calipsote

Bardzo proszę o interpretację. Bardzo, bardzo :)

4 posty w tym temacie

Witam!

Mam na imię Anna, jestem ciekawa, jaka będzie interpretacja mojej daty urodzenia

16.04.1989.

Bardzo proszę o pomoc!

Podrawiam :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Analiza Duszy

Imię 1

Wibracja Duszy: 2

Realizacja Duszy: 1/10

Cele: 3/12

Wszystkie imiona i nazwiska:

Wibracja Duszy: 2

Realizacja Duszy: 1/10

Cele: 3/12

Analiza Drogi Życia

Droga życia: 2/38/11

Cykle życia:

Cykl formujący: 4

I okres przejściowy: 16-08-2017 - 01-01-2018

Cykl produktywny: 7/16

II okres przejściowy: 01-01-2042 - 07-12-2045

Cykl żniwny: 9/27

Warunki życia

I WŻ - 2/11/20

Pierwszy punkt zwrotny: 16-04-2023

II WŻ - 7/16/25/34/43

Drugi punkt zwrotny: 16-04-2032

III WŻ - 9/18/27/36/45/54/63

Trzeci punkt zwrotny: 16-04-2041

IV WŻ - 4/13/31

Wyzwania życia

I wyzwanie - 3

II wyzwanie - 5

Wyzwanie główne - 2

Analiza Duszy

Imię 1

Wibracja Duszy:

2 ? Potrzeba współpracy ? podporządkowanie. Brak wiary we własne możliwości. Rola doradcy. Potrzeba dyplomatycznych rozwiązań. Duża potrzeba spokoju.

Realizacja Duszy:

1 ? Osoba przedsiębiorcza, nadzwyczaj aktywna. Odważna i oryginalna.

Cele:

3 ? Potrzeba doświadczania radości życia, bycia z ludźmi ? radości.

Wszystkie imiona i nazwiska:

Wibracja Duszy:

2 ? Potrzeba współpracy ? podporządkowanie. Brak wiary we własne możliwości. Rola doradcy. Potrzeba dyplomatycznych rozwiązań. Duża potrzeba spokoju.

Realizacja Duszy:

1 ? Osoba przedsiębiorcza, nadzwyczaj aktywna. Odważna i oryginalna.

Cele:

3 ? Potrzeba doświadczania radości życia, bycia z ludźmi ? radości.

Analiza Drogi Życia

Droga życia: 2

2 - to dyplomata mający świadomość dwóch obliczy świata, zainteresowany drugim człowiekiem, wrażliwy, kierujący się w życiu uczuciami. To przede wszystkim droga współpracy, przyjaźni ? trudno na niej cokolwiek zrobić samemu. Obdarza Cię spokojnym, łagodnym usposobieniem ? urzekasz wręcz Twoim własnym urokiem osobistym. Jesteś osobą lojalną i oddaną, ale i zawsze potrzebujesz kogoś przed sobą. Doskonale sprawdzasz się w negocjacjach, które zawsze wybierasz rezygnując z ewentualnej walki. Kierują Tobą emocje, uczucia i silna potrzeba zarówno kochania, jak i bycia kochanym. Tak samo, jak potrzebujesz bycia wśród ludzi ? dla równowagi konieczny jest Ci czas spędzany samotnie. Jesteś osobą bardzo wartościową, jednak Twoja własna ocena siebie, znacznie zaniża poczucie wartości Twojej własnej osoby ? zupełnie bezpodstawnie, po prostu jesteś zbytnim perfekcjonistą. Twoja emocjonalność wymaga dbania o równowagę wewnętrzną, inaczej dość łatwo możesz wybuchać. Pracuj nad wiarą w siebie, zbytnią uległością otoczeniu i trenuj podejmowanie samodzielnych decyzji. Ulegając zbytnio własnej emocjonalności, możesz stać się osobą tak silnie związaną z przeszłością, że poprzez wspominanie i odnawianie starych spraw ? zatruć emocje związku, w którym jesteś.

