ElohimMihael

Użytkownicy
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O ElohimMihael

 • Tytuł
  Ezo użytkownik
 • Urodziny 07.11.1984

Uncategorized

 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
 1. Ty jesteś po prostu zwykłym chorym człówiekiem, który nie zauważa, że wszyscy mają go gdzieś.
 2. Zadziwiające jest to jak wszyscy mają cie gdzieś. Tyle postów tutaj tyle, przemyśleń od tych kilku miesięcy, a nikt z tobą przez cały ten czas nie rozmawia. Zadziwiająca pewność siebie, że twoja rzekoma wiedza jest komuś w ogóle potrzebna.
 3. Cudownie. Kolejna osoba, która zamiast odpowiedzieć konkretnie na postawione w tytule tematu pytanie robi przysłowiowe: "pierdolenie o szopenie", z którego nic wartościowego nie wynika, a tylko stwarza pozory, że coś się wie, że już o tym, że nic samego wartościowego nie powie tylko odsyła do innych stron ezoterycznych, które za wiele o pewnych rzeczach nie mówią, a już na pewno w tym wypadku nie odpowiadają na pytanie postawione w temacie. Po pierwsze omawiane tu istoty nie są żadnymi egregorami. Ci którzy mówiąc o aniołach, demonach, Upadłych i ogólnie rasie Bogów itp. chyba ich nie spotkali, że nazywają ich jakimiś żałosnymi egregorami. Po drugie Hellgorak o jakim konkretnie rytuale piszesz? Można ewokować sukkuba lub inkuba. Po co ci to? I co ważniejsze jakie masz doświadczenie w magii, ezoteryce?
 4. Zgodnie z Aniołami Kabały Dariusza Cecudy Mumiah nie jest Opiekunem Duchowym ani Aniołem Stróżem tylko Archaniołem. Jest różnica w zadaniach i to znaczna. Proszę nie mieszać tych funkcji i wiele innych ze sobą. On nie jest twoją twoim Aniołem Stróżem tylko z faktu, że urodziłeś się w dniach, którymi zawiaduje. To oznacza co najwyżej to, że jemu lub jego pełnomocnikom Opiekunowie dostarczają odpowiednie raporty z zadań i wydaje stosowne rozkazy. Nie widzę złego w modleniu i współpracowaniu z nimi, ale nie przesadzajmy, że są od razu naszymi Opiekunami tylko z faktu, że urodziliśmy się w dniach im przewidzianych. Jako Archanioły opiekują się całą ludzkością. Gdy poznasz faktyczne imiona twoich faktycznych Opiekunów/Stróży nie zdradzaj im w żadnym wypadku na forum imion. To tylko sprawi im same kłopoty.
 5. Przede wszystkim przestań osobiście wróżyć na daną kwestię i ogarnij się emocjonalnie. Nie zrozum mnie źle, nie besztam ciebie, lecz jest to istotny krok, choć zdaję sobie sprawę, że czasem kłopotliwy w takich sytuacjach, bo emocje jednak swoje. Jak tak zrobisz będzie ogólnie łatwiej. I pamiętaj co do zasady nie jest się sędzią we własnej sprawie i nie wróży się sobie bo człowiek: najnormalniej w świecie głupieje.
 6. Ja też poproszę: ElohimMihael
 7. Witam. Chciałbym się spytać czy wróżenie nadal aktualne?
 8. "Ze ktoś na ciebie klatwę rzucil czy jak?" - nie chodzi o tyle co klątwę co o czary mające przyciągnąć partnera, bezpieczeństwo itp. Ona żadnych klątw nie rzuciła na mnie. Nawet takie sprawy potrafią być niebezpieczne. "Czy byly związek to efekt uroku?" - może być, lecz nie musi. "Zresztą osoba taka jak Ty, która podobno kotrzysta z energii anielskich raczej ma sama w sobie dosc dobrą ochronę by rzedne uroki i klątwy do niej nie doatrly," - klątw na mnie nie rzuciła, lecz przez sam fakt, że szczerym uczuciem ją darzę pewne jej zaklęcia odczuwam, a na pewno to, że mnie potrzebuje. A te energie anielski jak mówisz pomagają mi zachować resztki rozumu. Tylko, ze ona tego nie rozumie. Jeszcze jedna ważna sprawa korzystanie z energii z Góry nie znaczy bezpieczeństwo przed wszystkim bo zawsze się znajdzie ktoś silniejszy czy to z Dołu czy to z Góry. Pisałem o tym by zwrócić uwagę na fakt, że w pewnych okolicznościach nawet czary nie mające naruszać cudzej woli potrafią pod wpływem pewnych czynników robić/spowodować złe efekty.
