3ris

Nowy dział

14 postów w tym temacie

http://www.psychotronicy.fora.pl/

to adres forum studium psychologii psychotronicznej..

założyła jedna ze studentek...

chciałam je rozkręcić ale szczerze jedna wielka lipa;/

stąd pomyślałam, żeby się przenieść tutaj:)

szkoła jest dosyć znana, mają swoje wydawnictwo, ciekawą znaną kadrę:lol:

dlatego bym zagadała o jakieś zniżki dla userów forum ezodaru:)

co Wy na to?:lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A my na to jak na lato :lol:

Propozycja fajna ale u nas na forum zdecydowalismy się na utworzenie działu Psychotronika i liczymy, ze przybliżysz w nim trochę czym ona jest ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz bardziej mi chodzi o przerzucenie tutaj ludzi stamtąd:)

jest mnóstwo bioenergoterapeutów, znajomy EFT się zajmuje, mistrz/nauczyciel Satori/radykalnego wybaczania, inni też mają mnóstwo wiedzy z różnych dziedzin:)

Stąd pomysł, żeby przyciągnąć:lol: Basi Antonowicz powiem o tym forum, zrobią i reklamę na stronie:)

a Forum to ludzie:) bez nich nie ma prawa cokolwiek istnieć:lol:

Pozdrawiam

AniQ

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, zapros wiec tych ludzi do nas, a wzajemna reklame szkoły i anszego forum u nas mozemy zrobić. To kwestia dogadnia. Przerzucać nic się nie da bez zgody admina tamtego forum, a nie sądzę by ktos oddał ot tak foru,. Tu są jzu działy gotowe wiec ludzie moga do nas przyjsć i dzielic sie wiedzą.

Tu też są osoby pracujace w branze, nauczyciele Reiki czy trenerzy rozwoju osobistego, szamani i osoby zajmujace się uzdrawianiem i energetyka, a anwet jedną szaptunkę - a dokłąniej szeptuna.

Miło wiec bedzie, jesli sciągniesz do nas kolejnych, takze kolegów i koleżanki z uczelni. Zawsze warto dzielić się wiedzą i pzonawać nową. w szkole nie zawsze nauczysz sie tego, czego nauczy osoba z doswiadzceniem zawoodwym.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

owszem ale dział informacyjny dla studentów i absolwentów by się przydał:) choćby taki organizacyjny:)

bo wiele u nas jest dodatkowych szkoleń więc i reszta userów by skorzystała:)

ot co;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3iris a ja nie widze pzreszkód by stworzyć temat np: Informacje dla studentów szkół psychotronicznych i tak wrzucać info. Jednak jest to też forma reklamy szkoły wiec powinna byc z adminstracją naszego forum uzgodniona. jeśli amsz dobry kontakt z władzami szkoły zaproponuj im, ze w zamian za umieszczenie linku do naszego forum, lub nawet baneru reklamowego, będziemy w dziale kursów i ogloszeń umieszczać informacje o kursach i szkolenaich. Byc mzoe docelowo stowrzymy dział: Szkoły Psychotroniczmne i Ezoteryczne i więcej osob na tym skorzysta.

Pomysł jest moim zdaniem wart przemylsenia i uwagi, a pzrede wszystkim konsultacji z władzami szkoły. jeśli wiec mogłabys wskazać kontakt z właściwą osoba w szkole będziemy wdzięczni

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam propozycje/prosbe dla moderatorow dotyczace forum Tarota:

1. przykleic u gory watek

a) z rozkladami

b) z literatura

2. wydzielic osobne podforum/poddzial "interpretacje",

gdzie kazdy zakladalby osobny watek na swoj rozklad - bo sie mozna pogubic, ktora odpowiedz do czego pasuje

wiem, ze na razie pisza tam dwie-trzy ososby - ale jesli forum sie rozrosnie bedzie straszny galimatias

a na razie wystarczyloby tylko wydzielic watek Zlosniczki oraz Kassandry, jak sie znajdzie ktos tzreci, itd. - zaklada w podforum "Interpretacje" wlasny watek" i moze dalej go ciagnac

tam bedzie latwo znalezc jego rozkaldy i latwiej doszukac sie zalozycielowi interpretacji jego rozkladow przez innych forumowiczow

bede wdzieczna za jakas ocene tej propozycji (szczegolnie ad.2) - czy jest to realne i czy wejdzie do realizacji

zapraszam tez do wpisywania sie z poparciem ;)

Ania

Edytowane przez Bagheera
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bagheero, dział na interpretacje jest już utworzony, z tym, że na razie proszę o nie pisanie w nim, ponieważ chcę poprzenosic wszystkie posty jako osobne tematy. Prosiłam Złośniczkę, aby chwilowo zamknęła Wasz temat, aby nic już nie dochodziło. Wiczorem będę nad tym pracowac. Wątek tymczasowo zamknęłam- mam nadzieję, że mi to wybaczycie? :)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam propozycje/prosbe dla moderatorow dotyczace forum Tarota:

1. przykleic u gory watek

a) z rozkladami

b) z literatura

2. wydzielic osobne podforum/poddzial "interpretacje",

gdzie kazdy zakladalby osobny watek na swoj rozklad - bo sie mozna pogubic, ktora odpowiedz do czego pasuje

wiem, ze na razie pisza tam dwie-trzy ososby - ale jesli forum sie rozrosnie bedzie straszny galimatias

a na razie wystarczyloby tylko wydzielic watek Zlosniczki oraz Kassandry, jak sie znajdzie ktos tzreci, itd. - zaklada w podforum "Interpretacje" wlasny watek" i moze dalej go ciagnac

tam bedzie latwo znalezc jego rozkaldy i latwiej doszukac sie zalozycielowi interpretacji jego rozkladow przez innych forumowiczow

bede wdzieczna za jakas ocene tej propozycji (szczegolnie ad.2) - czy jest to realne i czy wejdzie do realizacji

zapraszam tez do wpisywania sie z poparciem ;)

Ania

Ja juz o tym tez wspominałam,i zapewne to wyjdzie:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W odpowiedzi na Wasze porśby wątek taki już istnieje... interpretacje kart tarota:)

mam tylko nadzieję, że dobrze poprzenosiłam Wasze posty... jakby co to proszę o poprawienie mnie, to zrobię tak, jak powinno byc. :)

Pozdrawiam :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat zamykam , nie ma zgłoszeń o nieprawidłowościach przenoszonych postów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.