wydobywa to znaczy że było tam wcześniej, może to się wiązać z odczuwanym niepokojem (na co też jasno wskazuje ten "klimat" snu, być może te spirale). Ta implozja zapewne ma do czegoś przykuć twoją uwagę skoro ją poczułaś, całościowo wygląda to tak jakby podświadomość niepokoiła się czymś (znowu klimat, powrót do ciała, spirale) - ale nie koniecznie bała, co by to było nie wiem, ale chyba powinno pasować do symboliki złotej iskry i dynamicznego ruchu jednocześnie, celował bym w emocje lub coś co je wywołuje i miało by źródło w odbiorze świata lub jego rozumieniu/świadomości/coś w ten deseń (oko). Ten człowiek tym czymś co robi przy oku wygląda na zamierzone działanie, a to co się dzieje na oczekiwany efekt, co też jest nie bez znaczenia. Mam nadzieję, że jakoś pomogłem .
 5. Smok będzie miał podobne znaczenie jak ta czarna woda w wannie, są to podobne sny, jedynie symbolika jest inna. O ile czarna woda i zimna woda lecąca z kranu mówi, że podświadomość łapie lub widzi coś co może cię świadomie szokować/zaskakiwać/(inne lepsze określenie) i pewnie nie wiesz jak się z tym skonfrontować (czarny - nieświadomość, w połączeniu z wodą jakaś głębia, coś nieznanego co powinno zostać poznane) - smok ma podobne znaczenie tutaj, z tym że on sam w sobie wskazuje o co chodzi, zamiast tylko ogólnie pokazywać jakiś problem. Ten 3 sen moim zdaniem też, pokazuje z innej strony to samo co 2 poprzednie.
 6. Witaj ponownie Pierwszy sen: podróż zinterpretował bym jako drogę do jakiejś zmiany/przemiany a zwiedzanie jako część tego, jakie znaczenie ma tu akurat Norwegia nie wiem - ale ja bym to w jakiś sposób może z fjordami połączył (coś jak np. góry - przeszkoda i możliwość, jedno i/lub drugie ; nad morzem - wyrastające z głębi psychiki), chyba że masz jakieś szczególne własne skojarzenia. Zła pogoda to jakieś przeszkody, niepewności, bariery lub coś podobnego - wskazywał bym raczej na wewnętrzne ich źródło, ale wywołane jakimś otoczeniem lub tą podróżą samą w sobie. Drugi fragment to wg mnie, że w jakiś sposób czujesz to co kryje się pod 1 częścią; w szpitalu szukasz pomocy/rozwiązania, ale nie jesteś chora, jednocześnie wchodzisz do góry ciemną klatką schodową czyli jakbyś rozganiała te ciemne chmury z 1 części, pielęgniarki i schodzenie w dół - najwyraźniej taka wiedza, że mimo iż te chmury nad tobą ciążą to w niczym ci nie przeszkodzą jest ci potrzebna - sen może zawierać jakieś wskazówki gdzie szukać i czego, ja bym się przyjrzał bliżej tym pielęgniarkom i wchodzeniu pod górę. Drugi sen: mężczyzna prawie na pewno jest jednym z archetypów, dziecko w jakiś sposób jest częścią tego, co on ci chce przekazać ; prawdopodobnie chodzi ci o pokazanie twoich możliwości (jakieś talenty/zdolności, jakieś opcje?) . Zaczepiając cię i ciągnąc za kaptur zwraca na coś uwagę, prowadzenie w dół budynku gdzie ten targ/impreza się odbywa łączy się z tym zaczepianiem a prowadzi cię do głębi psychiki, do podświadomości i tego co się tam kryje. Dobry humor przełożył bym wprost, jakoś to się dodaje z perfumami - perfumy same w sobie nie wiem czym mogą być, ale prawdopodobnie czymś co szukasz a masz w zasięgu, mogę się tu mylić. Wybór między perfumami też można by przełożyć wprost, tylko nie mam pomysłu czemu są ich 2 do wyboru. Mam nadzieję, że pomogłem
 7. Tam było czarne słońce konkretnie a nie swastyka jako taka, to jednak mimo że generalnie jest pochodną swastyki to nie do końca nią jest i w dodatku jest to symbol mniej rozpoznawalny - zarówno swastyka jak i czarne słońce to symbole przez Hitlerowców zawłaszczone i wypaczone, stąd poszedłem taką drogą.
