Gość

TAROT - KARTY DNIA

208 postów w tym temacie

2 kielichów

Dzisiaj, ja mówią Cyganki, atutem są kiery, kolor spraw miłosnych, więc czeka Cię dzień spraw sercowych. Upłynie on pod znakiem głębokiej sympatii, miłości, kontaktów duchowych i zgody. Nastaw swoje wewnętrzne anteny na odbiór i możliwe, że uda Ci się znów zakochać. Jeśli już masz ukochanego człowieka, to możesz przeżyć z nim kolejną wiosnę waszej miłości. Ale nie czekaj aż on przyjdzie i rzuci Ci pod nogi bukiet kwiatów, lecz sam wyjdź mu naprzeciw, żeby los dokładnie wiedział, czego chcesz i żeby strzały Amora mogły trafić do celu.

Hajo Banzhaf - klucze do tarota.

http://www.ezoforum.pl/arkana-male/3349 ... row-2.html

87_big.jpg

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow... ! :)

- to rozumiem... że Ty Kasienko będziesz teraz Nam co Dnia tak "bajdurzyć" :? ;) czyli stawiać Karte dla Nas wszystkich... :) :D :D

- hekmm... oczywiście to był tylko niewinny żarcik... :mrgreen: ;)

- bo tak na poważnie... to oczywiście ŚŚŚwietny pomysł z tą Kartą Dnia... choć dopuściłaś się plagiatu z mojego "Kin Dnia"... ale niech Ci Ziemia lekka będzie... /ja jej tam dogniatał nie będę ;) / :mrgreen: ;) ;)

--- pozdrawiam ciepło... infe 7 :) i życzę szczęścia na Nowej Drodze Życia... :D ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kasieńko???

Tak, możesz codziennie czytać :D uparciuchu i dokuczaczu :p

Och... Kasieńko... przecież ja TO tylko tak ze Szczerej Miłości (do wszystkich Ludzi) a że Ty sie bardziej wyrózniasz to i więcej Dostajesz... :D :D :D :D :D ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tak, wiem że mnie lubisz :p szczerą miłością darzysz itd , zauważam to; tylko ja się Kasia nie nazywam ;p

Hmm... aaa (?) Kasandra... to nie Kasia... :?

- naprawdę, chciałem być tylko Miły... i jak najczulszy... :D :D :D

- to widocznie tylko Twój Eguś... Ci to tak przedstawił w "krzywym zwierciadle"... rzeczywistości... :roll: ;)

- i nie "fochaj" sie o "Egusia"... bo Kazdy go Ma ( i ja też... "mea culpa" )... cóż taka już Nasza Dola Nas ludzi... wiec trzeba się z tym pogodzić... i życ dalej, po Swojemu...

- czyli nie słuchając tych jEGO złych podszeptów (też mnie czasem Nachodzi)... ale wtedy pięknie mu dziękuje za troskę... i wyciągam mój miecz Sprawiedliwości czyli WWWolę... i od razu WIDZĘ Kasiunie taką jaka jest Naprawdę... w Lustrze Prawdy bo Miłości... :D :D :D :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem :p infe zajmij sie swoim Egusiem, mojego zostaw w spokoju i nie insynuuj mi tu :roll:

oki, koniec offtopu; wracamy do tematu :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

karta dnia na 23.11.2010

Dziś powinieneś się wziąć za coś nowego. Może to być nauka lub nowe zadanie w pracy, bądź realizacja jakiegoś od dawna pielęgnowanego marzenia. Co by to nie było. perspektywy masz przed sobą dobre i w ostatecznym rezultacie czeka cie sukces. Jednakże nie przeceniaj swoich sił. Pamiętaj,że nie doświadczeń i umiejętności masz jeszcze mało, poćwicz więc nie próbuj od razu piec tortu, poćwicz najpierw na małych ciasteczkach.

denary8.jpg

Hajo Banzhaf " Klucze do tarota".

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy będą się jakoś te karty nakładać tzn runy, anioły, tarot :)

Fajna inicjatywa Kasienko :D :):) :twisted:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rycerz kielichów

Jako karta dnia:

Dziś będziesz miał wrażenie, że wyrosły Ci skrzydła. I nie chodzi tu tylko o dobry nastrój i samopoczucie. Możliwe, że otrzymasz takie wsparcie emocjonalne, które wyniesie Cię aż w siódme niebo. Wykorzystaj te możliwości, żeby rozwinąć swoje sprawy, szczególnie te, które wymagają nie tylko jasności myśli, ale i bogatej wyobraźni. Jeśli zaś miałeś problemy w relacjach z innymi ludźmi, dzisiaj masz sprzyjający moment na ich rozwiązanie.

