_Domi_

Numery totka a Inkubacja Snów

24 postów w tym temacie

Całkiem niedawno zajmowałam się inkubacja snów na numery mini lotka dla pewnej osoby ,przez okres około pół roku.

Testowaliśmy system symboliczny i liczbowy ,najlepszy okazał się liczbowy .

Dość często moje numery w snach pokrywały się z numerami wylosowanymi w najbliższym losowaniu , z tym że śniły mi się np, tylko 22 i 8 ,lub tylko jedna -które padały ,niestety to za mało informacji by wygrać jakąś kwotę .

Zachęcam do prób śnienia cyfr na lotka np.Dużego i pisaniu tutaj .Wystarczy tylko przed snem określić to czego oczekujemy od snu i wyznaczyć najbliższe losowanie.

Uwagi:

Ważne są okoliczności w jakich cyfra występowała , czy to np. nr.drzwi, telefonu, godzina, data, nr.linii autobusowej lub inne. Ważne też jest czy cyfra była czytana czy wypowiadana , przez nas czy przez inne osoby- wiele z tych aspektów świadczy o wiarygodności danej cyfry w losowaniu .Często w takich snach widzimy cyfry które zanikają ,zamazują się lub pojawiają się na chwile we śnie.

Myślę że możemy to potraktować jako zabawę by zbytnio nie wyolbrzymiać oczekiwań i sukcesów .Kto będzie chciał skorzystać z tych cyfr to skorzysta .

Zachęcam do udziału .

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardzo fajny pomysł z tym śnieniem cyferek :lol:

jak będziemy zamieszczac tutaj je, i ktoś wygra (użytkownik tego forum) to mam nadzieje, że podzieli się kasą z tymi, którzy podali owe cyferki :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiec ja podaje swoje pierwsze typy .Wprawdzie nie nastrajałam się specjalnie ale przyśniły mi się cyfry .

29 to cyfra której szukałam we śnie jako przycisku w windzie i nigdzie go nie widziałam -wypowiadałam ją

30 to cyfra która pojawiała mi się uparcie gdy szukałam 29 -widziałam i wypowiadałam ją

5 to cyfra która była numerem budynku- widziałam ją ,wypowiadałam ją i wypowiadana była przez inna osobę

20 to cyfra która miała być nr.autobusu -wypowiadałam ją i wypowiadana była przez inna osobę

Skala siły w jakiej jestem pewna że cyfry dobrze zapamiętałam ze snu .

20 i 29 bardzo dobrze

30 dobrze

5 słabo

W śnie występowało więcej cyfr, ale nie miały one dla mnie znaczenia , widziałam też cyferkę 7 jako numer budynku ale przeszłam obok obojętnie .

Wiec mogę jeszcze dorzucić 7 ale to już bardzo słaba .

Zobaczymy co z tego będzie ,traktujmy to jak zabawę , ćwiczenia.

P.S. Dawno nie miałam takiego wysypu cyfr w jednym śnie

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe;)) Nie jestem w kraju wiec nie wytypuje, ale dzis w pracy ktos mnie spytal czy gram w loterie i powiedzialam, ze nie jeszcze z taka mina zniesmaczona co do tego typu spraw..a potem w charity shopie panie namowily mnie do kupiena losu;P

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyniki z wczoraj : 5, 15, 16, 28, 30, 35

Padła 5 i 30 z mojego snu ,w obu przypadkach były to cyfry widziane

5 budynek w którym byłam i 30 przycisk notorycznie pojawiający się w różnych windach.

nieszczęsne szukane 29 i 20 jako autobus na jaki miałam się udać nie sprawdziły się ,oraz 7 które w ogóle nie powinnam brać pod uwagę.

Tradycyjnie 2 cyfry padły ze snu ,ale też takiego wysypu cyfr i wyboru nie miałam już dawno.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy to możliwe, ze dwa dni przed losowaniem przyszłość jeszcze nie jest ustalona ???

zaprogramowałem sobie sen na podpatrzenie wyników na konkretne losowanie i niestety - bardzo wyraźnie widziałem date, ale w miejscu, w którym powinny byc liczby były jakieś znaczki, które nie miały żadnego sensownego kształtu - to wyglądało tak jakby te liczby jeszcze nie przybrały określonego wyglądu czy znaczenia???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może były zaszyfrowane , nie to kodowanie :D

Nie raz miewam sny z liczbami w czasie inkubacji nawet na kilka dni przed losowaniem .

