Admin

Administratorzy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Admin


 1. Wg. numerologii Twoja liczba to 11. Jest to liczba doskonała o wysokich wibracjach. Jej obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).
  Każda Jedenastka wyróżnia się wspaniałym umysłem, jasnością myślenia oraz bystrością, ma bardzo rozwiniętą wyobraźnię. Są to bardzo silne osoby, szlachetne, pełne inteligencji oraz odważne a przy tym bardzo wrażliwe i umiejące łatwo rozpoznać, co może gryźć drugiego człowieka.

  Sierpień rozpoczniesz bez zaangażowania, ale już w drugim tygodniu nabierzesz sił i energii, która będzie Tobie towarzyszyła aż do końca miesiąca.
  W pracy i biznesie zaczniesz odnosić sukcesy, a szef spojrzy łaskawym okiem i to będzie dobry moment na to, by porozmawiać o Twoich oczekiwaniach finansowych.

  W relacjach emocjonalnych ocieplenie, choć musisz uważać na zbyt krytyczne opinie o partnerze. Jeżeli jesteś samotny to dobrze poczujesz się w towarzystwie przyjaciół, a ktoś nowy w towarzystwie zawróci Ci w głowie i poczujecie razem coś wyjątkowego w sercu.


  Pozdrawiam :)

  0

 2. Witam

  Ogłaszam konkurs na funkcję moderatora forum EzoDar. Kandytaów prosimy o przedstawienie siebie oraz krotką notke na temat tego, jak zamierzają pełnić swoją funkcję. Moderatorem zostanie osoba, która otrzyma od Użytkowników forum EzoDar największą ilość punktów reputacji.

  Konkurs trwa od dzis do 22 lipca 2012.

  Niech nasi Użytkownicy sami zdecydują, kogo zechcą widzieć w tej roli.

  Zapraszamy

  0