_Adam_

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O _Adam_

 • Tytuł
  Ezo początkujący
 1. AUGUSTYN Słowo pochodzenia łacińskiego. Osoba o takim imieniu jest jednostką ambitną, o wielkim temperamencie. Natura bardzo wrażliwa, uczuciowa, twórcza. Charakteryzuje ją duża doza humoru, posiada zdolności artystyczne, względnie pisarskie. Jest oddana rodzinie, mało oszczędna.
 2. APOLINARY To imię pochodzi z języka łacińskiego i oznacza mężczyznę należącego do Apollina. Osoba o tym imieniu jest nieprzeciętna, o wielkich ideałach, które konsekwentnie realizuje. Jest przy tym odważny, toteż w dziedzinie przez siebie obranej odnosi sukcesy. Jest bezkompromisowy, staranny. Posiada wszelkie predyspozycje, by przyczynić się walnie do opracowania wynalazku. Ma jednak nierówny charakter; raz bywa łagodny, innym razem bardzo wybuchowy, nieprzystępny. Kieruje się nieraz chwilowymi bodźcami, dlatego w ocenach może krzywdzić ludzi. W przekonaniach jest konserwatywny. Nie uznaje sztuk artystycznych.
 3. ANZELM Mężczyzna żądny władzy, mało oszczędny, zawsze zajęty, może być wielkim sceptykiem. Trudny do przekonania, pełen temperamentu, wrażliwy, z wielką intuicją. Zdolności aktorskie.
 4. Amadeusz facebook Imię pochodzenia łacińskiego, złożone z czasownika: "amo" - kochać, i rzeczownika "Deus". Nie wdają się w żadne przygody, dopóki gruntownie tego nie przemyślą, czekają, aż sytuacja całkiem się wyklaruje. Introwertycy. Mają skłonność do zamykania się w swej skorupie, rodzice powinni z tym walczyć. Są obiektywni, zdolni do poświęceń, choć brak im pewności siebie. Nieraz są naprawdę nieśmiali. Nie należą do ludzi walących pięścią w stół. Nieraz sami nie wiedzą, czego chcą, albo nie umieją tego wyrazić. Zwlekają długo, zanim podejmą decyzję a potem nagle zdenerwują się i robią odwrotnie niż postanowili... Podchodzą z dystansem do wydarzeń. Są wiernymi, pewnymi przyjaciółmi. Bardzo wyczuleni na porażki, mają skłonność do tłumienia uczuć. Lubią: studia filozoficzne, wszystko, co związane z psychologią, medycyną i para medycyną. Mogą zostać słynnymi pisarzami, muzykami lub artystami mającymi świetny kontakt z publicznością. Mogą też być nowocześnie i śmiało myślącymi rolnikami, inżynierami, elektronikami. Mają dobrą pamięć. Ale nie każcie im robić kilku rzeczy naraz, bo stracą równowagę! Długo przeżywają rozczarowania. Są raczej zaborczy. Chcieliby kupić plac, by zbudować na nim solidny dom, gdzie mogliby się schronić. Mało dynamiczni, trzeba ich trochę "popychać" do działania. Wolą mały krąg przyjaciół od szerokiego grona znajomych. Mają w życiu dużo szczęścia, co wraz z cierpliwością przyczynia się do ich sukcesu.
 5. ALAN Pochodzenie: nieznane Liczba imienia: JEDYNKA Znak zodiaku: Baran Planeta: Mars Imię Alan jest tajemnicze z tego powodu, że nie wiadomo, z jakiego języka się wywodzi i co pierwotnie oznacza. Jedni autorzy uważają to imię za angielskie, inni za francuskie bądź celtyckie. Na dodatek w starożytności było plemię Alanów, które koczowało pod Kaukazem. To niewiadome pochodzenie imienia wskazuje, że każdy Alan sam sobie jest początkiem; sam sobie najwięcej zawdzięcza, jest pionierem i samoukiem, a wszyscy naokoło dziwią się, skąd się wzięły jego zdolności. Dzieje się tak dlatego, że Alan jest numerologiczną jedynką (jak Adam) i dlatego wszystko musi zaczynać od początku. Oczywiście najlepiej nadać to imię młodzieńcom z pierwszego znaku zodiaku, czyli Baranom, ale do twarzy będzie z nim także Koziorożcom, Wagom i Skorpionom.
