Maga

Użytkownicy
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

O Maga

 • Tytuł
  Ezo użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak

Ostatnie wizyty

1 027 wyświetleń profilu
 1. witaj
 2. Tobie też Pat
 3. witaj Pat - na wszelki wypadek może warto iść do okulisty zobacz post z forum, gdzie mozna pytać lekarzy : osoba z problemami oczu: " Witam od około 9 miesiecy widzę bardzo uciążliwe błyski przed oczami, są na każdgo rodzaju białej powierzchni jak niebo czy ściana. Są jakby przeźroczyste/ czarne. Jest ich bardzo dużo i występują w postaci jakby iskierek, małych kropek. Jedne się lekko poruszają inne jakby migotaja i stoją w miejscu. Są widoczne stale, niezależnie od godziny i dość mocno rozpraszają. " lekarz-okulista odpowiada : "Objawy z opisu wskazywać mogą na na zaburzenia związane ze zmieniającą się przeziernością ciała szklistego (męty), jednak to można ocenić tylko w badaniu bezpośrednim, podobnie jak zmiany w siatkówce oka oraz ciśnienie śródgałkowe. Bardzo rzadkim ale spotykanym problemem jest tzw śnieg optyczny (proszę poszukać w wikipedii), którego podłoże ma wspólny mianownik z migreną. Proszę zwrócić się o pomoc do okulisty "
 4. witajcie - black cat i ohoa
 5. dobre
 6. oddam

  to wspaniale , że wyszedłeś z taką inicjatywą pozdrawiam serdecznie ! i gratuluję !!!
 7. cześć
 8. dobry wieczór, witaj agru6
 9. oddam

  niedługo będzie akcja "szalchetnej paczki" - możesz się podłączyć albo zapytać w lokalnym PCK czy czymś podobnym, albo zapytaj w jakiejś podstawówce - porozmawiaj z dyrektorem czy jakimś nauczycielem ludzie, którzy mają problemy finansowe rzadko proszą otwarcie o pomoc, często się wstydzą szkoda, że sprzęt działa na Linux-ie, bo na co dzień "zwykli" ludzie pracuja na Windows (nie mówię, ze lepszy tylko jak jest)
 10. może powinnaś zadzwonić do swojej mamy, masz z nią stały kontakt ?
 11. nowa

  hej nie przejmuj się, administrator albo moderator jak będzie miał czas, to przeniesie - gdyby to było konieczne
 12. Pat, trudno powiedzieć skad to sie bierze... czujesz się tak odkąd pamiętasz ? czy był czas, gdy nie miałąś takich mysli (kontaktu z kimś w myślach) ? też pozdrawiam
 13. witaj
 14. na Twoim miejscu postarałabym sie porozmawiać z Twoim lekarzem, może on/ona znajdzie dobry sposób na to