Jena z moich liczb pamiętnych to 22 padła po 4 dniach inkubowania na konkretna datę, gdy w śnie wsiadłam do tramwaju o numerze 22 ,będąc w środku ponownie sprawdzałam numer tramwaju, wpatrując się w numerek który raz po raz zachodził ciemna plamą -jak by ktoś chciał mi ja przysłonić, uniemożliwić odczyt.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a nie lepiej wybrac sobie numerki, a potem usiasc przed tv i "na zywca" je wymusic ;P ?

no, zartuje :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może były zaszyfrowane , nie to kodowanie :D

też tak stwierdziłem - dlatego, że wygrana przeznaczona jest dla konkretnej osoby i informacja o tym jakie zostaną wylosowane numery jest przeznaczona tylko dla niej

ale przecież jestem informatykiem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co z cyframi, które zostaną wylosowane, na chybił utrafił ? Tutaj jednak potencjalny gracz zdał się na t/z los szczęścia — i z całą pewnościom nie myślał o tych cyfrach. Cyba, że się mylę. :bezrad:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W życiu nie ma czegoś takiego jak szczęście ,wszystko ma swój sens , zgodnie z twoim podpisem w sygnaturce ,na dole .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W życiu nie ma czegoś takiego jak szczęście ,wszystko ma swój sens , zgodnie z twoim podpisem w sygnaturce ,na dole .

...dokładnie :thumbsup:/>

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItam . Od roku bawię się snami i prekognicja za ich udziałem. Moje wyniki to ostatnio 5 trójek w LOTTO na 6 losowań a od 3 miesięcy potrafię być pewny 1 liczby czasem 2. Jak ktoś był by chętny do gry to bym się z chęcią podzielił. Jutro podam pewniaka a może 6tke na 18.03.2017. Hehe pzdr czas spać i wróżyć

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To działa raczej nieświadomie , (bo też sny i ich marzenia sennne to raczej symboliczna /ukryta /zaszyfrowana ,mowa ,naszej głębi psychicznej ,światów równoległych ,które pokazują nas w innych wymiarach ,kiedyś śniło mi się że na wypłatę dostałem o wiele mniej ,co mnie  strasznie zdołowało , zapamiętałem liczby wypłaty ,i wygrałem wtedy 4-rkę (a długo najwyżej trójkę ) ,albo duchowość i rozwój ,albo materializm ,trzeba wybrać ,bo nie można prawidłowo się rozwijać duchowo samo-doskonalić wewnętrznie , i  folgować swoim zmysłom materialnym /fizycznym .

To było dawno ,obecnie śpię , od klku lat  , tak głębokim snem ,,że wcale nie posiadam snów ( jak kosmonauta ,wchodzę w stan hibernacji ,(czego skutki odczówam ,jakbym spał wiele lat , i oznak starzenia nie ma )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KOniec tygodnia mocno zmęczony i sny są bardzo niewyraźne. Ale co do tematu 

Pewniak tylko 1 to 47

Zobaczymy co będzie po wekendzie . Nie prubóje wyśnić liczb bo to bardzo trudne. Lecz wg książki "sny wygrywających".

A dla każdej liczby sugeróje symbol np woda rzeka koło pies kobieta dziecko i wiele innych gdy 2 sny mają wspólny symbol to wtedy jest pewniak . W śnie nie zawsze zrozumiem język podświadomości. Może ktoś podobnie typóje ale nie dokońca wychodzi i byśmy zrobili to grupowo to sukces przyjdzie wcześniej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 8.11.2010 o 20:14, _Domi_ napisał:

Całkiem niedawno zajmowałam się inkubacja snów na numery mini lotka dla pewnej osoby ,przez okres około pół roku.

Testowaliśmy system symboliczny i liczbowy ,najlepszy okazał się liczbowy .

Dość często moje numery w snach pokrywały się z numerami wylosowanymi w najbliższym losowaniu , z tym że śniły mi się np, tylko 22 i 8 ,lub tylko jedna -które padały ,niestety to za mało informacji by wygrać jakąś kwotę .

Zachęcam do prób śnienia cyfr na lotka np.Dużego i pisaniu tutaj .Wystarczy tylko przed snem określić to czego oczekujemy od snu i wyznaczyć najbliższe losowanie.

Uwagi:

Ważne są okoliczności w jakich cyfra występowała , czy to np. nr.drzwi, telefonu, godzina, data, nr.linii autobusowej lub inne. Ważne też jest czy cyfra była czytana czy wypowiadana , przez nas czy przez inne osoby- wiele z tych aspektów świadczy o wiarygodności danej cyfry w losowaniu .Często w takich snach widzimy cyfry które zanikają ,zamazują się lub pojawiają się na chwile we śnie.

Myślę że możemy to potraktować jako zabawę by zbytnio nie wyolbrzymiać oczekiwań i sukcesów .Kto będzie chciał skorzystać z tych cyfr to skorzysta .

Zachęcam do udziału .