47.jpg

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

http://www.ezoforum.pl/arkana-male/3359-rycerz-pucharow-2.html

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rycerz kielichów

Jako karta dnia:

- Dziś będziesz miał wrażenie, że wyrosły Ci skrzydła.

- I nie chodzi tu tylko o dobry nastrój i samopoczucie.

- Możliwe, że otrzymasz takie wsparcie emocjonalne, które wyniesie Cię aż w siódme niebo.

- Wykorzystaj te możliwości, żeby rozwinąć swoje sprawy, szczególnie te, które wymagają nie tylko jasności myśli, ale i bogatej wyobraźni.

- Jeśli zaś miałeś problemy w relacjach z innymi ludźmi, dzisiaj masz sprzyjający moment na ich rozwiązanie.

TTTyyy... ale czad... przecież w KINie Dnia jest TO SAMO (tylko innymi słowami) :shock:

- Kasieńko Miłosci ty moje... jak tyś to zrobiła... :?:

- hmm... czy napewno nie zerknęłaś do KINa :? .... bo jeśli Nie to Ja Cie Kochać Bezwarunkowo... Yuppi... :)

... Yess, Yess... siała baba mak, nie wiedziała jak :? a dziad wiedzieł nie powiedział aaa TO było Tak... :shock:

- Jaaa pirdziule... ale mam Powera :shock: :shock: :shock:

- idę Miłować innych... :lol: siemka... ;)

--- pozdrawiam z Miłością... infe7 :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... juz nie sprowokujesz mnie śmiechem... i tak Cie Kocham... tak zupełnie Bezinteresownie... 8-) :D

- jak Transwormacja... to na Całego... 8-) :D :D :D

--- pozdrawiam z Miłoscią... infe7 :)

Ps.

- pytanie było tylko "retoryczne"... tak by zagadać... ;) 8-) :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pustelnik

9.jpg

Ten dzień należy tylko do Ciebie. Podaruj sobie samemu dostatecznie dużo czasu i nie zaraź się gorączkowym pośpiechem dnia codziennego. Jednakże, jeśli musisz zająć się jakimiś sprawami, zrób to z pełną uwagą, bez zmuszania się przy tym lub ulegania wpływom innych. Jeśli masz do podjęcia ważną decyzję, powinieneś tak długo się nad nią zastanawiać, aż znajdziesz właściwe i jednoznaczne stanowisko. Może Ci w tym pomóc medytacja, długi spacer lub po prostu kontemplacja morza.

H. Banzhaf - Klucze do tarota

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... widzę że "dajesz rade" Kaso :? ?... ;)

- oby tak dalej... dzięki :mrgreen: ;)

--- dzięki bardzo... infe7 :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 buław

tarot6.jpg&roz=142

Wskazane jest, abyś dzisiejszy dzień spotkał z dużą porcją samodyscypliny i wytrzymałości. Bardzo możliwe, że jedno i drugie będzie Ci bardzo potrzebne. Albo sam rozpoczniesz coś, co będzie wymagało wszystkich twoich sił, a nawet jeszcze więcej, albo zostanie Ci polecona sprawa, która wydawać się będzie niewykonalna, przynajmniej na początku. Ale jeśli będzie to tego warte, zbierz wszystkie swoje siły i - zaryzykuj. Na początku jednak sprawdź, czy rzeczywiście wszystko musisz robić sam, czy może jednak znajdą się pomocnicy?

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wisielec

12wisiel.jpg

Dziś Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Albo będziesz z czymś zwlekał, o co tak czy owak już od dłuższego czasu zabiegasz, albo sprawa zatrzyma się niespodziewanie, choć nawet nie brałes tego pod uwagę. Nie próbuj usilnie uwolnić się od takich problemów. To sprawi tylko, że staną się jeszcze bardziej zagmatwane. Być może wystarczy, jeśli zmienisz swój punkt widzenia, żeby zobaczyć całośc w zupełnym świetle. Jeśli to nie pomoże, chcąc nie chcąc, musisz ponieść ofiarę, po czym przyjdzie postęp w sprawie.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wisielec

- Dziś Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę.

- Albo będziesz z czymś zwlekał, o co tak czy owak już od dłuższego czasu zabiegasz, albo sprawa zatrzyma się niespodziewanie, choć nawet nie brałes tego pod uwagę.

- