Gość

Powróżę z Tarota.

12 postów w tym temacie

Kartami zajmuję się od lat. Najpierw klasycznymi, później Tarotem. Z przyjemnością powróżę chętnym. Proszę o podanie imienia, daty urodzenia oraz o streszczenie obecnej sytuacji. Podpowiem jaką dietę zdrowotną zastosować.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry wieczór. Moje pytanie dotyczy sfery zawodowej w 2011roku. Czy będę miała zmiany w tej sferze, jaka to by była profesja tej pracy, czy ta praca będzie docelowa, w jakim czasie bym tą prace dostała. Moje dane wyśle na PW.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli można ;czy zrealizuje swoje marzenia odnosnie pracy -pasji w 2011roku ? czy bedzie to w najblizszych miesiacach i czy da mi to satysfakcje finansowąi spełnienie pragnienia mojej duszy .dziekuje (a tak w nawiasie czy sie do tego nadaję)

Edytowane przez sumovra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry wieczór. Moje pytanie dotyczy sfery zawodowej w 2011roku. Czy będę miała zmiany w tej sferze, jaka to by była profesja tej pracy, czy ta praca będzie docelowa, w jakim czasie bym tą prace dostała. Moje dane wyśle na PW.

Co do pracy, to nowa jest co prawda w tym roku, ale sama musisz się wyrwać z ograniczeń., w których tkwisz teraz. Praca jest na jakiś okres czasu, nie na stałe. Nowy zawód mi się pokazuje, coś, czego jeszcze nie robiłaś wcześniej. Do tej pracy, to jeszcze kawał czasu. Sądzę,ze w drugiej połowie roku. Karty tez podają mi, ze masz złe nastawienia, błędne i dlatego masz z praca problem. Za bardzo wracasz uwagę na wysokość zarobków i na atrakcyjność społeczna pracy. Pozdrawiam.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli można ;czy zrealizuje swoje marzenia odnosnie pracy -pasji w 2011roku ? czy bedzie to w najblizszych miesiacach i czy da mi to satysfakcje finansowąi spełnienie pragnienia mojej duszy .dziekuje (a tak w nawiasie czy sie do tego nadaję)

Tak i nie. Wszystko zależy od twojego podejście. Masz całkowity brak plany i realizmu do tego zawodu. Przemyśl wszystko dokładnie i przeanalizuj, zasięgnij porady, poczytaj. Wtedy się uda, bo w tej chwili jesteś po prostu nie przygotowana na działania w tym kierunku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja: Agnieszka 20.04.1981(blondynka)

Rozstałam sie z chlopakiem Radosław(02.03.1979)>Ja bardzo gokochami nie

wyobrazam sobie zycia bez niego. Nie wiem co dalej...

Czy Radek jest mężczyzną w którego powinnam inwestować jeszcze czas

i

energię. Czy mogłabym być z nim szczęśliwa i spełniona. Czy nie

spotkałby mnie z jego strony zawód etc.?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja: Agnieszka 20.04.1981(blondynka)

Rozstałam sie z chlopakiem Radosław(02.03.1979)>Ja bardzo gokochami nie

wyobrazam sobie zycia bez niego. Nie wiem co dalej...

Czy Radek jest mężczyzną w którego powinnam inwestować jeszcze czas

i

energię. Czy mogłabym być z nim szczęśliwa i spełniona. Czy nie

spotkałby mnie z jego strony zawód etc.?

Przypominam punkt regulaminu:

8. Kiedy Pytającemu została udzielona jedna odpowiedź, kolejne osoby nie powinny już rozkładać kart (wróżyć) a tym samym udzielać odpowiedzi na zadane pytanie. Pamiętajmy, że jedno pytanie - jedna odpowiedź.

Zatem zadałaś pytanie to samo w trzech wątkach, albo decydujesz się na czekanie aż ktoś Ci odpisze w Twoim wątku albo wybierasz tutaj wróżącego a zreszty wróżących rezygnujesz. Nie wolno pytać wielu osób o to samo w kartach.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.