A czy człowiek wogóle wie  czym jest inkubacja ? to napewno nie śnienie jakiś cyferek ,czy numerów ,a nasze wcześniejsze życie /wcielenie . :

https://pl.wikipedia.org/wiki/Inkubacja_(choroba)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby to wszystko było takie proste, to mielibyśmy istny wysyp milionerów ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, a wyobraż sobie samych jasnowidzów ,którzy przez nadmiar ambicji ,i uzależnieni od adrenaliny ,ścigają się ,kto szybciej  i więcej wygra. :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.01.2011 o 17:17, Gość greg639 napisał:

czy to możliwe, ze dwa dni przed losowaniem przyszłość jeszcze nie jest ustalona ???

zaprogramowałem sobie sen na podpatrzenie wyników na konkretne losowanie i niestety - bardzo wyraźnie widziałem date, ale w miejscu, w którym powinny byc liczby były jakieś znaczki, które nie miały żadnego sensownego kształtu - to wyglądało tak jakby te liczby jeszcze nie przybrały określonego wyglądu czy znaczenia???

Bo to jest tak że śni nam się ktróreś   z naszych poprzednich żyć / żywotów ,i teraz podświadomość w formie symbolicznej wyrzuca szczegóły naszej przeszłości , np. w formie snów /marzeń sennych ,wszystko co wydaje nam się przyszłymi wydarzeniami ,już zdarzyło nam się dawno temu .

Twoja krew śpiewa głosami Twoich Przodków. 
Wiesz kim Oni byli?

Posiadamy dwa rodzaje pamięci:
- pamięć krótkotrwałą, istniejącą w formie rozbłysków neuronalnych impulsów, która zapisuje się również w polu elektrycznym ciała - przejawia się w formie zjawisk elektrycznych.
- i drugi rodzaj pamięci - pamięć długotrwałą - zapisaną w formie sekwencji zasad nukleotydowych w naszym kodzie DNA. Pamięć ta ma również swój wymiar zapisany w magnetycznym polu ciała. Ta pamięć tworzy rodzaj magnetycznego pola dookoła nas i pole to przesądza o przyciąganym rodzaju zdarzeń. A mówiąc prościej, to ta informacja o nas, którą wszędzie ze sobą niesiemy, ostatecznie kształtuje nasz los, karmę (jak tego nie nazwać, chodzi o to samo).
Ten drugi rodzaj pamięci sięga daleko poza indywidualne doświadczenie życia każdego z nas. Ta pamięć zawiera w sobie  również taką wiedzę, którą dostajemy wraz z ciałem jako spadek po naszych Przodkach.

Przodkowie mówią, że nasze przeznaczenie jest dokładnie takie samo jak ich.

Cała wiedza zapisana jest w Twojej krwi i w każdej z komórek Twojego ciała. Mądrość Twojej matki, ojca, babci i dziadka, pradziadków i prapradziadków, a także Twoich antycznych, starożytnych Przodków.
Masz w sobie pamięć Twoich Przodków, którzy stali się Bogami. Czy ta pamięć boskich Antenatów nie kryje w sobie potencjału, by poradzić sobie z wyzwaniami teraźniejszości?

Jedyne co musimy zrobić, to sobie to przypomnieć.

http://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/654-medytacja-z-pamiecia-przodkow-w-nas-zapisana.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.01.2011 o 10:18, Gość Kuanan napisał:

a za mną chodzą takie cyfry: 1,11, 2, 14, 7

TU ODPOWIEDNIA BĘDZIE NUMEROOLOGIA ,JAKO ODWIECZNA ,BLIŻNIACZA SIOSTRA NAUKI PSYCHOLOGICZNEJ ,MÓWIĄCA O CHARAKTERZE I DRODZE ŻYCIA CZŁOWIEKA .

I tak - 1+ 1 + 1 + 2+ 1  + 4 + 7 = 17 = (1+7 ) = 8

DROGA ŻYCIA „8” - ŻNIWIARZ

 

DROGA ŻYCIA „8” - ŻNIWIARZ
Numerologiczna „8” to osoba, która:

  • Ma bardzo silną osobowość o dużym potencjale twórczym i sprawczym, charakteryzuje ją odwaga, aktywność i pasja.
  • Podejmuje się wyzwań podchodząc do nich bez lęku, osiąga sukces tam gdzie inni sobie nie radzą.
  • Może mieć tendencje do narzucania swojego zdania innym oraz nadmiernego ich kontrolowania.
  • Zajmuje się wieloma rzeczami na raz i nie zawsze doprowadza sprawy do końcach, co może uniemożliwiać jej zapanowanie nad materią, która dla niej jest ważna tak samo jak sprawy duchowe.
  • Praca, którą wykonuje, winna oprócz wariantu materialnego przynosić satysfakcję i spełnienie, ważne, aby zachować w niej zasady etyczne.

Negatywnie wibrująca „ósemka” będzie osobą goniącą za pieniędzmi, twardą, zimna i bezkompromisowa w działaniu. Może tyranizować swoje otoczenie, wymuszając bezwzględne posłuszeństwo i podporządkowanie własnym celom.  Zamiast atmosfery tworzenia wprowadza destrukcję i chaos połączony z nietolerancja i zazdrością.

http://swiatnumerologii.pl/index.php?file=kop10.php

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.