Gość zoska1977

Prośba o wróżbę z run - Zośka wroży

114 postów w tym temacie

Większość z Was zna mnie z innego forum, na którym mam przyjemność wróżyć z run.

Również i tutaj możecie zwracać się z prośba o wróżbę zachowując kilka prostych zasad.

1.Proszę zadawać konkretne pytania

2.Zawsze podawajcie daty urodzenia osób, których wróżba dotyczy

3. Nie wysyłajcie pytań na pw.

Na wróżby odpowiadam w swoim wolnym czasie więc może się zdarzyć ze będziecie musieli poczekać kilka dni.

Zapraszam :D

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja bym tak n apierwszy ogień poprosiła o wrózbe dla mojego Syna ,z pytaniem jak potocza sie jego losy w szkole ,mam na mysli nie tylko nauke ale równiez inne rzeczy np. koledzy ,dziewczyny .nie rzebym był aciekawska ale poprosu ma problemy adaptacyjne i jest wyjatkowym indywidualistą jego data ur to 7 05 1996,na imie ma Kacperek

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kacperkiem nie musisz się martwić. To chłopak który da sobie rade bo pójdzie przebojem przez zycie i z każdej sytuacji będzie wychodził zwycięsko.

Runy pokazuja ze ma bardzo dobra intuicje co bardzo pomoze mu w zyciu dokonyac własciwej oceny. Moze miec tendencje do wybierania sobie czego bedzie sie uczył, nie lubi kiedy narzuca mu sie pene działania i sposób myslenia. ma dośc bogata wyobraźnie i sądzę ze dobre oceny bedzie zawdzięczał właśnie jej jak i to ze zapamietuje wzrokowo.Jest bardzo wrażliwy więc krytyka nie jest na miejscu, skupiłabym sie na chwaleniu i nagradzaniu.To go będzie dopingowało do tego aby się rozwijać. Runy wskazują też kierunek humanistyczno-artystyczny.

Tak samo w kontaktach z ludźmi moze miec chwile kiesy będzie wybierał samotnośc, odosobnienie lecz jego chęc bycia w grupie i czasami nawet przewodnictwa nie pozwoli mu długo się ukrywać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosiu wymyśliłam sobie zajecie (pracę w domku) czy się uda na tym zarobić... nawet niewiele?Czy to dobry pomysl?

Aleksandra 11.11.1978

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to i ja zadam pytanie Jak moje sprawy sie ułoza... przezyłam ostatnio burzliwy zwiazek..i jakos sie za mna ciagnie Alicja 1978.06.25

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosiu ja ponawiam to samo pytanie co 2 posty wyżej + jak potoczy się Nasza sytuacja finansowa do konca roku (czy odzysakamy pieniądze)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No to i ja zadam pytanie Jak moje sprawy sie ułoza... przezyłam ostatnio burzliwy zwiazek..i jakos sie za mna ciagnie Alicja 1978.06.25

jak znajdziesz czas to zerknij prosze:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zosiu wymyśliłam sobie zajecie (pracę w domku) czy się uda na tym zarobić... nawet niewiele?Czy to dobry pomysl?

Aleksandra 11.11.1978

Olu na poczatku bedzie cięzko ale jesli postawisz na wytrwałosc i znajdziesz w sobie siłe aby pokonywac przeciwnosci z tym związane to wszystko zacznie sie układac i wyjdzie z tego całkiem fajna praca.

Pieniążki odzyskacie. bez obaw, przy czym zastanówcie sie nad mozliwoscia skorzystania z pomocy prawnika.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No to i ja zadam pytanie Jak moje sprawy sie ułoza... przezyłam ostatnio burzliwy zwiazek..i jakos sie za mna ciagnie Alicja 1978.06.25

Alu musisz zrozumiec i zdac sobie sprawe z jednej bardzo waznej rzeczy. Mianowicie ze ów pan cie wykorzystywał i ta relacja nie dosc ze nie łatwa to jeszcze tkz. toksyczna wiec im szybciej to zrozumiesz, pogodzisz sie z tym i skończysz ta znajomosc tym łatwiej bedzie ci zaczac od nowa.Obawiam sie jednak ze ten pan moze próbowac cie odzyskac posuwajac sie do sfer erotycznych hahahah.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zosiu wymyśliłam sobie zajecie (pracę w domku) czy się uda na tym zarobić... nawet niewiele?Czy to dobry pomysl?

Aleksandra 11.11.1978

Olu na poczatku bedzie cięzko ale jesli postawisz na wytrwałosc i znajdziesz w sobie siłe aby pokonywac przeciwnosci z tym związane to wszystko zacznie sie układac i wyjdzie z tego całkiem fajna praca.

Pieniążki odzyskacie. bez obaw, przy czym zastanówcie sie nad mozliwoscia skorzystania z pomocy prawnika.

dziękuję Zosiu faktycznie cięzko to idzie ale nadal dłubie te kolczyki nawet Rafał się dołaczył i też mi pomaga.

Z tą kasą...dobrze ja jestem czarnowidzka więc zaczynałam się juz stresowac.

