szakal165

Proszę o pomoc w sprawie pracy ważne!

36 postów w tym temacie

wrozbici powinni byc empatami, poniewaz inaczej trudno sie wrozy...

nie napisalam, ze odpychasz ludzi tylko, ze ciezko Ci sie z nimi teraz dogadac - co widac nawet w tym watku

jestem kolejna osoba wrozaca, do ktorej masz pretensje...

nie pisze o tym, co przeszlas, tylko jaki to dalo efekt i co moglabys zrobic, zeby to zmienic

to nie zawsze wydaje sie wykonalne

jestes w trudnej sytuacji i to powoduje taka reakcje

co do pracy - widac taka mozliwosc w okolicach pol roku, tylko ze niezbyt dobrze platna

jak wczesniej pisalam, moze takze byc w Polsce, choc bardziej sklanialabym sie ku dalszemu wyjazdowi - czyli zagranice

mam nadzieje, ze sie uda

pozdrawiam,

Ania

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mniej-wiecej pol roku

jedna - w sensie, ze realna, i na dluzej

i po raz enty pokazal mi sie ten sam czlowiek

sadze, ze niekoniecznie znajdziesz te prace sama

raczej ktos Ci ja jakos "podsunie" - ale to juz pisalam, nie ma co w kolko do tego wracac

jednak nie zarzucaj swoich wlasnych poszukiwan, poniewaz nasza przyszlosc sie zmienia pomimo jakichs-tam stałych jej elementow

i moze sie wydarzyc cos niespodziewanego, co zaowocuje pracą wczesniej - oby tak bylo

pozdrawiam cieplo i zycze powodzenia

Ania

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha bo nie mogłam zrozumieć czy chodzi to o tę pracę za granicą co niby taka trudniejsza i wymagająca czy o tę w kraju. W ogóle to wróżby są dość zawiłe i ciężko czasem zrozumieć.

A z tym człowiekiem to naprawdę dziwne i tylko czas to wyjaśnić może, bo nie mam takich znajomych "od załatwiania", byłam zaskoczona w ogóle tym, co się pokazało.

Jednak skoro widać,że nie znajdę to chyba nie będę wysyłać cv i drukować bo szkoda mi pieniędzy jeśli nie wyjdzie z tego nic. Trochę mnie to dziwi, bo tyle tego składałam i aż dziwne,że nic a nic nie wypali. Ale widać tak musi być,chyba istnieje przeznaczenie i widać co innego mi jest pisane

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój tata będzie miał możliwość wyjazdu prawdopodobnie po nowym roku, chciałąbym z nim wyjechać. co mówią karty na ten temat? czy warto jechać i czy będę miała taką możliwość? czy znajdę tam zatrudnienie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.