Poszukiwacz

Użytkownicy
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Poszukiwacz


 1. Wybacz, ale nie po to każdy z nas samodzielnie pracował przez lata i odkrywał różności, by ktoś obcy w 10min to zgłębił. Magia to przede wszystkim codzienna praktyka, a nie wypisane w punktach zaklęcia. Jeśli nie masz na to czasu, to odpuść sobie magię lub coś innego tak, abyś miał czas na magię.

  Oczywiście to rozumiem. Rozumiem też ludzi, którzy obdarowują innych bezinteresownie. Tak naprane robią to dla siebie - coś za to dostają. Każdy ma swoje doświadczenia życiowe .... Ja sobie jak na razie odpuszczam ten temat - mam inne zajęcia jeszcze .... Zgodni jesteście w tym żeby nie dawać "nic na tacy", ale ludzie są różni - niektórzy właśnie tak lubią obdarowywać wiedzą .....no nic... Miłej nocki

  0

 2. Doprawdy? Z tej, ktorą dostajesz nie korzystasz, nawet jej chyba nie dostzregasz. Z propozycji dotyczących nauki też nie, bo nie masz na to czasu, więc jak chcesz zdobyć wiedzę, skoro nie masz czasu na jej zgłębianie?

  Chce ją mieć w punkcikach wypisaną. Już takie opracowanie jedno mam i zglebienie tego zajęło mi 10 minut. Tyle czasu to zawsze znajdę - więcej niestety nie.

  0

 3. nie wiem ale rządzi mną żądza.

  ... wiedzy czy pieniądza ?

  .... hmm, czyli nie chcecie napisać. Smutne to trochę bo kłóci się z ideą for internetowych, które z założenia powinny skurzyć wymianie informacji...Jak nie publicznie, to może w prywatnej wiadomości mi Ktoś odpowie na pytania, które zadaje na tym forum. Ciekawe jest, że na forach obcojęzycznych ludzie już nie są tacy skryci - chętnie się dzielą wiedzą. Może mają inne doświadczenia życiowe, nie wiem. (inna kultura, inna mentalność)

  0

 4. Pewnie, tylko że muzyka dla dzieci, którą można znaleźć w google dużo kosztuje a nie koniecznie musi przedstawiać klimat relacji między matką a małym dzieckiem. Tu już by trzeba wszystko przesłuchać i wyczuć, czy to właśnie to, a nie pusta kokieteria, instrumentalne plumkanie, itd. Stąd moje pytanie. Może właśnie ktoś ma i poleca konkretną wykonawczynie tego typu muzyki ?

  0

 5. ... hmm, pamiętam że kiedyś dziewczyny zabierały różne maskotki ma maturę, pełniło to funkcje talizmanu i chyba nawet działało.

  A może ktoś napisze w podpunktach (jak dla małych dzieci) : jak zrobić własny amulet ? Ja mam w swojej kolekcji dwa swoje, ale to czysty przypadek z ich tworzeniem i więcej szczęścia niż znajomości zasad ich tworzenia.

  0