Serafin

drzewo, owoce, blask

3 posty w tym temacie

snilo mi sie ze widze drzewa piekne drzewa do tego co podszedlem wydawalo sie jakby swiecilo bylo piekne z dorodnymi owocami ktore utkwily mi w pamieci to wlasnie pod nim usiadlem. Co to moze oznaczac?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może oznaczać symbol siebie samego jako człowieka. Drzewo dorodne może kojarzyć się z duchowym odrodzeniem, wzrostem i rozwojem. W chorobie ukazane takie drzewo - powrót do sił, wyjście z choroby.

Drzewa to jeden z najpopularniejszych znakow, stad Drzewo Zycia i Drzewo Wiadomosci. Drzewa moga byc osobistym symbolem twojego osobistego zyciowego rozwoju. Korzenie drzewa, ktore siegaja gleboko moga byc podobne do twojego ziemskiego zycia, podczas gdy galezie siegajace do nieba symbolizuja twoja wyzsza swiadomosc, pozwalajac sie poczuc zakorzenionym i ugruntowanym w ziemskim planie, a jednoczesnie wznoszacym sie do wyskosci ducha.

źródło: http://www.sny.net.pl/

Jakie były te drzewa? Po za tym, że piękne.

Owoce to efekty, wynik jakiegoś działania.

Być może podjąłeś jakieś działanie w wyniku którego sytuacja się wyklarowała, decyzję, przez którą twoje życie nabrało blasku. Więc siedzisz i delektujesz się efektami.

jesteś w stanie wykrzesać z siebie cos więcej? to znaczy - chodzi mi o szczegóły. gdzie były te drzewa, czy coś oprócz nich tam jeszcze było, jakiego były gatunku? cokolwiek.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niestety tylko to mi utkwilo w pamieci aha owoce byly duze i czerwone nienaturalne od drzewa bil blask :) ogolnie to drzewa nie dalo sie zindetyfikowac jaki to gatunek po prostu bylo drzewa z czerwonymi owocami :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.