Fiołeczek

Użytkownicy
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Fiołeczek

 • Tytuł
  Ezo początkujący
 • Urodziny 01.01.1970
 1. Ojejejejejejejejekuuuuu! No to jestem wniebowzięta :!:
 2. To i ja poproszę Czy wróci do mnie mężczyzna, o którym myślę? Dane posyłam na priv Dziękuję
 3. Głupiec a...: Miłość: początek flirtu, romansu, miłość od pierwszego wejrzenia, patrzenie na świat przez różowe okulary, idealizowanie partnera/partnerki, pozwolenie sobie na bycie dzieckiem, cieszenie się jak dziecko z miłości. Przyjaźń: zaufanie, zabawa, przyjemność, beztroska Zawód: urlop, możliwość podjęcia nowych studiów, rozpoczęcia kursów podwyższających kwalifikacje, gotowość do szukania nowej pracy Pieniądze: możliwość straty z uwagi na nieprzemyślane do końca inwestycje, rozrzutność, wydawanie więcej niż się zarabia, najwyższy czas, by wziąć się w garść i najpierw wydawać na zobowiązania, rachunki, oddać długi. Zdrowie: nadzieja na wyzdrowienie, sięgnięcie do wewnętrznej siły i włączenie w proces leczenia niekonwencjonalnych metod: bioenergoterapii, snów, hipnozy. Źródło: B. Antonowicz - Wlazińska "Vademecum Tarota"
 4. Mag a...: Miłość: mężczyzna, zdobywca serc, męska potrzeba realizacji seksualnej: jeśli przeżywasz nieporozumienia w miłości, są one wynikiem intelektualnego podchodzenia do uczuć, nieumiejętności ich wyrażania. Pomoże Ci szukanie odpowiedzi na pytanie, co czujesz w ciele; rozwijanie aktywnego słuchania partnera; chęć zrozumienia jego uczuć i punktu widzenia. Przyjaźń: przyjaciel, na którego można liczyć, na którym można się oprzeć, gotowość do wsparcia, zaufanie Zawód: początek czegoś nowego: nowej pracy, stanowiska, obowiązków, udany start w nowej pracy, dobry początek dla nowego projektu, pomysłu, świadomość swoich umiejętności i kompetencji, wiara w siebie, komunikatywność, umiejętność obrony swojego punktu widzenia, poczucie wewnętrznego autorytetu Pieniądze: bezpieczeństwo finansowe oparte o własny kapitał, możliwość nowego źródła dochodu poprzez swoją pracę Zdrowie: wola wyzdrowienia, optymizm, lekarz, cud wyzdrowienia, jeśli od jakiegoś czasu źle się czujesz, idź do lekarza,zrób badania. Choroby wpływają na Twoją psychikę utratą woli. Źródło: B. Antonowicz - Wlazińska "Vademecum Tarota"
 5. Kapłanka a...: Miłość: wszechogarniające uczucie miłości duchowej, uniwersalne, poświęcającej, wybaczającej, miłości matki, żony, cud miłości, powinowactwo dusz. To taki stan, kiedy poznajesz kogoś i masz dziwne wrażenie, że znasz tę osobę od wieków. W związku z tym to nie seks jest na pierwszym miejscu tylko duchowość. Przyjaźń: głębokie związki duchowe Zawód: okres odpoczynku, zatrzymania się, zajrzenia w siebie, w swoje potrzeby; zaufanie intuicji; podejmowanie decyzji czasem na pierwszy rzut oka wbrew rozsądkowi; jeśli masz złe przeczucia odnośnie projektu, zmiany pracy, przyjęcia awansu, wyjazdu w delegację, zaufaj im tym razem. Pieniądze: czasami zysk staje się stratą, a strata zyskiem; nie żałuj czegokolwiek, co Cię niepomyślnego spotkało; być może poznajesz zasadę, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć. Zdrowie: Twoje choroby i symptomy są natury psychosomatycznej. Możesz je oczywiście leczyć tabletkami chemicznymi, ale zrobisz krok do przodu, gdy znajdziesz ich źródło w psychice. Symptomy mają