Dziękuję

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam taka prosbe czy mogłabys Zosiu zajrzec czy uda mi sie w najblizszym czasie wyprowadzic z domu ? i jesli tak to czy sobie poradze glownie finansowo? bardzo mi na tym zalezy a boje sie strasznie...ewa28091982

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ewuniu runy pokazują ze do wiosny takiej mozliwosci nie bedzie. Bardzo mocno trzymaja cie w domu jakies układy jakies zobowiazania i jest ci dosc trudno podjac decyzje o odcieciu sie i wyprowadzce,. Bijesz sie z myslami i masz w sobie duzo watpliwosci i strachu. Także ja do końca wiosny takiej mozliwosci nie widze

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosiu zmieniał,wszystkie nr powiedz mi kochana czy to juz całkowite odciecie od przeszłosci?czy jeszcze pociagnie sie cos?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złosniczko Pan nie powinien cie niepokoic swoja osobą w sposób nachalny i niepożadany przez ciebie. natomiast latem moze sobie jeszcze na krótki czas przypomniec o tobie ale bez powodzenia.odprawisz go z kwitkiem :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Większość z Was zna mnie z innego forum, na którym mam przyjemność wróżyć z run.

Również i tutaj możecie zwracać się z prośba o wróżbę zachowując kilka prostych zasad.

1.Proszę zadawać konkretne pytania

2.Zawsze podawajcie daty urodzenia osób, których wróżba dotyczy

3. Nie wysyłajcie pytań na pw.

Na wróżby odpowiadam w swoim wolnym czasie więc może się zdarzyć ze będziecie musieli poczekać kilka dni.

Zapraszam :D

Witam,Czy moge prosic o wrozbe dla siebie samej?

Czy w moim zyciu pojawi sie jeszcze ktos, ktorego pokocham i bede kochana?

Moja data ur02.07.1958

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sas powiem szczerze ze ja do ok. roku nie widze żadnego związku który by cie satysfakcjonował i w którym czułabys sie tak jak piszesz. Proponuje sprawdzić w numerologii bowiem wydaje mi sie ze mozeszmiec karme miłosci która powoduje ze twoje związki bywaja nieudane i nie mozesz byc szczesliwa. jestes dosc osamotniona na dzień dzisiejszy i masz dosc mozna hustawke nastrojów. Poukładaj mysli,jesli skrywasz gdzies głeboko jakis zal związany z mężczyzna zrób z tym porzadek, wybacz, porzuc to bowiem niewatpliwie wpływa to na twoje zycie uczuciowe w chwili obecnej.

powodzenia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prosiłam o usuniecie tamtego tematu, a usunieto mi i post i temat:O

wiec napisze raz jeszcze, chciałam zapytac czy ta znajomosc sie jakos rozwinie

marcin 27 marca 1984

Ja Anna 29.09.1986??

i jesli można, czy uda mi sie w końcu zmienić pracę()

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo był jeden post w jednym temacie ;) dlatego usunięto

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo był jeden post w jednym temacie ;) dlatego usunięto

Był jeden postw jednym temacie bo czekał na odpowiedz:D:D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

abrakadabra załozyłas swój własny temat z prośbą i tutaj w tym watku tez napisałas prosbe tak więc ją usunęłam a zostawiłam twój temat jako osobny.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przepraszam za zamieszanie:)

W takim razie teraz moja prośba jest w tym temacie zamieszczona;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, Zosiu...

Chcę zapytać o bardzo ważną dla mnie znajomość, która zakończyła się ok. pół roku temu. Staram się ją odnowić, ale nie jest łatwo, ponieważ ten mężczyzna kieruje się rozumem, nie sercem. I uważa, że skoro podjął juz pewne decyzje, to ich nie zmieni. W chwili słabości wyznał, że bardzo za mną tęskni i o mnie myśli, sądziłam, że są szanse, ale następnego dnia był znów poprawny od a do z. I bardzo uważał na słowa. Ogólnie wciąż twierdzi, że powinnismy zakończyć kontakt, mam wrażenie, że zwyczajnie przede mną ucieka... :(( Mamy się spotkać i porozmawiać, bardzo bym chciała, aby coś się w nim zmieniło, aby mnie do siebie dopuścił, bo czuję, że to moja (nasza) ostatnia szansa...

Moje pytanie brzmi - co on do mnie czuje i czy jest jakakolwiek nadzieja, że będziemy razem..? czy coś się zmieni w naszej relacji na lepsze czy jednak nastąpi jej koniec..? On 25.4.1965, ja 10.05.1975.

Pozdrawiam cieplutko, Zosiu i czekam cierpliwie na odpowiedź :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Zosiu, znam Cie z poprzednich forum, właśnie rozstałam się z partnerem, moje pytanie czy to definitywnie już, czy może jeszcze się zejdziemy? a jeśli nic z tego, to co z mooja sfera uczuciową w najbliższym czasie, bo myslałam , że w koncu uloze sobie zycie. Marta 05.09.1987 Jakub 04.01.1984 Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.