mistrz_ezotus

Użytkownicy
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

O mistrz_ezotus

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
 1. Kto tak naprawde wie czym jest rozwój, a czym on nie jest? Na czym tak naprawdę ON polega? Czy na tym, że trzeba walczyc o "swoją prawdę", czy zrezygnowąć z niej? Kto ma rację Arystoteles który zachęca w swoim credo - "Moja prawda jest najwazniejsza i mam prawo dla niej poświęcić kazdy związek, czy to z Bogiem, czy to z drugim człowiekiem", czy racje ma Platon - "Zwiazek z Bogiem jest najważniejszy, jest najwyższą prawdą, wyższą od Twojej prawdy osobistej". Kto ma rację?
 2. W 1980 roku tuż przed śmiercią ojca Klimuszko, w Poznaniu odbył sie bodajże I Ogólnopolski Zjazd Psychotroniczny. Własnie na tym to zjeździe Klimuszko poproszony przez uczestników ujawnił przyszłośc Polski, o której mowa w powyższym tekście. Podejrzewam, że autor musiał byc tam, bo mało kto zna te dane. Wiem też, że ojciec Klimuszko zobowiązał słuchaczy do tejmnicy i nie rozgłaszania swojej przepowiedni, dlatego tak mało o niej wiadomo. Wiem też od ucxestnika tego zjazdu, że pełna wiedza o tej przepowiedni przekazywna jest tylko w rodzinach kultywujących psychotronikę. na jej strzepy można jedynie natrafić w artykułach prasowych lub obecnie w internecie. ta przepowioedznia zawierałą również apel, w którym Klimuszko zwrócił sie do wszystkkich Polaków rozrzuconych po swiecie z apelem, aby wracali do kraju, gdyż włąsnie Polska jako jeden z nielicznych krajów nie będzie naruszony żadnym z kataklizmów, będziemy bezpieczni w naszych granicach.
 3. Najgorzej jak amatorzy dorwą sie do okruchów wiedzy i wydaje im sie, że juz cos osiągnęli.
 4. Odsłaniasz się sama jak widac!
 5. A Ty chociaż wiesz jak nazywa sie ta czakra i gdzie jest umiejscowiona? Bo narazie tylko sobie tworzysz własne iluzje na ten temat. Wiedza o czakrach jest konkretną wiedzą, gdzie się one znajdują, czym są, jakie mają funkje i jak należy je otwierać, a także jak po ich otwarciu należy sie z nimi obchodzić. Czakra to nie silnik benzynowy, który można odpalić, to jest coś żywego, co reaguje na nasze najsubtelniejsze myśli, cofa swoje możliwości natychmiast jeżeli człwoiek popełnia błędy. Zajmowanie się czakrami to jak wkładanie palców do gniazdka gdzie sa miliony wolt, to nie żarty, może zabić. Pobudzenie energii czakr może spowodować złamanie kręgosłupa, to jest tyaka energia. Wiekszośc tych, którzy zajmuja się czakrami, podrażnia je jedynie, sądząc przy tym, że je rozwija, nic bardzioej mylnego. Po drugie każda czakra otwiera się negatywne, tzn każda czakra ma w sobie demony i anioły (czyli strażników tych czakr), jeżeli smiałek zaczyna pobudzac czakry i nie jest do tego gotowy, to staje sie łupem owych demonów czakr. Mit o cxaklrach poklega na tym, że większość wierzy iż samo zajmowanie sie czakrami odrazu zrobi z nich świętych co najmniej, wszytsko we wszechświecie na dwie strony medalu, a czakry tym bardziej, bo to sa generatory potężnej energii. To jest największa szansa dla człowieka, a jednocześnie największe zagrożenie i nigdy nie będzie inaczej, kto tego nie rozumie, naraża sie na straszne niebezpieczeństwo. Nie traktuj czakr jako cos mwechanicznego, martwego, co można uruchomic i będzie chodziło jak machina, czakry to nie częsci robota, ale kosmicznwego człowieka.
 6. Zamknięto moją skargę więc nie mogę raportować na jego obelgę cytat: Mam delikatną sugestię do administracji i użytkowników (z wyjątkiem założyciela tego tematu). Ten Pan jest przykładem trolla forumowego, najczystszej wody. Niestety na takie skutkuje tylko "tryb ignorowania". Mówią, że nie dyskutuje się z idiotą, bo sprowadza do swojego poziomu i pokonuje doświadczeniem. Tyle mojego komentarza. Proszę o reakcję administrację i podanie do wiadomości całego jaka jest wasza decyzja! Chodzi o niejakiego Szerszenia.
 7. Mądre słowa i widzę człowieka nareszcie, jak mawiał Sokrates, gdy szukał w biały dzień człowieka na ulicach z latarnią. Dajesz mi właściwy sygnał, tym bardziej że Ci którzy mieli się znaleźć już się znaleźli, znaleźli do mnie drogę i nie ma potrzeby ciągnąc dalej tej farsy, każdy skorzystał i zrozumiał na swoim poziomie. Ja te cele które sobie postawiłem osiągnąłem. Spodziewałem się większych przeszkód niż na innych forach, ale na pewno jest to zasługa Szeptu, bo ona dużo tutaj równoważy.
 8. Atakują Ci co się boją, tego co ich napawa niezrozumieniem. Też znam dobry cytat z tej serii: Głupi mówi co wie, mądry wie co mówi. (przysłowia narodów) Biedaku! Pozostało Ci tylko kłamstwo.
