Poszukiwacz

Użytkownicy
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O Poszukiwacz

 • Tytuł
  Ezo użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
 1. Oczywiście to rozumiem. Rozumiem też ludzi, którzy obdarowują innych bezinteresownie. Tak naprane robią to dla siebie - coś za to dostają. Każdy ma swoje doświadczenia życiowe .... Ja sobie jak na razie odpuszczam ten temat - mam inne zajęcia jeszcze .... Zgodni jesteście w tym żeby nie dawać "nic na tacy", ale ludzie są różni - niektórzy właśnie tak lubią obdarowywać wiedzą .....no nic... Miłej nocki
 2. Chce ją mieć w punkcikach wypisaną. Już takie opracowanie jedno mam i zglebienie tego zajęło mi 10 minut. Tyle czasu to zawsze znajdę - więcej niestety nie.
 3. No to może zakończymy ten temat, bo tylko czas tracę, a wiedzy mi nie przybywa. No może trochę na temat ludzi.
 4. .... może śmieszne, ale mniej więcej tak to rozumiem. Nie trzeba być malarzem, żeby malować - kolorowanki też są fajne, hehe Dopisane : no ale dobrze - zakończmy ten temat skoro tak odradzacie magie.
 5. Nie dzięki ... Do Wrocławia mam daleko, a czasu też nie za dużo ......
 6. Dzięki, ale chyba rezygnuje z bębna .... Za dużo nad nim pracy, a efekt dla mnie nieznany - chyba nie warto
 7. ... wiedzy czy pieniądza ? .... hmm, czyli nie chcecie napisać. Smutne to trochę bo kłóci się z ideą for internetowych, które z założenia powinny skurzyć wymianie informacji...Jak nie publicznie, to może w prywatnej wiadomości mi Ktoś odpowie na pytania, które zadaje na tym forum. Ciekawe jest, że na forach obcojęzycznych ludzie już nie są tacy skryci - chętnie się dzielą wiedzą. Może mają inne doświadczenia życiowe, nie wiem. (inna kultura, inna mentalność)
 8. Czy ja wiem czy umrze - nic w przyrodzie nie ginie - może po prostu zmieni formę
 9. A jak zrobić taki oczyszczający bęben ? Gdzie kupić ?
 10. Jakie są prawa rządzące życiem na ziemi ? (oprócz praw ludzkich) (Te podstawowe i te mniej ważne)
 11. Podstawy znam. Kilka udany i nieudanych rytuałów magicznych wymyślonych przez innych za sobą, też. A jak ułożyć samodzielnie zaklęcie, czar ? Jakie zasady żądzą magią ?
 12. Jakie znacie dobre sposoby na szukanieinformacji ? Jest w sieci artykuł na ten temat http://www.e-tekst.p...ania_informacji , ale nie wyczerpuje tematu. Może koś zna jakieś psychologiczne,ezoteryczne sposoby ?
 13. Niby coś jest, a brakuje poradnika, który by prowadził od podstaw do cudów. Takie opisy klasycznych znaków typu pentagram, itp. są bezwartościowe. To sobie można kupić w sklepie. Mnie zależy na czymś nowym i na ogólnych wskazówkach jak coś nowego tworzyć.