Pawn77

Użytkownicy
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

O Pawn77

 • Tytuł
  Ezo początkujący
 1. Osobiście polecam książke QBL. Niestety nakład wyczerpany. Załapałem się na 1 książke :D Można jeszcze znaleść gdzieś na allegro http://www.418.com.pl/wydawnictwo/nasze-publikacje/3/49 Link do strony wydawnictwa i opisu książki
 2. Według mnie, działają lepiej, bo im więcej włożymy trudu, albo im bardziej będziemy się starać np przy rytuale, tym lepiej on wyjdzie. I mówię teraz o np imionach z Lemegetonu czyli mniejszego klucza salomona. Jest tam wielki krąg pełen imion, tytułów i symboliki i ich tłumaczenie.
 3. mnie to interesuje. Ktoś sie wypowie?
 4. Salve! Witaj na forum, mam nadzieje że będziemy prowadzić długie interesujące dyskusje. :twisted:
 5. Dlatego np. Winston Churchill pokazywał się ze znakiem "victorii". Z Tego co czytałem to Crowley mu podpowiedział o tym, że to znak Typhusa. I To podobno wzbudzało histerię wśród hitlerowców.
 6. Nie powiedziałem że pochodzi od Crowleya, lecz, że w jego pismach można znaleźć informacje o tym. Tego przesłania Twojego nie zrozumiałem. Chodzi Ci o to, że wzywa się to imię nadaremno?
 7. Oby 2 fajne. Ale zdecydowanie wole mocniejsżą muzykę
 8. Nawet fajne. Ja medytuje przy http://www.youtube.com/watch?v=Oey85FGHOHc
 9. Zdarza się. A one tylko przeciw urokom? czy innym negatywnym energiom itp?
 10. Ja bym chciał zrobić do osłabiania uroków etc. które zostaną na mnie rzucone i 2 do magazynowania. pisząc "Pojemnik" co miałeś na myśli? Może to być np metalowa blaszka?
 11. Może to dziwne, ale mi się najlepiej zasypia i medytuje przy bardzo ciężkiej muzyce. Black, death metal. Np Behemoth albo Funeral Mist
 12. nikt sie pod nikogo nie poszywał
 13. Tak się to robi w Kościele katolickim. Zakon Złotego Brzasku bluźni swoim postępowaniem Bogu. Kto ucho odwraca, by Prawa nie słyszeć, tego nawet modlitwa jest wstrętna. Prz 28, 9 Tu chodzi o wibrowanie tych imion. nie o śpiew taki jak w kościele.
 14. Tak wygląda ten ryt. w wykonaniu Zakonu Złotego Brzasku