smutnapesymistka

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O smutnapesymistka

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
  Ryby
 1. Alina - 28.02.1989r., Marcin - 11.11.1984r. Dzięki za odzew ;)
 2. Hej! Zwracam się z prośbą o wróżbę miłosną. Chodzi mi mianowicie o to czy mój partner jest mi wierny i czy nie spotyka się z kimś innym, czy nikogo nie poznał. Bardzo proszę o odpowiedź jakąś osobę, która byłaby chętna mi powróżyć w tej sprawie. Jeżeli będą potrzebne dodatkowe dane moje i partnera to proszę napisać. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 3. Taki nick, taki mi się nasunął i niech już pozostanie :D ale widzę,że jest tutaj ogromne grono miłych ludzi, w znakomitej większości to optymiści więc myślę,iż mi również udzieli się ten nastrój:) póki co będę czekać na tą wróżbę.. już taka jestem,że muszę się podbudowywać poprzez pozytywne wróżby aczkolwiek nie ukrywam - te negatywne mnie przygnębiają. Miło mi Was wszystkich poznać i dziękuję za ciepłe przywitanie w Waszym gronie:)
 4. Coś o sobie samej.. Nie jestem na pewno osobą, która potrafi wróżyć, czytać z kart tarota itd. Zalogowałam się bo potrzebuję pomocy, chodzi o wróżbę w sferze uczuciowej:) i to tyle. Stąd też mój nick - smutnapesymistka - smutna bo ciągle się zastanawiam nad swoimi uczuciami i uczuciami mojego partnera,a pesymistka bo nie potrafię myśleć pozytywnie, mam takie usposobienie, które nie pozwala mi postrzegać siebie, świat i otaczających mnie ludzi w pozytywny sposób:) i dlatego uciekam się do wróżb, liczę cicho,że będą one pozytywne :D Pozdrawiam.
 5. Hej Wam! Jestem nowa i to moj pierwszy post:) Pozdrawiam! - smutnapesymistka.