bowiem tendencję do "wędrowania" po ciele, jeśli nie zechcesz przyjąć informacji, jaką niosą Ci z Twojej podświadomości. Intuicja do diagnoz stawianych przez lekarzy i zalecanych lekarstw. Jeśli coś Ci nie pasuje... idź do jeszcze jednego lekarza i sprawdź swoje przeczucia. Pomóc Ci także może bioenergoterapia i niekonwencjonalne metody, hipnoza, praca ze snami, wizualizacja. Jeśli jesteś kobietą, sprawdź narządy kobiece. Zrób badania hormonalne. Źródło: B. Antonowicz - Wlazińska "Vademecum Tarota"
 6. Cesarzowa a...: Miłość: odrodzenie się uczuć, matczyna troska, chęć posiadania dzieci, namiętny seks, spełnienie, radość, satysfakcja. Przyjaźń: dojrzałość, wsparcie, przyjemność, zabawa, dobra rada, zrozumienie. Zawód: stanie na ziemi, płodność w pomysłach, plony pracy, konieczność wypełniania obowiązków, cierpliwość, poczucie satysfakcji i władzy. Pieniądze: otrzymanie wypracowanych należności, możliwość ich rozmnożenia. Zdrowie: ogólnie dobry stan zdrowia. Jeśli masz jakieś dolegliwości, to sam jesteś temu winny. Cesarzowa lubi przyjemności, a one stają się przyczyną otyłości, zaburzeń trawienia, uzależnieniem od nikotyny czy alkoholu. Jeśli chcesz zajść w ciążę, to dobry okres. Jeśli nie, bądź uważna. Często zdarza się, że kobiety zachodzą w ciążę w dni np. niepłodne, zażywając środki antykoncepcyjne. Źródło: B. Antonowicz - Wlazińska "Vademecum Tarota"
 7. Cesarz a...: Miłość: miłość ojcowska, wspierająca, dająca poczucie bezpieczeństwa, stabilności. Przyjaźń: dobre relacje przyjacielskie, dające oparcie, przepełnione zaufaniem, spokojem. Zawód: szef, zwierzchnik, przełożony, autorytet, odpowiedzialna realizacja obowiązków i powierzonych zadań, właściwe wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę. Pieniądze: stabilizacja, poczucie bezpieczeństwa, bogactwo, szczodrość. Zdrowie: możliwe dolegliwości związane z niewłaściwym, siedzącym trybem życia, niewłaściwą dietą. Źródło: B. Antonowicz - Wlazińska "Vademecum Tarota"
 8. Arcykapłan a...: Miłość: miłość duchowa, w związkach partnerskich okres sprawdzania fundamentów uczucia. Możliwe pomysły na zaręczyny, ślub. Przyjaźń: okres próby dla przyjaźni, wystąpić mogą więc różnice zdań weryfikujące przekonania, poglądy, spojrzenie na świat i wiele innych obszarów ważnych dotychczas, będących fundamentem relacji. Zawód: decyzja o kontynuowaniu przerwanych studiów, rozpoczęcia nowych, podyplomowych, dalszej pracy naukowej, wszelkich kursów i szkoleń podwyższających kwalifikacje. Jeśli chciałeś się czegoś w życiu uczyć, a to z różnych przyczyn życiowych pozostało w sferze marzeń, teraz przyszedł czas na ich realizację. Nie trać tej szansy! Będziesz szczęśliwy ze zrealizowania swoich marzeń i planów. Nauka będzie Ci dobrze szła. Zaskoczysz się jeszcze nie raz swoimi zdolnościami, nawet, jeśli masz jakieś wątpliwości co do swoich umiejętności, pamięci, inteligencji i temu podobnych wymówek skutecznie blokujących ludzi przed pójściem do przodu. Pieniądze: okres przewartościowania, możliwa strata materialna w celu przywrócenia równowagi wartości duchowych; daj komuś potrzebującemu wsparcie. Zdrowie: możliwość choroby, której celem jest tylko zatrzymanie w pogoni za iluzjami świata materialnego. Kryzys w chorobie. Potrzebna odnowa duchowa, modlitwa, zwrócenie uwagi na wartości duchowe w życiu, rodzinę, przyjaciół, odnowienie kontaktu z Bogiem. Źródło: B. Antonowicz - Wlazińska "Vademecum Tarota"
