Gość zoska1977

Prośba o wróżbę z run - Zośka wroży

114 postów w tym temacie

Wiec tak:) miłosci pragniesz bardzo.. to jest jakby teraz Twoj priorytet,pojawi sie ktos taki,ale nie przyspieszaj niczego , poniewaz mozesz to zepsuc , odczekasz troche to osiagniesz cel,czyli w Twoim przypadku stworzysz zwiazek,bardzo partnerski.Nie widze tu u Ciebie samotnosci:) tylko wiecej cierpliwosci i nie poddawaj sie,bo los Ci szykuje niespodzianke:)

nooo, wreszcie cos pozytywnego:)dziekowac, dziekowac, dziekowac :bukiet:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nooo, wreszcie cos pozytywnego:)dziekowac, dziekowac, dziekowac :bukiet:

ale bylo widac w runach czy z nia?co juz bylo spotkanie?

Edytowane przez Anika68
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcialabym bardzo poprosić o wróżbę dotyczącą mojej przyszłości związanej z chłopakiem urodzonym 04.07.1987, moje dane to Katarzyna 20.12.1988. Czy będziemy szli wspólną drogą czy nasze ścieżki rozejdą się? a może tylko rozejdą się na jakiś czas? Co on do mnie czuje? Czy spotkam innego?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja chce się dowiedziec jak przedstawia się życie zawodowe w 2011 roku, dla osoby urodzonej 21 czerwca 1979 roku?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze, niech powiedza Ci runy, czy sposob w jaki ja pracuje z nimi=runami jest dla mnie dobry, dostateczny, prawidlowy? 15-3-1953.

pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam na odpowiedz w sprawie zatrudnienia mnie w nowej pracy

czy bedzie pozytywna ??

anna 29.09.1986

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:bukiet:

Sie nie podlizuje, jakby co :chytry:

Ja takie przyziemne pytanie mam :blush:

Finanse, pewnie nie wygram w totka, ale szykuja sie jakies "tapniecia" w tej materii?

bo niepokoj mam jakis taki....

ur. 25.08.1968r.

Pozdrawiam

Ela

:prosi:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chcialabym bardzo poprosić o wróżbę dotyczącą mojej przyszłości związanej z chłopakiem urodzonym 04.07.1987, moje dane to Katarzyna 20.12.1988. Czy będziemy szli wspólną drogą czy nasze ścieżki rozejdą się? a może tylko rozejdą się na jakiś czas? Co on do mnie czuje? Czy spotkam innego?

Kasiu z rozkładu partnerskiego wynika że ty jestes bardziej zaangazowana w ten związek uczuciowo niz twój partner.

Ty widzisz waszą drogę wspólnie i mam wrażenie jakbyś myslała ze to ten, natomiast chłopak o którego pytasz ma mętlik w głowie i sam nie do końca potrafi sprecyzowac swoje uczucia w stosunku do ciebie. Mam niestety wrażenie ze pan mysli o rozstaniu i nie traktuje waszego związku czy tez relacji powaznie i przyszłościowo. Do wiosny przyszłego roku nie widze Was juz jako pary.

Myśle ze nie ma sensu w tej chwili pytac o kogos innego skoro nadal jestes emocjonalnie z nim związana a przyszłosc i tak zalezy tylko od ciebie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja chce się dowiedziec jak przedstawia się życie zawodowe w 2011 roku, dla osoby urodzonej 21 czerwca 1979 roku?

Mniemam ze pytasz o siebie a nie na osoby trzecie, ponadto nie napisałas jaka jest sytuacja tej osoby. Czy jest ona pracująca czy bezrobotna

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze, niech powiedza Ci runy, czy sposob w jaki ja pracuje z nimi=runami jest dla mnie dobry, dostateczny, prawidlowy? 15-3-1953.

pozdrawiam :)

Krysiu powiem w ten sposób. Nie do końca otwierasz sie na to co niosa ze soba i co próbuja ci pokazac. Nie czujesz sie jeszcze bezpiecznie w pracy z nimi i to powoduje ze zagłuszasz ich przekaz. Skup sie, wycisz i słuchaj swej intuicji bowiem własnie przez nia przekazy będą najlepsze. Pokazuja również abys popracowała nas czakramem trzeciego oka a wtedy dopiero otworzysz sie i ujrzysz cała palete ...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam na odpowiedz w sprawie zatrudnienia mnie w nowej pracy

czy bedzie pozytywna ??

anna 29.09.1986

Aniu bardzo mi przykro ale ja nie widze mozliwosci współpracy z ta firma.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:bukiet:

Sie nie podlizuje, jakby co :chytry:

Ja takie przyziemne pytanie mam :blush:

Finanse, pewnie nie wygram w totka, ale szykuja sie jakies "tapniecia" w tej materii?

bo niepokoj mam jakis taki....

ur. 25.08.1968r.

Pozdrawiam

Ela

:prosi:

Elu nienajciekawsze mogą być dla ciebie miesiąc

kwiecień, dość nerwowy i emocjonalny pod katem finansowym

czerwiec może spowodowac niemoc i bezsilnosc

miesiące letnie bardzo ładnie sie zapowiadają .moga sie pojawic nowe mozliwosci dorobienia i wejscia w układy przynoszace pieniadze

listopad rózniez nerwowy,mozesz sie czuc jak w pułapce. uwazałabym na jakies układy z panem bądź nawet kradzież

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosiu, dopiszę się tutaj, bo może nie zauważyłaś mojej poprzedniej prośby.

