shimmy

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O shimmy

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik
 1. dzięki wielki, zaraz poszukam sklepu zielarskiego
 2. nie znalazłam takiego pytania więc zadaję czy znacie skuteczne metody walki z bielactwem? Moje zmiany nie postępują, w niezmienionej formie mam je od 5 roku życia. Byłam u dermatologów, ale od jednego usłyszałam, że jestem nieuleczalnie chora od drugiego, że może mi przepisać maści, ale nie da pewności, że cokolwiek zadziała. Czytałam o jakimś "szamanie - uzdrowicielu", co popatrzył w oczy, przepisywał mieszankę ziołową i plamy znikały, ale dokładnych informacji kto to jest, co przepisuje, czy faktycznie działa nie znalazłam.
 3. o partnerstwie trochę inaczej http://www.gwp.pl/720,.html
 4. A dziś mamy dzień walki z depresją. Polecam artykuł http://zdrowie.onet.pl/psychologia/depresja-mnie-ocalila,1,4185863,artykul.html
 5. wszystko ładnie, wszystko pięknie tylko do skutecznej komunikacji potrzeba DWÓCH osób a co mówienie co się myśli.... jest jedna zasada asertywności, która mówi, że mamy prawo do wyrażania własnej opinii dopóki nie rani to drugiej osoby i nie wypowiadamy tego w sposób agresywny. Zamiast powiedzieć "Ale masz odstające uszy w tej fryzurze" można powiedzieć "Wolałam Cię w poprzedniej fryzurze/Długie włosy dodają Ci więcej uroku/ długie włosy bardziej podkreślają Twoje atuty". Powiedziane to samo, ale delikatniej. Nikt nie każe nam milczeć, tylko mówić w sposób mniej raniący.