Simisti

Użytkownicy
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Simisti

 • Tytuł
  Ezo początkujący
 • Urodziny 01.01.1970
 1. Czytasz i widzisz tylko to co chcesz widzieć pokazując swoją arogancję czy to tak już masz od zawsze? gdzie pisałem o piciu krwi? nadal nie rozumiesz symboliki krwi i jej znaczenia w skrajnej magii wampirycznej. mówiłem już że filmowe ukazanie wampira to dla mnie kompletna bzdura. poza tym krew jest niezdrowa. jeśli wciąż definiujesz w życiu zło i dobro to skończ z tym i zacznij widzieć inne możliwości poznawcze problemów. to po pierwsze. po drugie-po ką cholibkę zmieniasz temat ;>? dawałem tylko porównawcze przykłady tego czym może być i jak się objawia magia wampiryczna. powszechnie znane akty "zła" nas w tym momencie nie interesują. skoro znasz mnie tak dobrze,że wiesz co według mojej hierarchii moralnej jest niewłaściwe, to nie rozumiem skąd te wszystkie pytania. w świetle tego co napisałaś w tamtym poście wynika,że wszystkie twoje poprzednie odpowiedzi były co najmniej zgrywaniem głupiego. a jeśli już jesteś taka cwana to wiedziałabyś,że nie udawałbym ślepego. za obrazę dziękuję. popisujesz się zmyślaniem bajek. może warto byś przy tym ostała.albo zdejmij różowe okulary. nie, nie zawsze masz rację i nie-nie wywyższam się tylko STWIERDZAM FAKTY. nie, nie jestem pyszny. a ty nie unoś się dumą. po prostu postaraj się zrozumieć. Wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia. Z fanatykami nie da się rozmawiać, bo zabiją Cię nienawiścią. Fanatyk jak nie ma argumentów to posądzi Cię o wywyższanie, popisywanie się, zmyślanie, unoszenie się dumą. Prawda tu nie ma znaczenia. To tyle w tym temacie :usmiech: Możesz pisać sobie, ale już sam ze sobą. pozdrawiam
 2. Jakie były moje początki? zawsze interesowało mnie niepoznane, tajemnice ludzkich umiejętności, dziwne zjawiska. Kiedyś trafiłam na forum ludzi, którzy mieli takie same zainteresowania jak ja. Napisali, że medytacja to klucz do wszelkich umiejętności do panowania nad swoimi uczuciami, reakcjami i emocjami. Zaczęłam medytować, ale słabo mi to wychodziło, zawsze mnie coś rozpraszało, więc na tamtym forum napisałam, że mam tego typu kłopoty z koncentracją, więc poradzili mi jak się skupić przy medytacji, a więc wyobrazić sobie krople deszczu, albo szelest liści. I faktycznie pomogło, po pewnym czasie zauważyłam ,ze lepiej zapamietuję, szybciej się uczę. Nie denerwuję się na egzaminach. Dawniej nawet jak umiałam, to z nerwów zapominałam tego co się nauczyłam. Totalna pustka w głowie. Potem założyłam własne forum, jedno potem drugie. Uznałam, że skoro mnie na takim forum pokierowano, to może i moje na coś się przyda.
 3. Oj, wszelkie zło tego świata kryje się według Ciebie w fakcie picia krwi. Czy dwoje dorosłych ludzi w czterech ścianach nie może tego robić? Pojawiły się słowa "zło, deprawacja, niszczenie" To jak nazwać molestowanie dzieci, bicie, przemoc w rodzinie,milczące cierpienie matki i dziecka nad którym pastwi się ojciec? Złem jest za to picie krwi, za obopólną zgodą. Krzyków i wrzasków maltretowanych kobiet sąsiedzi udają, ze nie słyszą i Ty także byś się nie wtrącił, bo ogólnie się uznaje, że nie trzeba się wtrącać. Ale wampiryzm to największe zło wg. Ciebie i należy to piętnować.
 4. Wiecie co jest ciekawe? czym bardziej coś barwnie i niesamowicie jest napisane, tym to lepiej ludzie chwytają. Prawda jest bardzo prosta. Umysł ludzki ma duże możliwości i to na ćwiczeniach owego umysłu należy się skupić. Nie szukać kolorowanych tekstów o magii i bajek, że po dwóch tygodniach już ktoś coś będzie potrafił, np. lewitować. Bajki i nieprawda.
 5. Nie,żadnej, to jest masówka, facet zrobił z tego niezły biznes. Nie jest mi to po drodze, pachnie pozerstwem i komercją.