Chodzi mi o to, że wraz z mężem od dłuższego czasu staramy się o dziecko i jakoś bez efektów. czy możesz mi powiedzieć czy nam się w końcu uda? czy też może skierować swoja energię na działania względem adopcji? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Dominika - data ur. 23.12.1977r. Arek - ur. 03.04.1973r.

pozdrawiam serdecznie:)

Dominiko ja nie widze zadnych przeciwskazań do zajscia w ciaze których nie moznaby było pokonac.

I prawde mówiąc pokazuje mi sie mozliwosc zajscia w ciaze w wyniku zabiegu niewykluczone ze AID.natomiast zima powinnas juz byc w ciązy. jezeli bierzecie pod uwage zabieg to jego wynik bedzie dla ciebie bardzo satysfakcjonujacy.

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam:)

Pieknie prosze o sprawdzenie, co runy widza jezeli chodzi o sprawy uczuciowe z moim zyciu. Czy pojawi sie jakas kobieta z ktora sa szanse na trwaly zwiazek?przyjazn? w ostatnich dniach pojawila sie pewna osoba, ale mysle, ze nie bedzie ciagu dalszego...

Pozdrawiam

Ela

d.ur. 25.08.1968r.

Elu latem w okolicach czerwca moze sie pojawic osoba z która bedziesz próbowała układac relacje bliższą niz przyjaźń.Będą motyle w brzuchu i poczucie bezpieczeństwa a moze nawet to ze jest ona ci preznaczona. wyjdź do ludzi, rozmawiaj bo mozesz ja poznać poprzez rozmowe własnie. W okolicach listopada mozesz miec poczucie ze twoja wybranka oddala sie od ciebie. reszta zalezy juz od ciebie Elu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

Chciałam sie dowiedzieć o przyszłość ogólnie . Jeżeli bedziesz miała czas bardzo proszę o wróżbę .

Monika 25,11,1992

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mniemam ze pytasz o siebie a nie na osoby trzecie, ponadto nie napisałas jaka jest sytuacja tej osoby. Czy jest ona pracująca czy bezrobotna

Oj.. nie doczytalam, ze to mam byc ja:(... ale moge to ugrysc inaczej, bo to tez dotyczy mnie:) Czy w najblizszym czasie zmienie pracę lub (czy bede robic cos dodatkowo albo wcale?)? 2 grudnia 1978

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj.. nie doczytalam, ze to mam byc ja:(... ale moge to ugrysc inaczej, bo to tez dotyczy mnie:) Czy w najblizszym czasie zmienie pracę lub (czy bede robic cos dodatkowo albo wcale?)? 2 grudnia 1978

ja nie widze zmiany pracy ani dodatkowego zajecia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do pytania szczegółowego mam jedno Kiedy ułożą się moje sprawy uczuciowe ?

Monika 25,11,1992 z góry dziękuję :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź, teraz już wiem na pewno, że nasze drogi rozeszły się bo już 3 miesiące po rozstaniu,teraz w to uwierzyłam, chciałam wiedzieć czy on do mnie wróci( bałam się odpowiedzi, że nie) i rozumiem, że raczej nie, ale skoro ma mętlik w głowie to można coś więcej się o tym dowiedzieć? Tzn. czy kiedyś może będziemy jeszcze razem?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź, teraz już wiem na pewno, że nasze drogi rozeszły się bo już 3 miesiące po rozstaniu,teraz w to uwierzyłam, chciałam wiedzieć czy on do mnie wróci( bałam się odpowiedzi, że nie) i rozumiem, że raczej nie, ale skoro ma mętlik w głowie to można coś więcej się o tym dowiedzieć? Tzn. czy kiedyś może będziemy jeszcze razem?

Nie będziecie kochanie.On ma mętlik ale nie dlatego ze cos czuje tylko dlatego ze nie jest stabilny emocjonalnie, dojrzały

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:kwiatek:

Mam jedno jeszcze pytanko ale wazne...co mi jest? ze ciagle sie tak podle czuje? :sciana:

25.08.1968r.

Pozdrawiam

Ela

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:kwiatek:

Mam jedno jeszcze pytanko ale wazne...co mi jest? ze ciagle sie tak podle czuje? :sciana:

25.08.1968r.

Pozdrawiam

Ela

Elu ja widze problem z prawidłowym działaniem a nawet bolesnościa układu moczowo-płciowego lub też pokarmowego typu kolki jednakże bardziej skupiłabym sie nad nerkami

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elu ja widze problem z prawidłowym działaniem a nawet bolesnościa układu moczowo-płciowego lub też pokarmowego typu kolki jednakże bardziej skupiłabym sie nad nerkami

dzieki:) ciagle gdzies mi wychodza nerki, pecherz...a badania moczu oki...pewna kobieta badala mi teczowke oka i mowila, ze mam chroniczne zapalenie pecherza, zryty jest, a ze chroniczne to w wynikach nie wylezie...kobiece sie zgadza...pokarmowy tez...trza cos z tym zrobic...

jeszcze raz dziekuje:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie doszukiwałabym sie jakiś strasznych dolegliwości i chorób. jest to uporczywe ale do wyleczenia.:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie doszukiwałabym sie jakiś strasznych dolegliwości i chorób. jest to uporczywe ale do wyleczenia.:)

no, a ja mam ta tendencje :zmeczony: tym bardziej dziekuje :kwiatek:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy mogłabym poprosić o jeszcze jedną wróżbę? chodzi mi o przyszłość w sprawach uczuciowych, poznałam nowe osoby, jednak przeraża mnie myśl staropanieństwa... dodatkowo od początku tego roku prześladuje mnie jakieś dziwne przeczucie i lokuje się ono w okolicach kwietnia i maja, nie wiem o co chodzi ale mam lęki z tym związane. Czy da się określić na co mogę liczyć? bardzo bym chciała wiedzieć coś na ten temat, Kasia 20.12.1988;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.