Weronika Wer

Użytkownicy
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O Weronika Wer

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Miejscowość
  Łódź
 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
 • gg
  33569487
 1. Szanowny panie swoje ogłoszenie konstruuje tak jak uważam to za stosowne i nie jest ono przedmiotem dyskusji, czy jak czyta pan w ogłoszeniu, że ktoś sprzedaje taczkę, to poucza pan go jak ma to napisać??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje ogłoszenie w żaden sposób nie jest dla nikogo obraźliwe i ani krzywdzące!!!!!!!!!!!!!!! ogłoszenie dotyczy dywinacji run, a nie ich historii, rekonstrukcji czy innych podziałów!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tylko tego dotyczy i mam prawo zamieścić je w takiej formie jak uważam za stosowne!!!!!!!!!!!!!!! a pan jako administrator powinien pilnować tolerancji w wypowiedziach komentujących i przestrzegania dobrego smaku i kultury osobistej, a te komentarze są czystym wyrazem bezinteresownej agresji, braku kultury i chamstwa Komentarze są obraźliwe, krzywdzące i oskarżające i proszę o ich usunięcie cytuję : "to ogłoszenie to kojarzy mi się z marketingowym kłamstwem" : dalej: zarzuca się nieuczciwość!!! Tu nie chodzi o argumentowanie w stylu "dlaczego - bo tak!" (czyli "przyjdzie kto chce przyjść") tylko o zwykłą uczciwość w biznesie. A konkretniej w reklamie... następne, bardzo obraźliwe i deprecjonujące warsztaty: Poza tym... mam wrażenie, że dwudniowy kurs nie wystarczyłby na wyjaśnienie jednemu kursantowi sensu, znaczenia i treści jednej runy... nawet w spłyconym i uproszczonym znaczeniu ezoterycznym. A Ty zamierzasz w nim zmieścić 24-znakowy (a może zgodnie z wymysłem pana Bluma - 25-znakowy) Futhark? W kompletnym oderwaniu od nordyjsko-germańskiego sposobu rozumienia i odczuwania świata? I liczysz sobie za to 500 złotych od łebka. Wybacz... Tego rodzaju podejście, nie tylko z mojego punktu widzenia - jest obelgą dla kultury, która runy (nie EZOruny) stworzyła i dla tych, którzy tę kulturę kontynuują... wobec czego proszę o usuniecie tych wypowiedzi spod mojego ogłoszenia, które w żaden sposób nie jest dla nikogo obraźliwe i ani krzywdzące!!!!!!!!!!!!
 2. http://weronikawer.bloog.pl/ w narzędziach w zakładce Moje strony, pozdrawiam W
 3. zamieściałam linka do strony Ezodaru na swoim blogu;-) proszę usunięcie obraźliwych i oskarżających postów pod moim ogłoszeniem z góry dziekuję
 4. Szanowni i anonimowi dyskutanci, do niczego nie bedę się ustosunkowywać i wyjasniać, rozumiem, że możecie mieć odmienne i swoje własne poglądy na różne tematy i coś wam sie może nie podobac, ale to nie upoważnia was do ataków na innych i rzucania nieprawdziwych zarzutów i oskarżeń, które tu padły, czujecie się w tym bezkarni, bo występujęcie tu anonimowo!!! samo ogłoszenie nie jest tematem do dyskusji, tylko jest ogłoszeniem - informacją o warsztatach i w takiej formie zostało tu zamieszczone, wszelkie inforamcje dotyczące warsztatów są w nim zamieszczone, dodatkowych udzielę telefonicznie dla osób chętnych. pozdrawiam W ps. zastanawia mnie jeszcze jedno, dlaczego ezoteryka i new age jest przez was tak tu krytykowana, skoro to forum ezoteryczne?
 5. Hrefna, widzę, że zadałaś sobie duzo trudu, by napisać dość zjadliwy komentarz w nadzieji, że błysniesz swoja historyczną, wyczytana wiedzą o runach wśród użytkowników tego forum, ktrzy takowej wiedzy nie maja. Z twoich wypowiedzi wynika, ze w istocie cos tam przeczytałaś i wiesz o runach, ale kompletnie ich nie rozumiesz i nie czujesz. Tak też mozna, tylko nie rozumiem dlaczego uzurpujesz sobie tutaj pozycje niesamowitego znawcy tego tematu, nie przyjmujac w ogóle, ze inni tez posiadaja taką, a może nawet rozszerzona wiedze w tym temacie? Co do warsztatów, to jest napisane dla kogo są i czego uczą. Więc nie rozumiem twojego zdziwienia, a tym bardziej ataku, że ktos uczy dywinacji run. Skoro posiadasz taką wiedzę, to sama zrób taki lub inny kurs, nikt ci tego nie zabroni przeciez. ;-) Mozesz zarabaiac w sposob jaki chesz i jaki ci pasuje. ;-) Resztę twoich wypowiedzi pomine milczeniem. Pozdrawiam i życze mniej zjadliwosći a wiecej sympatii dla innych i usmiechu na co dzień ;-) ps. Warsztat jest przeznaczony dla osób, które chcą na niego przyjsc i sie nauczyc technik dywinacyjnych wyroczni runicznej, a nie dla tych ktorym się nudzi i jedyna rozrywka, by sobie poprawic samopoczucie i poczucie własnej wartosci jest krytykowanie tego co robia inni. ;-)
 6. Witam i pozdrawiam Wszystkich - Weronika Wer ;-)