Czerwona

3 oko
3 Oko

1 post w tym temacie

Witam, 
szukam odpowiedzi na nurtujące mnie ostatnio pytanie dotyczące 3 oka, 
Otóż od dziecka cierpiałem na zaburzenia lękowe, ale półtora roku temu wszystko się zmieniło 
ponieważ zacząłem czytać o mindfullnes i medytacji. Kluczowa okazała się być świadomość oddechu, cały czas wracałem uwagą do swojego oddechu
to wyciągnęło mnie z zaburzeń lękowych i nabrałem dystansu do myśli, uczuć i ogólnie moje życie rozkwitło. Moje życie zmieniło się o 180 stopni
zacząłem powoli wychodzić z zaburzeń lękowych i zacząłem być spokojny i szczęśliwy.
W lutym tego roku zacząłem nie potrzebnie chcieć czegoś więcej, i zacząłem medytować uwagą w okolicach głowy, wewnątrz głowy, w okolicach 3 oka
zacząłem wchodzić głębiej i dlatego przedłużyłem moją medytację z 30 minut standardowych do godziny. 
W pewnym momencie podczas tej długiej medytacji zacząłem czuć że coś się przesuwa w mojej głowie, jakiś ucisk czy i go obserwowałem 
w końcu w pewnym momencie zacząłem widzieć wir który bardzo szybko się kręcił, i dostałem ataku paniki cały się trzęsłem. Ale a oddechem przyjmowałem 
go i czekałem aż przejdzie. No i przeszło i poszedłem spać. 
Po tym wydarzeniu zacząłem mieć negatywne myśli i zacząłem się czuć taki przytłoczony. 
Cały czas tak się czuję, ciężko jest mi wrócić do świadomości oddechu, i ogólnie wpadłem w depresję i zaburzenia lękowe. 
 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.