 8. Dwupokojowe mieszkanie to będzie twoja psychika i jakieś jej dwa aspekty. Jeden zajmujesz ty jako świadomość, a drugi coś pozytywnego, co budujesz lub w tobie gdzieś siedzi i wymaga to jakiejś zgodności - na co wskazuje, że drugi pokój zajmuje miła para, w dodatku w ciąży (jakiś pośredni cel ?). Urodziny dziewczynki wskazują wg mnie na jakiś aspekt żeński tego, co 'wykluwa' się w tej drugiej części ciebie (mogą to być jakieś pozytywne cechy, którymi raczej odznaczają się kobiety) , ale silniejsze jednak jest to, że to jest niemowlę - a to jak w rzeczywistości wymaga wysiłku i pewnych wyrzeczeń by się nim zająć. To, że ona dziecka nie chce i idziesz z nim je utopić oznacza że coś może cię przytłaczać i chcesz się tego pozbyć, jednak ty jako ty /czyli świadomość/ pozbywać się tego nie chcesz - bo nie topisz dziecka, ale oddajesz ją jego ojcu. Topienie ma się odbywać w basenie - basen z wodą to odniesienie do podświadomości (woda), basen jako pewien mały sztuczny zbiornik miejsce wydzielone w niej - tam dziecko (to coś, co w tobie się 'urodziło' - w tej jakiejś drugiej części, co może dać ci później szczęście (tak jak dzieci), stąd pewnie sen odbierasz jako złowróżbny i tak go zapamiętałeś) miało spocząć i dokonać żywota. To, że dziewczynka jest blada i że chcesz mimo wszystko się nią zająć przetłumaczyłbym wprost, a to że ta para (lub tylko ona) jej nie chce jako pewną twoją słabość. Każesz ojcu dziewczynki ją przytulić - twój świadomy wysiłek włożony w walkę z tą słabością i ochronę tego dziecka | to że z dziecka leci dwiema stronami - to jest wg mnie odniesienie to źródła tej słabości i pozbycie się jej, twój komentarz może oznaczać że sam to w jakimś stopniu to widzisz. Oddanie dziewczynki ojcu i ucieczka - tutaj twoja walka o to dziecko się kończy, a ta kryjówka to symbol bezpiecznego miejsca, do którego po takiej ucieczce można się udać. Znaleziska w tej kryjówce i chęć ich przywłaszczenia - chęć podjęcia drogi na skróty, interpretacji tego co tam dokładnie jest się nie podejmę | obecność policji ci o tym przypomina | pomarańczowa walizka - pewnie ma coś wspólnego z tym dzieckiem - co znaczy taka walizka sprawdź w sennikach czy ci odpowiada taka interpretacja (patrząc na to, że dziecko jest dziewczynką może się zgadzać). Dobiegnięcie do samochodu i odjechanie - może to być powrót na właściwe tory, dodaje się to z "oddaniem" walizki i obecnością kościoła. Czarne słońce to jest jeden z rodzajów swastyki, których używali ariowie i dawni słowianie - zatem odnosi się do jednej z sił jaką słońce daje - z tym wiąże się ten tatuaż, być może wiąże się to z tym, że gdy oddajesz dziewczynkę ojcu on się uśmiecha . Tak to ja widzę, mam nadzieję że pomogłem, jestem ciekaw twojej oceny i tego co mistyk powie, jest to sen bez wątpienia ciężki i mogę się gdzieś mylić. Kluczowe jest tutaj, jak ty osobiście odbierasz i rozumiesz tą parę.
