Isleen

hóigh.

6 postów w tym temacie

Witam. Oto i jak się zarejestrowało to i wypada się przedstawić.

Osobą jestem cichą, zrównoważoną, choć otaczające mnie osoby twierdzą, że niezłe ze mnie ziółko i nigdy nie wiadomo, z której strony padnie strzał. Ogólnie więc zdaje się, że jestem nieprzewidywalna, zbyt ambitna, trochę przewrażliwiona i na ogół apatyczna, brzmi, jakbym miała ciężkie zaburzenia depresyjne ;) . Typ samotnika, kocham dwoje swoich przyjaciół i nikogo po za nimi nie potrzebuję. Głównymi pasjami są: muzyka, książki, zwłaszcza fantastyczne, rysunek i magia właśnie. Ostatnimi czasy interesuję się językiem irlandzkim (dziecko miłości do wszystkiego, co angielskie i fantasy), przyszłość wiążę z medycyną i gdzie się nie podzieję toczę teologiczne spory z zapalonymi katolikami, sama bowiem jestem istotą pół ateistyczną, pół pogańską. Ulubione kolory: zieleń, błękit, czerń. styl: czerń i koronki (tak, jestem gotką). Kocham koty.

To tak tytułem wstępu.

A magią interesuję się od dawna, zaczęło się od książek, jeszcze w dzieciństwie, a teraz aktywnie medytuję. Zamiłowanie to mam chyba w genach, po mamie.

Z tego, co widzę, pełno tu osób starszych ode mnie, więc wieku nie podaję, gdyż najważniejszy on nie jest.

Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najwazniejsze, ze lubisz kOty. Witaj między nami i rozgosć sie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.