 6. ALOJZY Swój rodowód to imię ma w języku germańskim, a znaczy-wszystko wiedzący. Mężczyzna tak nazwany, jest agresywny, energiczny, przezorny i złośliwy. Zawsze podkreśla swoje znaczenie, swoje osiągnięcia i powodzenie w życiu. Ma uzdolnienia przywódcze, czasem może odnosić sukcesy na estradzie artystycznej. Nie uznaje partnerstwa kobiety, jest kiepskim mężem i miernym ojcem. Lubi prowadzić życie samolubne, ale wymaga od społeczeństwa akceptacji i uznania. Jeżeli to nie spotyka go, to może być przykry dla otoczenia, a nawet niebezpieczny. Posiada skomplikowany charakter, którego nie zrozumie nawet najbliższa osoba.
 7. To imię jest pochodzenia anglosaskiego. Osoba o tym imieniu jest uczuciowa, subtelna w kontaktach z innymi, delikatna w postępowaniu. Wyraża się wieloznacznie, co może spowodować nieporozumienia towarzyskie. Alfred jest rozsądny, posiada wybujałą osobowość, silny charakter, wolę nieugiętą. Chce by go doceniano, szanowano i podziwiano-ale dyskretnie. Chodzi własnymi drogami i nie pozwala by mieszali się inni w jego sprawy oraz życie. Jest nad wyraz dociekliwy, skłonny do dużego wysiłku samokształceniowego. Dobry ojciec, lubi przyjaciółki.
 8. Jest to osoba otwarta na wszelkie nowości życiowe, uchodzi za człowieka nowoczesnego. Jest pracowity, ale... czasem oddaje się lenistwu. Posiada zacięcie do uprawiania rozrywki, ma bowiem duże poczucie humoru. Jest elokwentny, lubi słuchać muzyki i czytać książki. Zdobywa zawód adwokata lub lekarza. Subtelny, wrażliwy umysł. Mało oszczędny.
 9. Z języków germańskich - szlachetny, sławny. W Polsce znane od XII wieku. Dość popularne w wieku XIX w sferach arystokracji. Dziś nadawane niezmiernie rzadko. Podczas ostatnich 10 lat wpisano je tylko raz do metryki krakowianina.
 10. To imię pochodzi z łaciny, a jako przymiotnik albus, określa kolor biały. Osoba o tym imieniu jest zaradcza, gospodarna, postępująca według zasady sprawiedliwości społecznej. Za to, co czyni, bierze pełną odpowiedzialność. Swoich życiowych przekonań broni do upadłego i z tego powodu ma czasem kłopoty towarzyskie, rodzinne. Jest świetnym organizatorem, pewnym siebie, zdecydowanym na wszystko. Nie znosi nakazów, jest zwolennikiem wolnej myśli i swobodnego działania. Posiada rozległą wiedzę, wybitną inteligencję o szerokich horyzontach. Jako mąż jest przeciętny, jako ojciec dobry, przyjaciel do towarzystwa mierny.
 11. Wyraz pochodzenia staroniemieckiego. Osoba o tym imieniu jest stała w przekonaniach, subtelna, kulturalna, charakter z temperamentem. Wrażliwy, dynamiczny typ, zdolny przywódca, potrzebuje szerokiego pola działania. W przypadku braku kontroli nad sobą może być niebezpieczny.
 12. Lubi trzymać się faktów, ale często nie dowierza swoim umiejętnościom i traci samodzielność. Spokojny, dyplomatyczny; wybija się w szkole. Długo kocha w tajemnicy, ale w miłości wierny. Nie zawsze umie walczyć o swoje. Przyszłość w usługach lub handlu. Oszczędny aż do skąpstwa, często bardzo uparty! Adam jest skłonny do surowego osądzania innych bez próby postawienia się na miejscu osoby osądzanej. Kieruje się logiką co owocuje sztywnością zachowań. Adam bardzo ceni sobie przyjaźń, uważnie dobiera przyjaciół i jest im bardzo oddany. Adam jest jednak zaborczy i jego partnerka musi się mu podporządkować. Jest to osoba zdyscyplinowana pracująca w ściśle określonym celu. Adam jest bardzo uczuciowy i pamiętliwy jednocześnie - nie zapomni nikomu ani dobrych ani złych uczynków.
 13. Szczęśliwego nowego roku
 14. Samobójstwo jest to uciekanie od problemów jakie nas otaczają, dana osoba nie chce już dłużej się męczyć lecz jednak nie wie że samobójstwo jest to poddanie się i przegranie wszystkiego co za tym idzie potępienie.
 15. Serdecznie Witam wszystkich