Cykle życia:

Cykl formujący: 4

4 ? Wymagana jest od Ciebie nie tylko solidna praca, ale i w konkretnym kierunku. Tutaj konieczny jest Twój własny wysiłek i wytrwałość. Następuje rozwój i należy świadomie nad tym pracować ? Twoich własnych zdolności organizacyjnych i zmysłu ekonomicznego. Twój sukces jest proporcjonalny do włożonego przez Ciebie wysiłku. Nie trać czasu, na nic dosłownie, a wytrwale buduj fundamenty. Konieczne jest, aby Twoje życie miało wyraźną strukturę i to nadaną przez Ciebie. Dbaj o harmonijne relacje z innymi, unikaj nadmiernego demonstrowania własnego uporu. Różne aspekty Twojej własnej pracy, postrzegaj jako całość.

Cykl produktywny: 7

7 ? To przede wszystkim rozwój Twoich własnych, wewnętrznych pokładów psychicznych. Rozwój Twojej własnej osobowości. Mogą pojawiać się niespodziewane sytuacje, nagłe zmieniające kierunek Twojego życia ? naprowadzające Cię na właściwą dla siebie drogę. Niczego nie szukaj dla własnych, egoistycznych celów. Pamiętaj, nie wszystko, nad czym pracujesz, należy dokończyć. Koniecznie wystrzegaj się celów wyłącznie lub wyraźnie materialistycznych ? rozwijaj wartość Twojej własnej pracy. Wchodź w każde doświadczenie świadomie, przejmując na siebie odpowiedzialność za błędy, czy potknięcia ? w ten sposób gromadzisz mądrość życiową. Szanuj wiedzę i pracę, zarówno własną jak i cudzą. Pracuj samemu ? trudności w spółkach.

Cykl żniwny: 9

9 ? Bezinteresowność i miłość ? dla wszystkich (ludzi i zwierząt). Łatwo osiągasz sukces publiczny, sławę. Nie łatwo w małżeństwie ? co głównie uzależnione jest ogromem Twojej uwagi, jaki poświęcasz osobom trzecim (Twój partner czuje się zaniedbany). To czas najgłębszej wolności, dającej możliwość pełnego spełnienia, rozwoju ukrytych możliwości i talentów. Liczne podróże. Cały czas gromadzisz doświadczenia, zbierasz je i kolekcjonujesz dosłownie. Uwaga na emocje ? na działanie zbyt emocjonalne. Nie zapominaj o swych bliskich. Staraj się odnaleźć samorealizację w służeniu ponadindywidualnym interesom. Docieraj do własnego wnętrza ? tym samym budując fundamenty prawdziwych związków i relacji z innymi.

Warunki życia

I WŻ - 2

KLUCZ WCIELENIA ? 2 ? ZWIĄZKI ? WSPÓŁPRACA

Nie łatwo jest w tym czasie dokonać czegokolwiek bez pomocy innych. Konieczne jest wykazywanie się Twoją własną dyplomacją, cierpliwością ? należy być dyskretnym i pełnym zrozumienia dla innych. Bardzo emocjonalny czas. Warunki życia skłaniają do pasywności i poddawania w wątpliwości Twoich własnych dotychczasowych przekonań i wyborów.

WSPÓŁPRACA ? ŻYCIE WE DWOJE

To nauka dyplomacji i pozostawania w harmonii z otoczeniem. Wszelka dysharmonia i działanie zbyt emocjonalne (trudności w dyplomacji) mogą doprowadzać wręcz do poddańczego stylu życia i niepotrzebnych rozstań z ludźmi.

Rodzice! Twoje dziecko jest bardzo podatne na wszelkie Twoje sugestie, to nie łatwe zadanie, aby uchronić je od wkodowania w Nim np. negatywnych treści, które będą tak mocno tkwiły, że bardzo trudno będzie Mu się od nich uwolnić w przyszłości. Pamiętaj, że jest bardzo wrażliwym dzieckiem, potrzebującym miłości i wsparcia przede wszystkim. Spraw, aby Ono uwierzyło, że wszystko, co robi, jest dobre ? bo stara się naprawdę ze wszystkich sił, ale ma naturalną skłonność do przesadnego perfekcjonizmu.

