sylamos

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O sylamos

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik
 1. Wszechświat daje nam znaki. Czuję że to świadczy o tym że coś dobrego, wesołego wydarzy się w twoim życiu. Być może chodzi o jakąś uroczystość. Wszystko zależy jak ty czułaś się z tym zjawiskiem. Jeżeli czułaś radość, przyjemność to znaczy że przepowiada to dobre zdarzenie w twoim życiu. Świat jest pełen informacji i drogowskazów, które my ludzie nie widzimy ponieważ za bardzo jesteśmy zajęci sprawami doczesnymi i umyka nam to co powinno być dla nas najważniejsze. bardzo ciekawie jest to opisane na stronie http://www.naturaswiata.pl/index.php. Ciekawe co o tym sądzicie ?
 2. Świat materialny jest następstwem świata duchowego. Najpierw był duch lub jak ktoś nazwie czysta energia, która zrodziła (stworzyła) materię. Wszystko co dotykamy i widzimy swoimi pięcioma zmysłami jest stworzeniem naszych myśli, myśli naszych przodków, myśli i energii innych istot. Notabene co do świata astralnego znalazłam ciekawą teorię na temat reinkarnacji zwierząt na stronie . Jestem ciekawa co o tym sądzicie ?
 3. Ostatnio w internecie znalazłam dość ciekawą stronę, która prezentuje trzy odkrycia z obszaru konstrukcji świata: pierwsze o relacji zwierząt i ludzi, drugie potwierdzające fakt stworzenia przez Stwórcą Świata, trzecie określające fakt ciągłego istnienia Stwórcy Świata opartego o miłość, czwarte odkrycie dotyczy zjawiska reinkarnacji: http://www.naturaswiata.pl/index.php Napiszcie co wy sądzicie o informacjach tam zawartych ?
 4. Witam; Nazywam się Sylwia i rozwijam się duchowo. Co mogę o sobie powiedzieć. Jestem osobą która patrzy i widzi więcej niż inni, stara się pomóc w życiu sobie i innym. Poszukuje i chce zrozumieć mechanizmy rządzące tym światem. Zależy mi na szczęściu i miłości w moim życiu i w życiu innym ludzi. Jestem poszukiwaczem i obserwatorem, a swoimi poszukiwaniami dzielę się z innymi ludźmi. Ostatnio znalazłam stronę w internecie , zawierającą informacje na intrygujące tematy dotyczące świata. Jestem ciekawa co wy o tym sądzicie ? Kolejny raz ta sama strona, to jest jawny spam