Radek

3 oko/ atak zjawy / dziwny rodzaj widzenia

15 postów w tym temacie

dziś... a raczej od jakiegoś czasu miewam tak, że jak się budze w nocy to widze 3 okiem(chyba) i to tak jak bym miał dziurke w czarnym tle(kazdy wie jak jest gdy są zamknięte oczy). dzis mi sie tak przydażyło po ataku zjawy, ale co najdziwniejsze to jak oglądałem pokój a było ciemno w nim ogólnie widziałem wszystko tak jakby na brązowo-złoto i w pokoju ze ścian wystawały takie jakies cudaczne grzyby/kwiaty/krzaki.

czy miał ktoś taki rodzaj widzenia? czy to jest dobrze rozwijające sie 3 oko? i czym mogą być te rośliny?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze wątpię. Raczej obudziłeś się ze snu we śnie. Sam tak miałem wiele razy, np. miałem LD nagle się budziłem, a koło mnie była jakaś mhmm... fajna dziewczyna 8-) i jak ją zobaczyłem, obudziłem się już normalnie i wszystko było po staremu :)

Więc traktowałbym to sen jakiś powtarzający się, Twoja podświadomość chce Ci coś powiedzieć albo coś w tym stylu :D opisz to dokładniej jak możesz, to może da rade coś więcej powiedzieć o tym

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miewam podobnie jak Radek - czasem widzę rzeczy takimi jakimi są , czasem widzę fałszywe obrazy w pomieszczeniu które wygląda jakim jest rzeczywiście , czasem widzę osoby które robią to co faktycznie robią podczas gdy ja (ich zdaniem śpię) - przeprowadziłam wywiad nie raz z niejedną osobą która widziałam. Pokrywało się w większości przypadkach a ich zdaniem oczy miałam zamknięte.

Stany te miewałam od kiedy pamiętam -czyli od czasów dzieciństwa. 3 razy z tego stanu przeszłam w stan oobe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to napewno nie był sen we śnie;] bo byłem w pełni świadom. a te osoby, ktore widziałaś, kim one były? bo ja tylko widziałem dokładnie moj pokój i tylko dziwne rzeczy ze ścian wyrastały.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a te osoby, ktore widziałaś, kim one były?

Osoby z którymi mieszkałam , które akurat przebywały w pomieszczeniu lub widziałam je że są w przedpokoju np.mama szukająca czegoś w szafie ,zazwyczaj zdarzało mi się to w ciągu dnia ale i w nocy z tym że to już inna historia .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi się też kilka razy zdarzyło coś podobnego, że spałam a kontrolowałam otoczenie wokół siebie, i wiedziałam co się dzieje np. w drugim pokoju

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to może coś podchodzącego pod oobe miałeś? i widziałeś istoty które chciały Cię wyciągnąć właśnie? :) a te ze ścian wyrastające rzeczy. To po prostu Twoja wyobraźnia...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ach, wybacz błąd podczas czytania :lol:

Ale sądzę, że to mogło być oobe. Widziałeś swój pokój, inne barwy bym zwalił na złe dostrojenie. Widziałeś siebie (swoje ciało)?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie. byłem w sobie fizycznym ciałem się poruszałem także nie mogło to być oobe. tylko kolory mnie dziwią... zawsze jak miałem obe to widziałem wszystko na czarno i tylko postacie/energie miały kolor.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to już 2 teorie. Sen albo przestań brać to zielsko :). Serio, to musi być sen albo halucynacje. Nikt chyba nie stwierdzi tu nic innego oO

P.S. To dziwne to Twoje oobe jak jest czarno białe :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sami eksperci , jak nie idzie odpowiedzieć ,to najlepiej zwalić wszystko na niepoczytalność , luib halucynacje danego człowieka :lol: .

Cytat  Radek :

dziś... a raczej od jakiegoś czasu miewam tak, że jak się budze w nocy to widze 3 okiem(chyba) i to tak jak bym miał dziurke w czarnym tle(kazdy wie jak jest gdy są zamknięte oczy). dzis mi sie tak przydażyło po ataku zjawy, ale co najdziwniejsze to jak oglądałem pokój a było ciemno w nim ogólnie widziałem wszystko tak jakby na brązowo-złoto i w pokoju ze ścian wystawały takie jakies cudaczne grzyby/kwiaty/krzaki.

czy miał ktoś taki rodzaj widzenia? czy to jest dobrze rozwijające sie 3 oko? i czym mogą być te rośliny?

Musiałeś Radku wejść w głęboki trans medytacyjny ,i miałeś wgląd w inny wymiar .to jest z pewnością dobrze rozwijające się 3 -oko parapsychiczne .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.