II WŻ - 7

7 ? Rozwój wewnętrzny i wtajemniczenie ? zrozumienie ukrytych prawd. Jesteś doradcą lub kapłanem ? samotnym wśród tłumu. Tracąc w życiu materialnym, naradzasz się w duchowym ? ważne, aby dbać o własną duchowość, rozwijać ją świadomie. Dzięki medytacji zrozumiesz świat poza Twoimi zmysłami i siebie. Niczego nie szukaj, a przyjmuj to, co niesie Ci los.

III WŻ - 9

9 ? Twoje życie jest życiem dla innych. Koniecznie pozbądź się ewentualnych uprzedzeń rasowych i narodowościowych. Nie jesteś tu po to, aby służyć swemu narodowi ? ale całemu światu. Nie staraj się być pierwszym, a ostatnim. Unikaj przywiązywania się do czegokolwiek ? jesteś dla całego świata. Rozdawaj miłość i współczucie gdziekolwiek jesteś. Jesteś dzieckiem Szczęścia ? nie istnieją dla Ciebie żadne przeszkody.

IV WŻ - 4

4 ? Dokańczaj własne obowiązki, a jakiekolwiek ograniczenia traktuj jako mało istotne ? bądź ponad nimi. Wszelkie podjęte przez Ciebie zadania muszą być wykonane ? i być doskonałe zarówno w formie, jak i treści. Dbaj o ludzi, którzy nie nadążają. Mało podróży, wskazane jest pozostawanie w miejscu. Unikaj lekkich rozrywek, ale korzystaj z wyjść do teatru i słuchaj dobrej muzyki.

Wyzwania życia

1. Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia ? pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.

2. Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

I wyzwanie - 3

Niesie naukę gospodarowania własną energią ? unikaj rozpraszania jej. Staraj się nawiązywać harmonijne porozumienie z innymi i nie ślizgaj się po powierzchni życia. Służy swobodnej komunikacji Twoich własnych emocji na zewnątrz, poprzez sztukę i pracę słowem. Skłania do czerpania radości z życia codziennego i wnoszenia jej w życie innych ludzi.

NIE ZANIEDBUJ WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO I NIE UNIKAJ ROZRYWEK TOWARZYSKICH - ŻYJ I BĄDŹ Z LUDŹMI.

NIE MARNUJ CZASU ? MUSISZ REALIZOWAĆ TWÓJ WŁASNY CEL.

Możesz zapominać o swoich własnych zdolnościach i talencie ? a nie realizując ich, utracisz radość życia i odczujesz brak kontaktu ze światem, z ludźmi.

II wyzwanie - 5

Służy zrozumieniu granic swojej wolności i korzystania z niej tak, aby nie naruszać intymnego terytorium innych ? szanować ich odrębność i nie ranić otoczenia swym zachowaniem. Nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom. Uwaga na nadmierne ryzyko ? nie ryzykować nadmiernie, adaptować się do zmian i szukać oparcia we własnym wnętrzu ? nie na zewnątrz.

NAUCZ SIĘ: KIEDY NALEŻY IŚĆ ? NIE KRĘCĄC SIĘ W KÓŁKO TYCH SAMYCH PROBLEMÓW

UNIKAJ IMPULSU, ABY WSZYSTKO WYPRÓBOWAĆ CHOĆ RAZ

WYWIĄZUJ SIĘ Z WŁASNYCH OBOWIĄZKÓW

Mając takie wyzwanie: można zajść bardzo wysoko, albo upaść bardzo nisko. Z jednej strony wszystko odnosisz do uczuć, z drugiej dajesz ludziom i sprawom pełną wolność. Tutaj są bardzo silne uczucia.

Wyzwanie główne - 2

Służy osiągnięciu zdolności współpracy, dążeniu do wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy ? bez podstawy apodyktycznej, poddańczej i zimnie obojętnej. Pracuj nad umiejętnością słuchania, nad rozpoznaniem własnych potrzeb emocjonalnych i nad zaufaniem do własnej intuicji.

