diuna

Użytkownicy
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutral

O diuna

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
 1. A ja chciałabym żeby moich postów z innego tematu nie wykorzystywać do otwierania nowego tematu na zasadzie socjomanipulacji stadem. Chcę tu zaznaczyć że nie jestem autorem tego tematu i wcale nie jest to w porządku, że w ten sposób prowadzicie rozgrywki na własnym podwórku. Każdy czyta i widzi, a to że piszą najczęściej Ci co schlebiają bo sami nie mają własnego zdania to już inna bajka. Świadczy to tylko o poziomie tegoż forum oraz ludziach którzy je organizują, jak zresztą nie tylko ja to zauważyłam, nie prowokujcie to i Was nie będą.
 2. Mistyk z tego co pamiętam to sam oberwałeś upomnienie (czy warana jak to nazywacie) za to że napisałeś posta na ten "wielce drażliwy temat wiadomo o kim " hehehehe zabrzmiało conajmniej jak z Harry Potera, i wskazałeś na drugi dzień o tym co sie dzieje na innym forum. Nie wiem gdzie jest ten post , w którym temacie , pewnie juz jakiś nadgorliwy nadzorca wykasował, ale taka ich rola w teatrzyku marionetek. Skoro takiś łoświcony to przestań w końcu sobie ciągle pobłażać i zajmować się innymi, daj ludziom żyć swoim tempem, a sam zajmij się sobą i to co istotne dla Ciebie bez udziału przypadkowych ludzi, bo i tak świata nie zmienisz , a ogień to już dawno temu przyniósł Prometeusz więc nie musisz się tym martwić.
 3. Nie wiesz po co? Po to żeby nadzorcy i stado mieli o czym jazgotać, zawsze mają temat do nagonki i coś się dzieje, chcą być lepsi od TVN-u jak im oglądalność spada. Ja to już zapomniałam o tym incydencie z dn.5 marca ale jak widać są tacy co bardzo to biorą do siebie, może oglądają siebie przez pryzmat Ciebie i dlatego tak lubią nakręcać takie sprawy. Jeśli o mnie chodzi to życzę Ci jak najlepiej, a jeśli masz jakiekolwiek możliwości to wykorzystuj je tylko w realnym świecie a diagnozy internetowe pozostaw ludziom takim jak na tych forach.
 4. Jeżeli ktos podaje się za niewiadomo jakiego eksperta to ludzie mu ufają, ale to właśnie weryfikuje takich "ekspertów" i magików- uzdrawiaczy, więc nie wiem w czym problem? Moze w tym że należy do wzajemnej grupy wspierania ?Nie chodzi mi o łamanie regulaminu tylko o to że chyba bez podstawnie ta sytuacja nie zaistniała gdzieś tam ?
 5. Oto info jakie dostaje się za wiarygodne informacje które maja uchronić ludzi przed róznymi sytuacjami ale widze że zarówno w realnym świecie jak i na forach internetowych panuje tylko bezduszny system Tak dziwnie skoro za coś takiego jak napisanie o zaistniałym fakcie i sprawdzonym dostaje sie upomnienie!
 6. No cóż a ja myślę że dobrze jest wiedziec o takich sprawach skoro na wszystkich forach przewijaja się ci sami ludzie i robią podobne rzeczy to dlaczego ma to nie być omawiane skoro Sosnowiczanin tam został zbanowany permanentnie za postawienie złej diagnozy ? nie rozumiem tego? czy to jakas konspiracja na tym forum czy co? w końcu chyba bezpodstawnie tego nie otrzymał??? To cos jak zmowa milczenia?
 7. w zasadzie zawsze chodzi o to żeby nie wpaść w błoto, ...we wszystkim ważne żeby zachować zdrowy umiar we wszystkim co się robi, najlepiej wszystko co dotyczy jakiejkolwiek sfery najlepiej sprawdza sie na miejscu w naturalnych warunkach. Zachłystywanie się czymkolwiek nie ma sensu dopóki nie sprawdzi sie czegoś na własnej skórze. Jeśli ktos zachwyca się Chinami , Indiami, Ameryką Pd czy Pn, czy inną to niech najpierw pojedzie tam i pobędzie jakiś czas, jeśli tylko rozpatruje to z poziomu "duszy" to są to tylko wrażenia spowodowane posmakowaniem czegoś nowego. Co do wieku nie ma to znaczenia, aż tak bardzo bo są różne przypadki, a tak przy okazji to autor tematu chyba nie podał ile ma lat,