 9. Ja mam osobę na której mi zależy. Pomijając, że się pokłóciliśmy i że osoby 3 nam namieszały Ona robiła czary, które do mnie dochodziły a o których ja wiedziałem, pomimo tego, że kazała mi się od niej odczepić. Efekt? Ja nie wiem na czym stoję bo Ona nie chce mi prawdy powiedzieć, nawet nie rzekła: przepraszam, a mam do tego prawo, włącznie z wyjaśnieniami. A wina na mnie cała jak zwykle spada. Bo ja staram się nawiązać kontakt i wyjaśnić, a ona blokuje i usuwa wiadomości/milczenie. Tylko, że to wróci, czuję to w sobie, i nie wiem z jakim skutkiem dla niej, bo ja jestem na tyle silny by pewnym wpływom jednak się oprzeć, lecz nie każdy taki jest. I co ja mam czuć? Co mam robić? A potem w wyniku takich nieodpowiedzialnych zachowań ludzie mego pokroju są trzy razy mocniej krzywdzeni. I nie pieprzcie mi tu o karmie.
 10. Pod pojęciem urok miłosny kryje się kwestia zniewolenia drugiej osoby bez jej zgody w kwestiach miłości. Temu się nie dziw, że ludzie ciebie tak odbierają. Musisz rozgraniczyć zaklęcia mające poprawić wasze relacje a zmuszające wbrew woli 2 strony do miłości.
 11. A, że się spytam jeszcze z ciekawości, czy w waszym otoczeniu ktoś się para magią?
 12. Zaznaczam, że w tym wypadku nie zmusza ten rytuał do miłości tylko usuwa pewnego rodzaju energie, które mogą mieć wpływ na Wasze wspólne zachowanie. Możliwe, że częściej będziesz musiał rytuał robić. Jednakże nie oznacza to, że będzie wsjo po twojej myśli później. Rytuałów zmuszających do miłości nie stosuj. Jest to śliski temat i naprawdę ludziom, którzy tak robią odbija się to czkawką w późniejszym czasie.
 13. To jest czar na oczyszczenie i nie narusza cudzej woli. Naruszającego cudzą wolę zaklęcia ci nie podam. Zrób ten rytuał, może wtedy łatwiej wam razem będzie. jeśli chcesz oczyścić swoją duszę lub duszę innej osoby (przez duszę należy tu rozumieć m.in. energetykę osoby): dwie świece białe, dwie świece błękitne, białą apaszkę lub kartkę, miseczkę z wodą. 1. apaszkę, kartkę rozłóż na stole. 2. na białych świecach napisz imię osoby lub osób, dla których odprawiasz rytuał. 3. świece umieść w świecznikach (ja brałem talerz duży przyklejałem je do wosku, który roztopiłem na drugim krańcu świecy i wklejałem, a talerz na apaszce, stole). 4. postaw świeczniki (świeczki) w rogach apaszki (ja przykleiłem je do talerzy w taki sposób, żeby każda z nich byłe skierowana ku rogu, też działa (symbolika), świece w tym samym kolorze powinny stać po przekątnej, 5. Na środku apaszki, kartki postaw miseczkę z wodą, 6. zacznij zapalać świece, naprzemiennie białe i błętkitne, 7. po zapaleniu każdej świecy zamocz palce w wodzie pozostawiając wszelkie złe energie dręczące duszę, 8. pozwól świecom wypalić się do końca. 9. wodę wylej na ziemię, poza miejscem zamieszkania. Proponowany przeze mnie rytuał pochodzi z: Rytuały na każdą okazję, praktyczne wykorzystanie magii świec Pani Beaty Matuszewskiej.
 14. Pytanie 2 nieaktualne, lecz szersze wyjaśnienie bo ma związek z pytaniem o relację dam na priwa.
 15. "No i nic nie zastąpi żywego kontaktu z osobą praktykującą to, co i Ty chcesz praktykować." - no to fakt, o wiele łatwiej się praktykuje z kimś kto również ma o tym pojęcie. "Dla mnie w ogóle magia ceremonialna jest przerostem formy nad treścią i szkoda byłoby mi czasu na zajmowanie się takimi teatrzykami." - oj, nie zgadzam się, że to taki teatrzyk. Oczywiście nie mam zamiaru stosować się do pouczeń odnośnie szat maga, ja tu raczej zwykły ubiór preferuję, lecz czysty. Przerost formy nad treścią? Hmy? W mojej ocenie wiele z tych rytualnych zachowań ma na celu zebranie energii do rytuału i wzmocnienie jego działania, więc nie negowałbym tego. "A nauka magii z cudzych opisów czymś na kształt głupoty" - równie dobrze można powiedzieć, że nauka matematyki z cudzych opisów, książek jest głupotą. Dopóki mądrze i z rozwagą korzysta się z dostępnych grimuarów to jak najbardziej jestem za tym by je wykorzystywać.