 9. Kochankowie a...: Miłość: Amor trafił w 10 Tarczy Twojego Serca. Konieczny wybór między rozumem a pożądaniem; między matką a kobietą życia. Okres zdobywania miłosnych doświadczeń. Przyjaźń: bilans za i przeciw. Warto dobrze się zastanowić. Jeśli jest to przyjaźń od piaskownicy i dostałeś znienacka łopatką... warto dać może szansę przyjacielowi? Takich przyjaźni, jak w piaskownicy, nie nawiązuje się już w życiu dorosłym. One są już trochę inne. Zawód: prawdopodobna konieczność podjęcia decyzji o zawodzie, miejscu pracy, stanowisku. Umiejętność w negocjacji łączenia przeciwnych stanowisk. Pieniądze: przed podjęciem decyzji dotyczącej inwestycji dobrze rozważyć za i przeciw. Zdrowie: konieczność podjęcia decyzji o wyborze lekarza, sposobie leczenia, lekarstw. Przejście kryzysu w chorobie i nadzieja na wyleczenie dzięki zmianie lekarza, leczenia, nastawienia, wiary. Źródło: B. Antonowicz - Wlazińska "Vademecum Tarota"
 10. Rydwan a... Miłość: odnowienie związku, nowa miłość w podróży Przyjaźń: stanie się oparciem, fundamentem i wsparciem w przyjaźni, osobą pierwszoplanową. Może imponujesz swojemu przyjacielowi, dowartościowujesz swoją przyjaźnią, dodajesz energii, wprowadzasz dynamizm w jego życie? Zawód: sukces, awans, delegacja Pieniądze: rozmnożenie, odsetki, wzrost kapitału, zysk, ewentualne kupno samochodu Zdrowie: pełnia zdrowia; należy uważać na nonszalancję w podróży i przekonanie, że wypadki chodzą po innych, a Tobie nic nie grozi. Jeśli oczekujesz na poród, to nastąpi siłami natury. Masz dbać teraz o zdrowie i nie eksploatować się fizycznie za bardzo. Obdaruj innych swoimi obowiązkami dla dobra swojego i dziecka. We wszelkich objawach chorobowych sprawdź prawidłowość przemiany materii. Żródło: "Vademecum Tarota" B. Antonowicz - Wlazińska
 11. Moc a... Miłość: namiętna miłość Przyjaźń: wspaniała przyjaźń, jej pozytywny wpływ, optymizm, wzajemne wspieranie się, dodawanie siły, nadziei, chęć wspólnego przeżywania przygód, wymiana doświadczeń Zawód: sukces, wewnętrzne przekonanie o wiedzy, umiejętnościach i kompetencjach, siła przebicia, wiara w siebie, bycie źródłem wsparcia dla innych Pieniądze: bezpieczeństwo, dobre wyczucie w interesach i możliwościach rozmnożenia majątku Zdrowie: należy prowadzić aktywny tryb życia, by zapobiegać chorobom. Jeśli już się pojawiły, niezbędna jest wytrwałość i konsekwencja. Warto wykorzystać wewnętrznego lekarza: siłę wewnętrzną, ukrytą w wizualizacji czy afirmacji. Zajmij się swoim sercem i wprowadź okres ochronny na jakiś czas. Jest to organ, którego nie wymienisz niestety jak silnik w samochodzie. Pamiętaj o tym! Źródło: "Vademecum Tarota" B. Antonowicz - Wlazińska
 12. Pustelnik a... Miłość: poczucie samotności, niezrozumienia, strach przed zostawieniem, nieumiejętność porozmawiania z partnerem i wyjawienia mu swoich uczuć, przekonanie o braku zrozumienia w związku Przyjaźń: chęć wycofania się z aktywności, potrzeba samotności i przemyślenia Zawód: potrzeba wycofania się z aktywności zawodowej, konieczność urlopu, przejście na emeryturę, robienie bilansów zawodowych Pieniądze: nie tyle ważne, co doświadczenia życiowe. Człowiek zajęty jest swoim światem duchowym, trudno mu więc skorzystać z bogactwa świata materialnego Zdrowie: choroby o podłożu psychosomatycznym, można je więc zatrzymać i wyleczyć poprzez pracę nad wnętrzem emocjonalnym. Pamiętaj, że samotność jest często potrzebna dla zrobienia porządku wewnętrznego, ale jeśli zauważysz, że staje się ucieczką, bądź uważny, gdyż może się stać prostą i szybką drogą w depresję Źródło: "Vademecum Tarota" B. Antonowicz - Wlazińska