 8. a jak ktos sr..... we własne gniazdo , to nawet kukułki go nie lubią 5-tka Soku z żuka ...skały ;)
 9. Szept, ...mnie to zupełnie nie przeszkadza jeśli ktoś postawi trafną diagnozę moich czakramów na forum publicznie, na pv to ja sobie mogę "poromansować" o innych sprawach. Nie wiem skoro już nie ma opinii w tym zakresie to pewnie i możliwości się wyczerpały. Co do tematu OOBE i świadomego śnienia to z takich moich najprzyjemniejszych odczuć w tej działce to było jak świadomie spotkałam bardzo dawno nie widzianą osobę (istotę) - kogoś z kim miałam mocne więzi ponad czasem i wymiarem, która była mi tak bliska że miałam ochotę w ogóle się nie obudzić z tego "snu". Czy Wy też macie takie śnienia? i czy są kolorowe? bo u mnie śnienie zazwyczaj ma jakieś barwy.
 10. Powracając do tematu , to z ciekawości chętnie się dowiem co do reszty moich czakram, żebym mogła nad sobą popracować i pozbyć się tego co nie tak z nimi i z którymi bo w końcu już nie wiem narazie tylko chyba trzy zostały ustalone że nie są w porządku.
 11. nie wiecie dlaczego przestał pisać?... e to ja wam powiem, po prostu robi was w bambuko a Wy się dajecie podebrać
 12. no i spoko, dlatego za naiwność i tolerancje płaci się wysoką cenę w tym przypadku stratą tożsamości. Poza tym nie możesz tego tylko i wyłącznie brać pod siebie tylko rozpatrywać pod ogół. Co do spraw katolicyzmu, chrześcijan i tego że zostało to sztucznie wpojone i narzucone to nie ma co sie rozpisywać bo większość to doskonale wie, że jak nie mieczem to ogniem, ale nową religie wpojono, a żeby było łatwiej to i trochę świąt pomieszano z rytuałami babilońskimi żeby było ciekawiej i szybciej przyswajalne. A co do reszty to ja tłumaczę to karmą narodów, z drugiej strony to nie wiem czy mając tą kulturową tożsamość, to ktoś chciałby być np. takim Hindusem, który wywodził się z siudrów czy wajsijów. No ale to taki szczegół nic nie znaczący w kosmosie.
 13. Też uważam , że wszystkie te egzotyki mieszają ludziom w głowach, chyba nie bez powodu ktoś się urodził w określonych szerokościach geograficznych, tylko po to żeby szanował, kultywował i przekazywał swoje tradycje, a nie traktował je jako coś gorszego i spychał w niebyt. Możliwe że warto czasami poznać coś nowego ale najczęściej tylko po to żeby przekonać się, że to wcale nie jest żaden rarytas. Poza tym prawda taka że ten co niewiele potrafi zawsze robi wiele zamieszania i stosuje mnóstwo atrybutów żeby zakamuflować tym swoje braki. Cały ten marketing jest dobry dla różnych przebierańców, co sami nie wiedzą w jakich realiach żyją, a żeby mieć jakieś możliwości to naprawdę trzeba umieć podziwiać bez pożądania, i obserwować bez osądzania. Z tym " trzecim okiem" cokolwiek ono oznacza ( dla mnie może to być nawet oko cyklopa ;) ) to naogół tak jest że jak wiesz coś, co wykracza poza stado to albo musisz udawać że wiesz tyle co reszta i pokornie dreptać w miejscu albo się odkrywasz , a wtedy banda jazgoczących piesków Cię obsiada bo nie mogą dać sobie rady z własna małością. Słowianie mają ten problem że nie potrafili zachować swojej tożsamości, a Ci co nawet chcieli to szybko zostali uciszeni i wtopieni w obce kulturowo kręgi. Widać takie przeznaczenie , bo gdyby było inaczej to nawet tak jak u Hindusów żadne lata zniewolenia kolonialnego przez Brytyjczyków nie zmieniłyby i u nas religii czy tradycji. Co do pytania autora tematu , to najpierw powinien powiedzieć - co chce uzyskać przy pomocy takich "magicznych" zabiegów?
 14. chętnie się do Was przyłączę, żeby odszukać pewną jaskinię ;)