NIE BIERZ WSZYSTKIEGO DO SIEBIE ? NIGDY NIKOGO NIE NAŚLADUJ, A ZAWSZE BĄDŹ SOBĄ ? NIE ZAMIEŃ SIĘ W POCHLEBCĘ

To wyzwania znacznie uwrażliwia, na tyle, że poprzez Twoją własną nadwrażliwość możesz wszystko odnosić do siebie i głęboko przeżywać. Uważaj również na to, aby nie ulegać zbytniej drobiazgowości.

wibracje karmiczne - 13,16,16.

wibracje mistrzowskie - 11,11.

oraz - 27,27,31.

13/4 Jest długiem karmicznym zaciągniętym w stosunku do pracy. Powstał, kiedy żyliśmy kosztem innych, zaniedbując własne obowiązki, zrzucając je na innych ? bawiliśmy się, gdy inni ciężko pracowali. Jego wpływ uczy pracowitości, cierpliwości, odpowiedzialności zawodowej, systematycznej i metodycznej pracy, konkretnego dążenia do celu pomimo zmiany warunków wyjściowych ? coś sobie zaplanowaliśmy, zaczynamy to realizować i nagle sytuacja się załamuje, wszystko się wali ? i my, pomimo tego z cierpliwością i z takim samym zaangażowaniem jak na początku, powinniśmy zacząć budować daną rzecz od nowa. Poprzez doświadczenia zmuszające do wczesnego podjęcia pracy, poprzez brak pracy, trudną lub zbyt wyczerpującą pracę, poprzez jej nadmiar ? konfrontuje z wartością pracy samej w sobie lub jako środka do osiągania naszych własnych celów. W czasie jego wpływów, bez wahania należy podejmować się nawet ciężkiej pracy ? uczy cierpliwości, solidności i odpowiedzialności. Nie oczekiwać zachęty, pochwał i próbując odnaleźć radość w tym, co się robi. Nie liczyć na żadną pomoc z zewnątrz, czy na szczęście. Polegać przede wszystkim na własnych siłach. Ta energia jednocześnie daje predyspozycje do pracy wymagającej cierpliwości i systematyczności. Przeobrażenie - dług karmiczny

16/7 Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości ? odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki ? odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę ? stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie ? wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku ? bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny

11/2 Kapłan ludu ? uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy ? uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu ? jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

27/9 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału ? bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy ? stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

31/4 Dar wyłapywania szczególnych okazji. Wszystko zależy od włożonego wysiłku i panowania nad sobą. Proporcjonalnie do wydatkowanej energii przychodzi sukces, między innymi finansowy. Kontrakty i umowy powinny spełniać wszelkie wymogi prawne, winny być podpisywane w spokoju i z rozwagą. Nie należy pozwolić ambicji i zarozumiałości, by nami zawładnęły, bo zniweczy to nasze długotrwałe wysiłki. 31 zapewnia nam posiadanie dużej siły witalnej i dobrej pamięci, sprowadza sprzyjające okoliczności, daje szczęście w grze i spekulacjach. Jest to liczba postępu, pod warunkiem, że będziemy reagować pozytywnie. W przeciwnym razie staniemy się chaotyczni, nerwowi, skłonni do nadmiernej ekscytacji, niezdolni dostosować się do innych, a życie nasze zapełni się kłótniami, walką, trudnościami, co w efekcie doprowadzi do pogorszenia się sytuacji materialnej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję za taki obszerny opis!

Zastanawiam się, na ile możemy dawać wiarę numerologii? chciałabym poznać Wasze opinie. U mnie wiele się pokrywa. Rzeczywiście mam niewielkie poczucie własnej wartości, tęsknię do ludzi a zarazem nie mam motywacji do działania. Nie wiem, czy jest to wina aktualnej pracy, która już mnie przytłacza i nie daje żadnej satysfakcji, czy może narzekaczego nastawienia do życia bądź rzeczywiście daty urodzenia...

Wiele chciałabym zmienić i czuję pustkę.

I zupełnie nie wiem, na co to zrzucić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I zupełnie nie wiem, na co to zrzucić.

tylko na siebie - a najlepiej za okno lub do smietnika

Zastanawiam się, na ile możemy dawać wiarę numerologii?

na tyle, na ile sobie tego zyczysz - nie traktuj jak wyroczni, tylko jako poznanie siebie

Wiele chciałabym zmienić i czuję pustkę.

to zmień - a pustke wypełnij !!!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.