Gość zoska1977

Prośba o wróżbę z run - Zośka wroży

114 postów w tym temacie

Zosiu Droga, ślicznie dziękuję za odpowiedź. Czy możesz mi jeszcze odpowiedzieć na jedno pytanie? Trzymać się obecnego lekarza czy zasięgnąć opinii u kogoś innego?

pozdrawiam bardzo serdecznie,

Dominika

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosiu Droga, ślicznie dziękuję za odpowiedź. Czy możesz mi jeszcze odpowiedzieć na jedno pytanie? Trzymać się obecnego lekarza czy zasięgnąć opinii u kogoś innego?

pozdrawiam bardzo serdecznie,

Dominika

Kochana napisz mi na pw nazwisko lekarza

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krysiu powiem w ten sposób. Nie do końca otwierasz sie na to co niosa ze soba i co próbuja ci pokazac. Nie czujesz sie jeszcze bezpiecznie w pracy z nimi i to powoduje ze zagłuszasz ich przekaz. Skup sie, wycisz i słuchaj swej intuicji bowiem własnie przez nia przekazy będą najlepsze. Pokazuja również abys popracowała nas czakramem trzeciego oka a wtedy dopiero otworzysz sie i ujrzysz cała palete ...

merci :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy mogłabym poprosić o jeszcze jedną wróżbę? chodzi mi o przyszłość w sprawach uczuciowych, poznałam nowe osoby, jednak przeraża mnie myśl staropanieństwa... dodatkowo od początku tego roku prześladuje mnie jakieś dziwne przeczucie i lokuje się ono w okolicach kwietnia i maja, nie wiem o co chodzi ale mam lęki z tym związane. Czy da się określić na co mogę liczyć? bardzo bym chciała wiedzieć coś na ten temat, Kasia 20.12.1988;)

kasiu tak ogólnie patrzac na te najbliższe miesiące do czerwca to faktycznie nie pokazuja sie zbyt ciekawie. To znaczy:wg mnie jest mozliwosc ze nałozysz na nos rózowe okulary i nie dostrzeżesz prawdziwego oblicza mężczyzny czyli jego dwulicowości i braku wiernosci. A poza tym wyraźny sygnał o możliwości zajścia w ciążę juz w maju.Niestety jesli tak sie stanie nie będziesz mogła liczyć na tego mężczyzne. Odwróci się plecami od ciebie i dziecka.Dopiero we wrzesniu pokazuje sie szansa na wejście w związek bardzo harmonijny pod warunkim ze bedziesz na to gotowa i otwarta.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie widze zmiany pracy ani dodatkowego zajecia.

A czy może szykuję się jakaś podwyżka?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Azabeo nic takiego runy nie pokazały. raczej stagnacje i brak mozliwosci rozwoju :(

ale rozwoju zawodowego...nie duchowego?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytałam Zlośniczki, spytam tez Ciebie Zoska:

dlaczego nie podajecie we wróżbach jakie runy i w jakiej pozycji wypadły? Bo takie rady to każdy sobie może dawać, a skąd wiadomo jak i czym wróżysz?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja osobiście nie podaje bowiem wiekszość osób nie zna znaczenia run a interpretacja uważam jest kwestia indywidualna w każdym przypadku wiec sugerowanie sie moja interpretacja w przypadku podobnych połączeniem nie ma wiekszego sensu.

Skąd wiadomo czym wróże? Bo uzywam tylko run i nie mam powodu by okłamywać innych. A jak wróżę? Tak jak potrafie najlepiej i tak jak podpowiada mi intuicja.:):thumbsup:

Edytowane przez zoska1977
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ok, a ja bym jednak chciała wiedziec, jakie dla mnei runy ktoś wyrzucił. Tak byłoby uczciwiej. Co za różnica czy ja sie znam czy nie? Może zechcę skonsultować z kimś, kto się zna?

Akurat Zośka u ciebie jeszcze z innego forum pamiętam, ze masz dobrą trafność, ale i tak bym chciała wiedzieć.

A przy okazji, to też poproszę o wróżbę, czy moja druga polowa utrzyma dotychczasową pracę, czy pora się za nową rozglądać (mają reorganizację w firmie). I czy moje plany zawodowe wyjdą zgodnie z załozeniem?

I prosiłabym o podanie run, jakie wypadną. Dziękuję.

Ja: 14 luty 1982

On: 9 sierpnia 1980

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj zosiu, ja chcialabym prosic o wrozbe na prace

dostalam przedluzona umowe na kilka msc, ale chcialabym wiedziec jak potoczy sie moje zycie zawodowe po skonczeniu sie tej umowy

date wysle na pv

z gory dziekuje:D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Zosiu, w moim życiu nastały zmiany, które sama zapoczątkowuje. Proszę powiedz mi jak przedstawia się dla mnie aspekt materialny mojego życia? czy nastaną dla mnie jakieś dobre czasy? na co mogę liczyć? czy uporam się z moim ogromnym pragnieniem szczęścia, stabilizacji? moja data już była wcześniej podana.