 13. Koło Fortuny a... Miłość: walka w związku, zmiany, możliwe zdrady, rozwód, powrót, rozstanie Przyjaźń: zmiana kręgu przyjaciół, poczucie obciążenia nimi Zawód: jak na huśtawce: bądź uważny, by nie popełnić teraz błędów, gdyż mogą Cię dużo kosztować Pieniądze: zysk i straty, oszczędzanie i wydawanie. Jeśli chcesz zaoszczędzić, sprawdź swoje wydatki. Może tylko Ci się wydaje, że jesteś oszczędny. Jest to prawdopodobne, gdy płacisz np. kartą. Nie kupuj nic na konto przyszłych zarobków. Zdrowie: jeśli jesteś chory, nie denerwuj się w momencie pogorszenia się stanu. To kryzys, który musisz przejść. Wspieraj się więc teraz tak jak możesz najlepiej. Myśl pozytywnie i nie zajmuj się reżyserowaniem horrorów, w których sobie wyznaczyłeś rolę pierwszoplanową. To Ty jesteś reżyserem, więc zatroszcz się o siebie! I tak jesteś już wyczerpany, więc nie dobijaj się. Jeśli jesteś zdrowy, to nie szafuj swoim zdrowiem, jakbyś był z samoodnawialnego materiału! Taj jest tylko na filmie... a Ty grasz swoją rolę w prawdziwym życiu! Źródło: "Vademecum Tarota" B. Antonowicz - Wlazińska
 14. Sprawiedliwość a... Miłość: postrzeganie związku jako partnerstwa. Należy uważać, aby nie grać roli sędziego, gdyż nie przyniesie to nic dobrego dla związku, tylko rozczarowanie... Także okres odczuwania zazdrości o partnera. Warto popracować nad dowartościowaniem i akceptacją siebie Przyjaźń: równowaga w dawaniu i braniu, odczuwanie wewnętrznej satysfakcji Zawód: poczucie spełnienia, wiedzy, kompetencji, jakieś szanse na docenienie wyników pracy i awans, możliwość rozwoju czy kariery zawodowej Pieniądze: odpowiednio do standardu życia Zdrowie: równowaga i spokój. Jeśli jesteś chory, nastąpi stabilizacja Twojego stanu. Jeśli były nawet pomyłki w diagnozach lekarskich, teraz otrzymasz prawidłową. Uważaj na bóle głowy i problemy z nerkami. Źródło: "Vademecum Tarota" B. Antonowicz - Wlazińska
 15. Wisielec a... Miłość: okres blokad w rozwoju miłości, kryzys, brak porozumienia, rezygnacja, apatia, konieczność wprowadzenia zmian, konieczność przewartościowania Przyjaźń: zawieszenie starych przyjaźni i otworzenie się na nowe, niechęć do kontaktów, spotkań Zawód: chęć zmiany pracy, wszelkie ważne sprawy potrzebują czasu, konieczność wykazania ogromnej cierpliwości. Oczekiwanie na wszelkie decyzje, życie w niepewności Pieniądze: utrata pieniędzy, przegrana, nie należy inwestować pieniędzy w żadne podejrzane interesy Zdrowie: możliwość uzyskania postępu w leczeniu choroby w przypadku skorzystania z alternatywnych metod leczenia; dobre efekty przyniesie medytacja, wizualizacja, afirmacja, grupy wsparcia, modlitwa, rozmowy z kapłanem; po chorobie konieczność wprowadzenia kategorycznych zmian w trybie życia i odżywianiu; w przypadku kryzysów emocjonalnych nie należy "znieczulać" się alkoholem, tabletkami czy narkotykami Źródło: "Vademecum Tarota" B. Antonowicz - Wlazińska