Anioł Hanahel

Wizjonerzy - może ktoś mi powie...

25 postów w tym temacie

http://www.gadu-gadu.pl/5537575947173254619/przepowiednia-10-listopada-wybuchnie-iii-wojna-swiatowa?utm_source=gg&utm_medium=main

nie wiem czy link będzie widoczny ale chodzi artykule o dwie takie same przepowiednie. Moje pytanie czy istnieje możliwość aby taka przepowiednia faktycznie miała miejsce spełnienia w tym konkretnie czasie i dniu ew. miesiącu?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

godzina 06;25 10 listopada a... wojny jeszcze nie ma ;)

Aniołku, z tymi pzrepowiedniami jest tak, ze jak sie cos zdarzy to łatwo dopasować przepowiednię. Moze faktycznie dzis cos się stanie, coś niedobrego, ale to sie dzieje co dzień. Wypadki, zabójstwa, kradzieże, katastrofy, kataklizmy ekologiczne... To wszystko mamy na własne życzenie, a w kazdym razie wiekszosć. Wojna? Cały czas gdzieś jakaś jest na swiecie. XX i XXI wiek nie miał dnia by gdzieś nie toczyłą sie jakaś wojna, a nawet wojny.

Konflikt zbrojny na skalę swiatową nie wybucha ot tak z dania na dzień, sygnały, ze coś sie stanie są już wcześniej. Państwa moblizuja swoje wojska, zbroja się, widać napięcia polityczne i gospodarcze. Wtedy wystarczy już iskra zapalna.

Dziś żyjemy w zagrozeniu nuklearnym, ale zeby anwet przypadkowo ten guzik nacisnać, tez trzeba się napocić.

Nie jest to takie proste. Poza tym każdy kto ma takie bomby jadrowe zdaje sobie sprawę z teo, ze inni też mają i odpowiedzą na atak. Więc ten wyścig zbrojeń to raczej pokaz siły i nic więcej.

I mam nadzieję, ze się nie mylę ;D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znów powróciły wszelkiego rodzaju teorie na temat końca świata. Podany jest nawet rok i dzień kiedy to ludzkość pomacha łapką na "do widzenia" Słońcu i innym gwiazdom. Paf!

Lubimy się bać, lubimy dywagować, co się stanie w przyszłości, gdy zaczną się sprawdzać przepowiednie.

Czy to jest znak czasów, czy to z genami przekazali nam przodkowie wiarę w to, że nasz los zapisany jest w liściach palmowych, gwiazdach, czy kartach.

Tak jest od wieków. ale spoko, nic się nie stanie. Nie będzie końca świata, a wojny zawsze były i będę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniec świata będzie... Bo wszystko się kiedyś kończy. Ale kiedy... Nie wiem i wiedzieć nie chcę,a le pewnie jeszcze trochę nasza ziemia pokręci sie wokól siebie i słońca ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem tego zdania, że ludzkość nie tylko lubi się bać ale swoim myśleniem sprowadza na siebie różne katastrofy. Zacznijmy od tego, że od Biblii straszy się nas różnymi katastrofami, konsekwencjami swoich czynów itp. Od tego zaczyna się strach. A jak wiadomo bardzo łatwo taką spiralę strachu nakręcić. Już nie raz nam zapowiadano różne apokalipsy ale czy się to sprawdziło? Nie

Dla mnie całkowicie niezrozumiałe są zbiorowe samobójstwa popełniane właśnie z tego powodu. Myślę sobie, że jestem szczęśliwym człowiekiem bo się nie boje tego. Będzie co ma być i już.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biblię tym bardziej. Przy czym należy mieć na uwadze fakt, że Biblia nie podaje żadnych konkretnych dat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po za tym biblia była już tyle razy zmieniana, co papierz to nowy korektor. Że tak na prawdę nie wiadomo, co było uzne, za możliwe do objawienia światu, a co wymazane z obawy przed nie zrozumieniem i przeinaczeniem.