P.S. na ile procent jesteś pewna swoich wróżb? czy masz czasem jakiej wątpliwości? jeśli takowe pokażą Ci się przy mnie daj mi znać. Pytam bo co do mojego wczesniejszego tematu o związku mówiłaś, że nie widzisz nas razem do wiosny przyszłego roku, a to jeszce rok czasu i że on nie wróci, nie rozumiem tego.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzien dobry Pani Zosiu mam na imie Magdalena i mam prosbe o darmowa wrozbe Czy Magdalena ulozy sobie zycie z Tomaszem moja data ur 21.12.1978 daty Tomasza nie znam pozdrawiam Magda

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze co poczułam rozkładajac runy to ze twój maz tak nie do końca sie angazuje w szukanie tej pracy.I tak jakby liczył na to ze praca sama spadnie mu z nieba. Niestety nie widac aby mógł liczyc na czyjas pomoc. To zadanie tylko dla niego i jesli naprawde nie włozy to wysiłku to nic z tego nie wyjdzie, natomiast jest praca w okresie wiosennym byc moze w jakiejs rodzinnej spółce w miejscu zamieszkania. Powinna byc stała i dac mu poczucie stabilizacji.

Witam ponownie droga Zosiu, piszę,ponieważ jakiś czas temu pytałam o pracę dla mojego męza, Twoja wróżba się spełniła,jest to rzeczywiście praca w rodzinnej spółce w miejscu zamieszkania.Dziękuję i proszę o jeszcze:-)Chciałabym zapytać o swoje sprawy zawodowe, czy jest sens, żebym załatwiała sobie pracę dodatkową lub za granicą, czy runy podpowiadaja jak mam uporządkować sprawy finansowe?A może podpowiesz mi jakiś skrypt:-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Zosiu

Piszę do Ciebie bo mam tak problem z którym nie moge sobie poradzic otóz w ubiegłym roku w czerwcu poznałam super faceta Szymona spotykalismy sie swietnie rozumielismy i dogadywalismy i nagle po kilku miesiącach znajomosci po jakiejs kłotni on zerwał ze mna całkowicie kontakt mam pyt czy nasze drogi sie jeszcze zejda czy mamy szanse sie jeszcze spotkac i spokojnie porozmawiac czy on mnie jeszcze pamieta proszę o pomoc bo jakos nie mogę sobie z tym poradzic..

agata 05.02.1972 a on Szymon wiem ze jest z pod znaku barana ur sie w 1976 bede bardzo wdzięczna za odp pozdrawiam :pociesz:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Zosiu chciałabym zapytać o sprawy finansowe i pracę, kiedy się coś zmieni i osiągnę stabilność zawodową oraz jesteśmy z mężem w trakcie zamiany mieszkania czy wszystko będzie ok.

Pozdrawiam EWA 23.07.1981 r.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W związku z tym, że Zosia nie odpowiada na zadane pytania... temat zamykam, aż do odwołania. Można pisać do niej PW ale tutaj się nie pojawi oraz nie warto zakładać nowych wątków.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosia wraca na forum, w związku z tym otwieram na jej prośbe temat

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam kochani po dłuższej przerwie. Prosze o cierpliwośc bowiem niekiedy brakuje mi czasu aby odpowiedzieć Wam na bieżąco. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, pisze do Ciebie z prosba, jezeli mozesz, udziel mi kilku odpowiedzi, doradz... Mianowicie, poznalalam chlopaka ktory jest dla mnie ogromna zagadka, niby wszystko mowi, co robil, gdzie byl z kim itp. ale jednak jest cos co bardzo mi przeszkadza w jego zachowaniu (cos jest nie tak i nie umiem tego okreslic) Mam wrazenie ze on moze traktowac nasza znajomosc jako "rozrywke"- takie czasem miewam wrazenie. Nie chce zaufac a pozniej zalowac...Chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej o nim. (Dane podam na pw) z gory dziekuje i pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Zosiu, bardzo się cieszę, że wróciłaś...kiedyś już pomagałaś mi w trudnych chwilach...nie wiem czy pamiętasz. Chciałabym, żebyś sprawdziła czy jest jakiś mężczyzna na tym świecie dla mnie...gdzie go znajde? jestem bardzo przygnębiona, samotna, odnoszę wrażenie, że nikt mnie nie traktuje poważnie...boję się, że zawsze będę sama, czy tak?:( czy pan z 9 lutego 1987 Tomasz może mieć coś wspólnego ze mną? Bardzo Cie proszę o odpowiedź, to moja ostatnia nadzieja.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.