obviously

Związek karmiczny.. prośba o zrozumienie..

12 postów w tym temacie

Jeśli dwie osoby są ze sobą i kochają sie, a do tego mają rozwiniętą empatię, nie musi byc karmicznego zwiazku by się wzajemnie tak odczuwać.

I co znaczy dopelnic karmę? Fakt, ze ludzie się uwiazuja do siebie z wcielenia na wcielenie nie znaczy, że tak byc musi. Niestety często związki tzw karmiczne są bardziej toksyczne niż nowe znajomosci. Nie twierdze, że Wasz zwazek jest toksyczny, po prostu radzę by nie dac się zwariować.

Numerologią, Ezoteryką czy Magią nie załatwi się tego, co mozna zrobić szczerą i uczciwą rozmową z partnerem.

Tu na forum w dziale umysł, w psychologii oraz w Króliczej Norze, bylo trochę o związkach.

Zobacz tutaj: viewtopic.php?f=137&t=904

viewtopic.php?f=137&t=528

Warto przeczytać i czasem skorzystać z dobrych rad i doswiadczeń innych.

A teraz już oddaję głos osobom, które się zajmują numerologią i pozdrawiam serdecznie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście Szepcząca ma rację..ja sama jestem w związku karmicznym oboje jesteśmy 11 i trudny to związek ale też nie można cały czas myśleć, że karma, że trudno potrzeba cierpliowści zrozumienia i wytrwałości...powodzenia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wytrwałość ? sory, ale to słowo pasuje mi raczej do męczącego maratonu na 10 km niż do związku hm.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
niekiedy warto pomęczyć się (przepracowac) 10 km żeby dalsze km były już przyjemnością

zgadzam się, dziękuję za odp pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg Seung Sahna, zeby otrzec sie o kogos przypadkowo ramieniem na ulicy, trzeba spedzac razem 500 wcielen. Tym bardziej, jezeli sie jest z kims razem. Ktos mi tak ostatnio tlumaczyl...

Hmm...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha... no niby to otarcie sie ramieniem to wynik tych 500 wcielen, czyli, ze jezeli cos z kims blizszego mamy a tym bardziej zwiazek partnerski to wg tej teorii musialo byc tych wspolnych wcielen duzo, duzo wiecej... :D

Dla mnie kosmiczne liczby... :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy to z tym panem związana jest historia że była kobieta która widziała wcielenia ludzi, a przy nim takich wizji nie miała ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.