 9. Według mnie: ciąża symbolizuje coś istotnego, co realizujesz lub to do czego dążysz, a zakupy coś co jest realizowane po drodze do tego lub jest w pewnym sensie środkiem do tego. Złodziej i ciężarówka to wg mnie rozpraszacze; pewne trudności odciągające twoją uwagę, ale również wymagające rozwiązania - jesteś na przedzie kolejki, ale jesteś druga, może to być efekt tego, że właśnie coś innego również cię zajmuje. Złodzieja sama wypatrujesz i w końcu go łapiesz, czyli coś ci przeszkadza i chcesz się tego pozbyć i robisz to z jakąś pomocą (policjant wchodzi do czarnego budynku i ujmuje złodzieja - schronienie dla niego, jednocześnie miejsce nieznane i niebezpieczne(?) ). Ciężarówka: widzę ją jako wizualizację tego, co w czymś ci przeszkadza; jest duża i najeżdża na ciebie ale ostatecznie tego nie robi - oczekujesz zderzenia z jakimś poważnym zagrożeniem, ale ono nie nadchodzi i jednocześnie cały czas powraca | kolor zielony wskazuje wg mnie na rozwojowość sytuacji. Ciężarówka i złodziej odnoszą się do tego samego w rzeczywistości, ale pokazują to w dwóch różnych światłach - zwróć uwagę na różnice przede wszystkim, złodzieja szukasz i gonisz, ciężarówka pojawia się sama, złodziej zostaje ujęty, ciężarówka "robi co chce". Mam nadzieję że pomogłem
 10. Moim zdaniem powinnaś pomyśleć z czym dla ciebie wiąże się pogrzeb ojca, to może być istotne do zrozumienia czego dotyczy ostrzeżenie ze strony snu, fakt że ojciec decyduje się umrzeć może mieć zadanie wstrząsowe, podobnie jak fakt że w trumnie nie widać jego twarzy i obie te rzeczy mogą się odnosić jakoś do alkoholizmu ojca. Archetyp ojca tu występujący, co Mistyk zauważył, reprezentuje tu raczej negatywne aspekty tego symbolu, ja bym szukał tutaj wpływu nieobecności ojca w twoim późniejszym dzieciństwie, babcia wydaje się tutaj podkreślać zagrożenie dla ciebie. Mogę oczywiście się mylić w interpretacji, ja tego typu snów nie miewałem, jeśli miałem sny wstrząsowe były one dość dosłowne, nie mniej mam nadzieję, że pomogłem Pamiętaj, że sam symbol to nie wszystko, równie istotne są połączenia symboli, a jeszcze ważniejsze co się dzieje.
 11. Nie czuję się jakimś specjalistą od snów, ale tego typu własne sny potrafię przynajmniej mniejwięcej dobrze rozszyfrować. Wg mnie są to sny ilustracyjne, obrazujące pewne twoje schowane w podświadomości problemy/zmartwienia/niepewności/lęki schowane pod symbolami. Może najpierw sen ze schodami: jaskinia: wg mnie oznacza to, że bardzo chcesz znaleźć wyjście z jakiejś sytuacji. Rozmiar i zawartość,kształt jaskini i fakt, że schody są naturalne i wiesz co jest do góry (i że jest to coś pozytywnego) mogą oznaczać że pewien problem, który zakopałaś w podświadomości lub cię przytłacza, jest łatwy do rozwiązania. Jednocześnie to rozwiązanie ci się nie podoba lub nie widzisz w tej drodze jasnego i prostego rozwiązania, co obrazuje zamglenie tego widoku i że idziesz jednak w dół drugimi schodami. Góra i dół generalnie symbolizują przyszłość i przeszłość, barierka między tymi schodami wg mnie oznacza że musisz zdecydować się na jedno lub drugie, fakt że zdałaś sobie sprawę że powinnaś przypatrzeć się lepiej temu widokowi wg mnie symbolizuje że zdajesz sobie sprawę, że droga w dół mimo iż jest łatwiejsza/bezpieczniejsza/pewniejsza, to musisz iść do góry. Fakt, że zdajesz sobie sprawę, że powinnaś się przyjrzeć temu widokowi zamiast robić mu zdjęcie może być nawoływaniem podświadomości, abyś się nie zniechęcała, tylko ze spokojem i z uwagą przyjrzała temu co jest za mgłą. Dodatkowo fakt, że zeszłaś tymi schodami w dół, może być dodatkowym nawoływaniem, by zawrócić. Co do pierwszego snu: to nie powinno dla ciebie być trudne do zrozumienia, musisz ustalić czy twój narzeczony w twoim śnie "jest sobą", czy może coś konkretnego symbolizuje (z czym ci się kojarzy? Jaki to ma związek z faktem zachęcania do jedzenia?), wymiotowanie najpewniej odnosi się o chęci pozbycia się czegoś ze swojego wnętrza, oczyszczenia się -- tym czymś jest mięso które zjadasz lub jest z tym mocno powiązane. Co może oznaczać mięso, sprawdź w jakimś dobrym senniku, np. senneo, sennik.us, m.sennik (wg mnie te 3 spośród wszystkich w internecie są najlepsze), jeśli żadne z wyjaśnień ci nie pasuje, musisz polegać na swojej intuicji i skojarzeniach. Jeśli zrozumiesz, co symbolizuje to mięso, ustalenie co oznacza podchodzenie do talerza i że narzeczony zachęca cię do jedzenia nie będzie żadnym problemem. Mam nadzieję, że pomogłem