Przepowiednie mają to do siebie, że jest to jedna z możliwości, bo wszystko jest w ciągłym ruchu i się zmienia, więc konkretnia wizja nie musi być ostateczną.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie końca świata wg. Biblii to spotkałem się z opinią, że w chwili obecnej została już do otwarcia tylko jedna a mianowicie ostatnia pieczęć. Innymi słowy jest i będzie wesoło. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zawsze w życiu :) (odnośnik do jest wesoło). To prawda. Tylko dlaczego inni na niektóre rzeczy patrzą tak w negatywnym stopniu że nie da rady im wytłumaczyć nic?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo się boja i maja rozbuchane ego, które każe im udowadniać to i owo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale po co udowadniać jak czasem trzeba po prostu uwierzyć nie da się nie których rzeczy wytłumaczyć? a może ja się myle... i jestem naiwna.. nie tylko jeśli chodzi o wiarę (nikogo nie obrażając tu) Boga czy Bogów ale i inne zjawiska.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak zawsze w życiu :) (odnośnik do jest wesoło). To prawda. Tylko dlaczego inni na niektóre rzeczy patrzą tak w negatywnym stopniu że nie da rady im wytłumaczyć nic?

Hmm... aaa? niby co Tu trza tłumaczyć :? ;)

ale po co udowadniać jak czasem trzeba po prostu uwierzyć nie da się nie których rzeczy wytłumaczyć? a

Hmm... wytłumaczyć zawsze się Da... tylko gorzej udowodnić ;) :lol:

- bo na Tym Padole... tylko dowody się liczą, tiaaka EgoMania... :roll: ;)

--- pozdrówkoo... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale to nie mnei pytaj ;)

- tia... Jej nie pytaj, Ona tylko Szamani... ;)

- aaa Tu trza zagłebic sie w Filozofię (Spirytyzmu może ?)... ;) :lol:

--- pozdrówkooo... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.11.2010 o 01:39, Anioł Hanahel napisał:

Jak zawsze w życiu :) (odnośnik do jest wesoło). To prawda. Tylko dlaczego inni na niektóre rzeczy patrzą tak w negatywnym stopniu że nie da rady im wytłumaczyć nic?

Bo niekturzy ludzie to  czarnowidze   i nie da się ich zmienić na lepsze 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:39, ElohimMihael napisał:

Biblię tym bardziej. Przy czym należy mieć na uwadze fakt, że Biblia nie podaje żadnych konkretnych dat.

Biblię należy rozumieć w sposób duchowy ,parapsychiczny ,ponadczasowy i nielogiczny ,ponieważ biblia była pisana przez proroków i wizionerów ,do proroków i wizjonerów .

 Ciekawe co by było ,jakby Hitlerowcy w łatwy i prosty sposób zrozumieli ,przepowiednie  Nostradamusa ,o upadku ich samych ,czyli .Hitlerowców .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 17.11.2010 o 12:00, Anioł Hanahel napisał:

ale po co udowadniać jak czasem trzeba po prostu uwierzyć nie da się nie których rzeczy wytłumaczyć? a może ja się myle... i jestem naiwna.. nie tylko jeśli chodzi o wiarę (nikogo nie obrażając tu) Boga czy Bogów ale i inne zjawiska.

Nie mylisz się ,bo prawdziwa wiara ,przepojona silną motywacją i czynami ,góry metaforyczne przenosi w przenośni i dosłownie .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:56, ElohimMihael napisał:

Odnośnie końca świata wg. Biblii to spotkałem się z opinią, że w chwili obecnej została już do otwarcia tylko jedna a mianowicie ostatnia pieczęć. Innymi słowy jest i będzie wesoło. :)

Pieczęć ,czyli Czakra7 - mądrości /oświecenia i wyjścia intelektem poza utare schematy ,sdpowodowane niewłaściwymi wierzeniami religijnymi .

Transcendencja  istnienie poza. W religii chrześcijaństwie odnosi się najczęściej do Boga, który jest odrębny wobec świata stworzonego, widzialnego. Transcendencja Boga jest w tym znaczeniu poniekąd synonimem jego świętości[1]. We współczesnej teologii padają zarzuty wobec pojęcia transcendencji Boga, ponieważ postuluje ono obojętność Boga wobec historii człowieka i świata, zamykając go w jego pozaświatowej sferze egzystencji. Zwolennicy poglądu o transcendencji Boga wskazują jednak, że należy ją rozumieć jako przesłankę jego tajemnicy, która udziela się człowiekowi w historii

https://pl.wikipedia.org/wiki/Transcendencja_(religia)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.11.2010 o 15:40, Anioł Hanahel napisał:

Miejmy nadzieję że tym razem wizjonerzy się pomylili. :) bo miałam w domu panikę...

Wizjonerzy ,Prorocy ,Mistycy ,nigdy się nie mylylili :) ,oświecał ich duch święty i otwierał na prawdę i mądrość Bożą  ,mlić się mogli tylko pseudowizionerszy ,pseudojasnowidze i pseudowróżbici , psujący opinię ,dobre imię i reputację tym pierwszym .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.