Radek

medium

13 postów w tym temacie

Taki człowiek Który uchodzi za medium ,jest wyczulony na wszystko co się w około dzieje ,taki człowiek czuje otoczenie całym sobą ,dodatkowo jego widzenie stało się stereoskopowe(czyli widzenie które umożliwia oglądanie scenerii pod każdym kątem i na każdą odległość ) mówi się Bóg jest : wszech mocny,wszech wiedzący ,wszech kochający ,wszech widzący,wszech mogący ,i te cechy charakteru właśnie świetnie pasują do człowieka który się zwie medium ,ponieważ w wyniku dojrzewania duchowego (czyt. rozwoju),tj . praktycznego doświadczania wielu paranormalnych bądź parapsychicznych cech charakteru i teoretycznego zgłębiania wielu różnych dyscyplin ,które pomagają nam w rozwoju duchowym czy też emocjonalnym ,bo tak naprawdę można by trzy sfery człowieka Fizyczna,Psychiczna/Emocjoalna /Duchowa sprowadzić i scentralizować w jdnym punkcie ,a jest to Psychika/Emocjonalność czyli Psychika to niematerialna esensia ludzkiej osobowości ,która jest Emocjonalna,czyli wszyscy ludzie na ziemi to Osobowości Emocjonalne ,lecz nie każdyc jest świadomy własnego świata wewnętrznego tj./emocjonalnego.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem po sobie. Ja odczuwam w którym miejscu stoją. Jak chodzą słyszę, no i oczywiście odczuwam przy nic ból w żebrach i w splocie, ale każdy inaczej to odczuwa wiec nie da sie tak powiedzieć odrazu jak być Ty to czuł

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam cię Moniko ,mam wieloletnie doświadczenie w praktyce Jogicznej wszystkich ścieżek a szczególnie ścieżki "Kundalini Jogi" Oraz Medytacji (19 lat) która jest potężniejszą techniką w zmieniających się stanach psychicznych ,oraz docieraniu nawet do najgłębszych pokładóow psychiki ,

czego nie potrafi żadna psychiatria,psychoterapia ani żadna psychologia zachodu ,w problemach psychicznych,Nie pomoże żadne leczenie farmakologiczne ,i żaden tradycyjny psychiatra czy psycholog zachodu ,chyba że taki który praktykuje Wiedzę Mistyczną Wschodu ,

wiem bo kiedyś byłem u takiego ,potrzzebowałem porozmawiać z kimś co się ze mną dzieje ,a czego nie rozumiałem ,zacząłem mu mówić o Transcendencji ,Czakrach itp. nie zrozumiał tego i uznał to za wytwór mojej wyobrażni ,a łatka o mojej chorobie psychicznej przylgnęła do mnie do dziś wśród otoczenia i znajomych .

Mistrzowie Duchowi zalecali w takim momencie od zawsze izolację od ludzi ,ponieważ gdy proces się dopełnia nikt go nie zrozumie,chyba że żyjący mistrz który przez to przeszedł,to potrafi to rozpoznać i wyjaśnić.

Jakie zmiany temu towarzyszą,to część o tym ,ale jak chcesz możesz poczytać więcej na stronie - Rose Of Sharon

BIOLOGICZNA I PSYCHICZNA METAMORFOZA

(PODCZAS PROCESU KUNDALINI)

Kundalini znaczy - "spirala, zwój", termin określający Kundalini w uśpionym stanie w kości ogonowej człowieka. Kiedy budzi się spiralny wąż poprzez sushumnę wzdłuż kręgosłupa wznosi się do mózgu. Jedyna specyficzna rzeka energii, która płynie pod górę. Według sanskryptów hinduskich energia Kundalini jest energią seksualną i jest połączona z organami rozrodczymi, które służą przedłużaniu gatunku.

Kundalini i organy rozrodcze funkcjonują w dwojaki sposób i obie te drogi uruchamiają mechanizm odrodzenia. W normalnym stanie człowieka, strumień bardzo silnej nerwowej energii jest przesyłany do mózgu i następny strumień energii seksualnej do ośrodka seksualnego, który powoduje proces reprodukcji. Kiedy budzi się Kundalini energia seksualna odwraca się i płynie w stronę mózgu otwierając głęboko cały system nerwowy. Tworzy się nowa osobowość.

BIOLOGICZNE ZMIANY

podczas procesu Kundalini

1. Przyśpieszenie aktywności mózgu

2. Energia seksualna odwraca się w przeciwnym kierunku do organów seksualnych

3. Mózg jest w organicznym stanie ewolucji na następną platformę w wyższy rozwój ewolucyjny człowieka

4. Każdy organ zaczyna pracować na nowym - zwiększonym stopniu wibracji

5. Zmiana komórek na przyjmowanie większego potencjału bioenergii

6. Zmienia się i uwydatnia cały metabolizm

7. Zmienia się poważnie biochemia organizmu

8. Przyśpiesza pracę układ nerwowy

9. Następuje transformacja genów

10. Rozwija się połączenie sercowo-mózgowe

11. Zmiany w sympatycznym i parasympatycznym układzie nerwowym

PSYCHICZNE ZMIANY

podczas procesu Kundalini

1. Pojawienie się nowej, bardziej wytwornej i szlachetnej jednostki

2. Nowy potężny i wysoko zaawansowany model świadomości

3. Potężne mentalne zdolności w używaniu naturalnych zasobów - produktów w rozwoju świadomości

4. Rodzenie się geniuszu

5. Szlachetny rys charakteru jako zwiastun wysokiego stanu świadomości

6. Rozwój intuicji i zdolności metafizycznych.

Źródło - ROSE OF SHARON -ROZÓJ DUCHOWY.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem ostatnio często mi die udaje właśnie zobaczyć ducha, ale porozmawiać z nim niestety nie mogę, nie słyszę ich jeszcze...Zdaję sobie sprawę też z tego że mówią nieprzyjemne rzeczy do nas niekiedy, ale mimo wszystko chciałabym im pomagać dotrzeć na drugą stronę. Również chcę pomagać ludziom . Staram się rozwijać jak najlepiej się da :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem lepiej nie slyszec duchow

wiekszosc z nich powstaje z brudu

najgorsi samobojcy mordercy..

psychicznie mogą cię tylko wnerwić

byłem mały nie znalem sie na tej materii

prosiłem błagałem by wiecej nie widziec

nie widze choc czuje ze jest ich coraz wiecej

bycie medium mozna nazwac jedynie przeklenstwem

czuje jak patrza chciałbym im pomoc

wiec pytam czy znacie jakis sposob?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, to kwetia pojęcia ducha. Duch duchowi nie równy, nie generalizowalabym, ze większosć jest be

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak bo są te Dobre Duchy - Aniołowie Stróżowie i Duchowi Opiekunowie ,oraz te Złe ,Negatywne -Demony itp.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ze strony doktryny spirytystycznej skodyfikowanej przez Kardeca jest wiele informacji na temat mediumizmu

przede wszystkim po co jest mediumizm ? dlaczego go mamy i co z nim zrobić

media przeczytajcie Kim jest medium , obszerny artykuł na temat mediumizmu

Bardzo mądry artykuł ,mi trafia w sedno :thumbsup:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.