 6. Słowo daję, że się z Ciebie nie śmieję. Skomentowałam to jako bzdury napisane dla zabawy, na PW przesyłam Ci bzdury pisane przeze mnie i które krążą po necie od dobrych pięciu lat. Dlatego to co nieraz czytacie, nie należy brać dosłownie.
 7. Czy Ty to przeczytałeś dokładnie? tą stronkę założyły jakieś dzieci. Kiedyś, chyba z pięc lat temu pisałam na portalu takie głupie teksty jak scenariusz gier RPG. Potem się dziwiłam, że ktoś to kopiuje na poważniejszych forach tematycznych i cytuje jako dowód. A w tym linku można doczytać się takich kwiatków jak buhahahahaha Soczku ze skałki, daję Ci słowo, że pisałam lepsze teksty, nawet Ci podam poważnie wyglądający link z moimi bajkami. Na PW oczywiście, bo nie chcę sobie tu psuć opinii :mrgreen:
 8. No właśnie o to mi chodzi, to bajki. Społeczność wampirza nie wychodzi z własnego kręgu. Dołączają tylko te osoby, które chcą, bo takie mają zainteresowania. Nie spotkałam się nigdy z sytuacją w której ktoś kogoś do czegoś namawia. Żadnej kłotni tu nie ma, jest spokojna dyskusja
 9. Co Ty mi tu podsyłasz jakieś badziewne linki, które się nie otwierają ? pisz o co Ci chodzi.
 10. Ciekawe jakie, bo ja takowych nie znalazłam. Są tylko teksty postów na forach, takie wiesz, rodem z gier RPG. No i dziwić się, że takie ploty chodzą po necie. Raczej powinno się prawdę pisać, ale nie wymyślać bajki.
 11. Poczytałeś o wampirach na takich forach jak to, gdzie wampir postrzegany jest jak drapieznik rzucający się na ludzi i ich zabijający. Taka opinia króluje na większości for. Nikt nie pofatygował się na żadne forum, gdzie są ludzie ze społeczności wampirzej. Mają rodziny, pracę, dzieci. Zwykli ludzie, których łączy zainteresowanie wampiryzmem. Czy to coś złego?
 12. ] Piszesz o wampirach tak jakby to był gatunek z kłami, polujący w nocy na ludzi. Za dużo filmów o tematyce wampiryczne, bo tam akurat wampir przedstawiony jest jako drapieznik, po to by zwiększyć oglądalność filmu. Społeczność wampirza nie wychodzi ze swojego kręgu. Nie potrzebuje się dopasowywac do społeczeństwa, bo w tym społeczeństwie żyje. Nie szuka na siłę przyjaciół ale ludzi, którzy tak samo myślą i maja takie same zainteresowania. Nie musi manipulować, bo po co? nikt na siłę nikomu krwi nie spuszcza, spoko, nie bój się :usmiech:
 13. Daj spokój, jaki wróg, jaka manipulacja?. Są ludzie. którzy traktują krew jako fetysz. Uprawiają seks z ukochaną osobą i dzielą się swoją krwią. Gdzie tu manipulacja, gdzie tu widać wroga?
 14. Raczej w piciu krwi i w graniu na emocjach innych ludzi nie ma nic magicznego. Znam pojęcie magii wampirycznej z internetu, ale to takie sobie pisanie i tylko tyle. Żadnego praktycznego aspektu magii wampirycznej nie ma. Nigdzie się z czymś takim nie spotkałam, nawet w społeczności wampirów. Są rytuały wampiryczne spisane w Biblii wampirycznej. Można sobie poczytać przed snem :diabel:
 15. Jest do tej pory problematyczne, czy faktycznie Jezus zmarł na krzyżu, czy też może na palu. Wiele dowodów wskazuje na to, że Jezus umarł na palu, albo na krzyżu w kształcie litery T. Abstrahując na jakim krzyżu umarł rodzi się pytanie, czy godzi się czcić narzędzie tortur na którym umarł Chrystus? Kościół twierdzi, że tak argumentując to tym, że znak krzyża jest symbolem zbawiania i nadziei, a oddając mu cześć tym samym czcimy ukrzyżowanego Jezusa. Zauwazmy jedną rzecz, krzyż to nie jest tylko symbol chrześcijaństwa, ale przecież siegając głebiej do historii starożytnej, krzyż pojawił się już 2000lat p.n.e w Asyrii jako symbol słońca. Leksykon religioznawczy: