sylka

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O sylka

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
 1. Witamy serdecznie, Jesteśmy założycielami nowego, innowacyjnego portalu o tematyce ezoterycznej. Portal znajduje się pod adresem http://www.astrokamera.pl Czy zna Pani ten portal? Jeśli nie zapraszamy do odwiedzenia. Na stronie może zarejestrować się każdy. Bez względu na to czy chce być użytkownikiem czy doradcą serwisu. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Zależy nam na tym, aby astrokamera.pl była miejscem spotkać wszystkich zainteresowanych ezoteryką. Jest z nami już wielu doradców http://www.astrokamera.pl/galeria-doradcow Można u nas prowadzić transmisje na żywo, udzielać porad, dawać darmowe wykłady, płatne wróżby. Zapraszamy także na nasz fanpage https://www.facebook.com/astrokamera.astrokamera gdzie znajduje się więcej informacji.
 2. Witam wszystkich użytkowników forum, Pilnie poszukujemy doradców duchowych, tarocistów, astrologów, wróżki, ezoteryków do podjęcia wspólpracy na nowym portalu ezoterycznym. Jeśli posiadacie dar pomagania ludziom w sposób duchowy czy też doraźny za pomocą słowa, kart, kuli, wahadełka czy innych mocy Serdecznie zapraszamy. Współpraca z nami jest niezobowiązująca i może trwać ile zechcesz. Możesz pomagać kiedy będziesz mieć na to czas. Nie ma sztywnych zasad, liczy się pomoc innym. Oferujemy interesujące zarobki, adekwatne do poświęconego czasu oraz zaangażowania. Jeśli, ktoś z Państwa będzie zainteresowany zapraszamy do kontaktu pod adresem: porady.ezo@gmail.com Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy. Pamiętaj, że jest wiele ludzi, którzy potrzebują pomocy, Jeśli więc posiadasz dar i chcesz go wykorzystać w słusznym celu, Jeśli chcesz pomóc ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Jeśli doceniasz swoje zdolności, pozwól innym je docenić.
 3. Witam od jakiegos czasu zaglądam na forum i usłyszałam od moderatora, że mogę się tu dowiedzieć wszytskiego. Czy jest więc ktoś kto powiedział by mi cos o moim życiu dalszym???
 4. Link dla wszystkich tych, którzy mają obawy przed fizycznym kontaktem z wróżkami, gdzie mogą pozostać anonimowi i dowiedzieć się tego czego chcą. [EDIT] Szept
 5. jak mam rozpoznać swoją aurę?
 6. Nawet jeśli wasze relacje będą miały szansę na odbudowę i tak skończą tak samo jesli nie zmienicie siebie
 7. Ale ja już nie wiem co mam robić, jeden problem się kończy a zaczyna się nowy.. czy ja je sama powoduje??
 8. Ja chyba takiego Anioła nie mam :( ciagle coś idzie nie tak :( nie wiem czym to jest spowodowane. Macie jakiś sposób na odwrócenie losu ?? A może znalezinie takiego Anioła>?