Drumcatcher

Użytkownicy
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

90 Excellent

O Drumcatcher

 • Tytuł
  Ezo użytkownik

Uncategorized

 • Miejscowość
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Lew

Moją ścieżką jest szamanizm syberyjski. Duchy wybierają i duchy prowadzą. Duchy też inicjują. Szamanizmem zajmuję się od 5 lat. Inicjację przeszedłem 3 lata temu. W mojej pracy szamańskiej korzystam z rad moich duchowych przewodników. Od zawsze towarzyszy mi Ogień. Wraz z powołaniem szamańskim przyszedł Bęben mój towarzysz, wierzchowiec, na którym odbywam podróże do światów. pieśni Mocy przychodzą i pozostają we mnie i tych, z którymi pracuję. Runy są wskazówkami, przyjaciółmi pokazującymi przyszłość moją i innym.

Dzieci mówią o mnie „Opiekun drzew”, dorośli „Szaman”.

Zajmuję się uzdrawianiem, pomaganiem w trudnych życiowo sytuacjach, interpretacją snów, oczyszczaniem miejsc/ludzi z negatywnych energii, obecności wrogich bytów, pomocą w identyfikacji osobistych celów, oczyszczaniem poprzez przejście po ogniu, szałas potu. Jestem pośrednikiem w kontaktach z duchami Przodków,

Bęben jest dla szamana wierzchowcem, towarzyszem, przewodnikiem, obrońcą i nauczycielem. Trudno czasem powiedzieć, czy to człowiek sięga po bęben, czy też bęben bierze sobie człowieka. Jak by się to nie odbywało - tworzą więź wyjątkową, silną i magiczną.

Moc szamańskiego bębna od niepamiętnych czasów wydobywała ludzkie dusze z mroku, umacniała serca, tworzyła społeczność. W dzisiejszych, szalonych, rozpędzonych czasach technologii i cywilizacji głęboki dźwięk bębna może przywrócić nam równowagę i nadać naszemu życiu zdrowy, zgodny z pierwotną naturą rytm.

Zapraszam do nawiązania bliższej znajomości z potężnym, opiekuńczym duchem, jakim jest szamański bęben. Można zrobić to indywidualnie lub podczas grupowych warsztatów, pod doświadczonym okiem szamana.

E-mail

jakkun.kam@gmail.com