The Master Therion

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez The Master Therion

 1. Witam, wszystkich. Jak w temacie, jak zacząć swoją prace z energią, energetyką itd ? Czy opłaca się trenować psi balla ? Niektórzy uważają, że to strata energii .
 2. Właściwie to trudno mi powiedzieć ;). Jakie są rodzaje energii w Magii ? Jak można je wykorzystać itd ?. Pewna osoba poleciła mi, że warto zacząć od energetyki .
 3. Chodzi mi głównie o rozwijanie zdolności wyczuwania i manipulowania energią :].
 4. Witam, szukam kogoś kto wprowadzi mnie w tajniki magii. Posiadam wiedze teoretyczną, ze stroną praktyczną jest gorzej xd. Mam 14 lat. W razie czego gg jest w profilu.
 5. Witam, nazywam się Patryk. Mam 14 lat. Interesuję się okultyzmem, magią itd.(jakby trudno było zgadanąć xd). Posiadam już sporą wiedzę teoretyczną, i właśnie zabieram się do praktyki ;]. Nie wybrałem jeszcze konkretnej ścieżki, pewnie zrobie to w najbliższym czasie. Pozdrawiam.
 6. Nie jestem teoretykiem. Moja historia jest zupełnie inna. Praktykowałem magię kilka mieszków, później przestalem i niestety taka przerwa trwała 2,5miecha i gdy teraz chciałem wrócić okazało się, że nic już nie umiem.
 7. Ok, już wale do cb na gg.
 8. 1. Liber AL Vel Legis. Aleistera Crowley'a. 2. Magije w teorii i praktyce. Crowley'a. 3.Ścieżka wielkiego maga. Podręcznik magii wysokiej. Michael Howard. 4.Księga magii i zaklęć. Alan Abyss. 5.Channeling. Roman Sanaya i Duane Packer. 6.Osho-techniki medytacji. 7,8 i 9. Trylogia R.Monroe. Mam zamiar teraz przeczytać "Szaman miejski" lub "Wtajemniczenie do hermetyzmu". Nie jest tego dużo... Co polecacie wtajemniczenie czy szamana ?
 9. Dzięki, zajmujesz się tylko reiki ? O magii czytam, hmm 0,5 roku. Czytałem kilka książek.
 10. Na razie tylko podstawy, jestem początkujący. Właściwie to szukam mistrza/mentora który mnie wprowadzi w tajniki jakiejś magii (np.hermetyzm,nekromancja). Jak wskazuje mój nick jestem zafascynowany postacią Crowley'a.
 11. Cześć, napiszcie czym wy się zajmujecie.