Greg

Użytkownicy
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutral

1 obserwujący

O Greg

 • Tytuł
  Ezo początkujący
 • Urodziny 26.01.1982

Uncategorized

 • Miejscowość
  Sosnowiec
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Wodnik
 • gg
  2744617
 1. Połączenie białej szałwi, jałowca i piołunu daje świetny efekt. Tak powinno pachnieć mieszkanie każdego zielarza/ezoteryka :D
 2. Zodiak się nie zmienił, tylko ewentualnie był taki sam a ludzie się nastawiali na inny. Cóż, ja czuję się wodnikiem, mylą mnie ze skorpionem a wg powyższego rozkładu podchodzę pod koziorożca ;/ Ciekawe co mam o tym myśleć?
 3. Chcesz dorobić, spoko idea. Ale jeśli planujesz z tego żyć ;)Albo żeby to był większościowy udział dochodu, to daj sobie spokój. Ganianie co chwila aby ktoś szminkę kupił.. Owszem, ludzie sporo kupują kosmetyków, ale nie zarobisz na tym kokosów. A klentów głównie zyskasz w gronie zainteresowanych i przez polecenia. U mnie w pracy jedna babka regularnie na jadalni katalog zostawia ;)
 4. Brawo. Masz plusa u mnie.
 5. Żadna religia nie jest prawdziwa. Filozofia zaś - tak. Przekonania - tak.
 6. Simi: To porównaj z kolei do witryn wróżek i im podobnych. Im więcej multimediów, gwiazdeczek i błysków, tym większa kasa z tego leci ElohimMihael: Higieniczność to rzecz względna. Przykładowo szamanizm, odwołujący się do natury taki powinien być, prawda? A poczytaj sobie o wstawaniu z grobu czy choćby płukaniu żołądka. Przyznaje Ci jednak rację, że pobierając energię z ludzi pobiera się z wszelkimi chorobami ciała i ducha. Stąd ja tego nie stosuje.
 7. Teoria spiskowe :D Najwięcej każdy nauczy się sam. Patrząc najpierw w głąb siebie a potem na otoczenie. Z książek wbrew pozorom najmniej. Książki się pisze, żeby na nich zarabiać. W zalezności od wiedzy albo pisze się bzdety albo coś z większą ilością faktów.
 8. Najczęściej nam nie wyjdzie to co chcemy osiągnąć. Pijąc z zakręconej butelki się napijesz?
 9. Niektóre grupy jak loża Magan czy inne odłamy z Dragon Rouge korzystają z Forda. Sęk w tym że koleś idzie od dawna na masówkę na zasadzie kopiuj - wklej. Nawet poprawnie układać rysunków sygili mu się nie chce :D
 10. Jeżeli w takim razie napiszę ebooka zawierającego info że niebo jest zielone w różowe groszki, też przyjmiesz to za pewnik? Mniej ebooków, więcej życia :cool:
 11. Czyli co? Krew na siłę spuścili? Zabili kogoś? Niekoniecznie wamp, choć ich nie bronię. Generalizujesz.
 12. Czytać a znać to dwie różne sprawy
 13. Sim: Uciekłem? Raczej poszedłem sobie z bo mi się nie podobało ;) A samo forum byś spozycjonowała sobie, jeśli jeszcze istnieje bo wujek google do 10 z kolei strony jej nie pokazuje
 14. To się nazywa fanatyzm.