 9. Życzę powodzenia na nowej drodze życia.
 10. Całe nasze życie to walka i nie ważne na jakim forum się walczy. Tak jestem specem od skandali, ale to mnie zaatakowano pierwszego, ja nikogo nie ruszałem pierwszy i tę zdolność opanowałem nie po to żeby sobie robić przyjemność, ale jako dobry miecz w sytuacji napadu na mnie w sytuacjach wyjątkowych i taka właśnie się zdarzyła tutaj na forum gdy byłem obrażany nikt z adminów się nie wstawił za mną, to muszę walczyć sam o siebie i prawdę, mam prawo, Ci co zaatakowali mogli tego nie robić, sądzili że będzie im łatwo, ale już osiągnąłem pewien sukces mianowicie jednak znów temat otwarto, pomimo, że s początku go zamknięto. ja osiągam cele i kto ma oczy ten widzi, a to że moja dynamika ujawnia nerwice niektórych to nie mój problem ale ich stanu zdrowia i ich nerwicowych stanów, tzn. ich nerwicowej reakcji na moje zachowania, to nie ze mną jest coś nie w porządku, bo ja nerwicy nie mam zachowuje się logicznie i konsekwentnie w odróżnieniu od innych. Drogi Gregu chcesz mnie czegoś nauczyć to przedstaw plan uczenia mnie, takie uczenie z doskoku, przyleciał coś powiedział i odleciał mnie nie interesuje, jak chcesz mnie uczyć to przedstaw program przynajmniej na rok. przyjrzę się mu dokładnie ocenię i może skorzystam.
 11. Dopóki będzie chociaż jedna osoba, której mój wątek choć niekonwencjonalny się podoba będę go kontynuował w stylu jaki mnie się podoba i nie dam się nagiąć pod cudze interesy i naciski, że mam to zmienić. Howgh! Mnie ilość nie interesuje tylko jakość. Dla jakości nawet jeden dobry słuchacz wystarczy niż tysiące kiepskich ilościowców. Oj jak się niektórym nie podobam, oj jak się nie podobam, oj jak im w gardle stoi moje zachowanie. Do tego stopnia, że niczego spokojnie przełknąć nie mogą! Peyotl no własnie na Twoja prośbę zrobiłem, jak może być, czy jeszcze coś dorzucić do tej farsy. To Ty miedzy innymi uparcie razem z innymi Tobie podobnymi tworzycie mój fan club, chociaż ja tego wcale nie pragnę. Zawsze byli antypatycy i sympatycy. I od jakiego to czasu w ezoteryce decydują kryteria ilościowe? Jeżeli Tobie odpowiadają takie ilościowe kryteria oceny człowieka to mnie to nie martwi bo ja mam tylko jakościowe.
 12. Dziękuję za pouczenie przy pomocy de Mello, zastanowię się nad tym, dobry materiał, znam de Mello bardzo dobrze, a najlepszą przypowieść jaka przytacza jest taka: Nie wierzyłem własnym oczom, kiedy zobaczyłem napis na sklepie: sklep z prawdą. Tu więc sprzedawano prawdę. Grzeczna ekspedientka zapytała mnie, jaki rodzaj prawdy chciałbym kupić: prawdę częściową czy prawdę pełną. Oczywiście, pełną prawdę. Nie chciałem oszustw, pochwał ani racjonalizacji. Chciałem, żeby moja prawda była naga, jasna i absolutna. Ekspedientka zaprowadziła mnie do innej części sklepu, gdzie sprzedawano pełną prawdę. Tam sprzedawca spojrzał na mnie współczująco i wskazał etykietkę z ceną. - Cena jest bardzo wysoka, proszę pana - powiedział. - Jaka jest? - zapytałem, zdecydowany nabyć prawdę za każdą cenę. - Cena polega na tym - mówił - że jeśli pan tę prawdę zabierze, nie będzie pan już miał wytchnienia do końca życia. Wyszedłem ze sklepu smutny. Myślałem, że mógłbym kupić prawdę za niską cenę. Nie jestem jeszcze gotów na Prawdę. Od czasu do czasu pragnę spokoju i wytchnienia. Muszę jeszcze sam siebie oszukiwać usprawiedliwieniami i racjonalizacjami. Ciągle jeszcze szukam ucieczki w moich niezłomnych wierzeniach. Tomku proponujesz mi właśnie to przed czym ostrzega ta przypowieść, chcesz kupić mnie proponując przyjemność (kłamstwo jest przyjemne), czyli spokój i wytchnienie? Ja wolę prawdę i nie chcę spokoju i wytchnienia, ja wybieram gorycz prawdy.
 13. Jaka większość, większość jak zwykle milczy bo się boi! Was tych krzykaczy. Ja nie jestem od chwalenie się jak Ty! Ja jestem od robienia!
 14. Wyjaśnijcie swoją decyzje mam prawo do tego z uzasadnieniem rzeczowym i chce wiedzieć czy inni, którzy mnie obrazili i napastowali tez zostali ukarani? na razie zasłoniliście się tylko paragrafem regulaminu, to jest bezduszna litera i nic więcej.
 15. Może jest głębokie i szerokie jak mówią ludziska. Wynika z tego, że śledzisz moje posty na wszystkich możliwych forach, czy Tobie sprawia to przyjemność, nie masz innych zajęć moja droga, nudzi Ci się? To po pierwsze, a po drugie skąd Ty to wiesz, na innych forach już dawno nic nie pisałem, pół roku temu i pod innym nickiem, jeżeli śledzisz to tylko przy pomocy adresu IP, tylko kto Ci go ujawnił, to jest karalne sądownie.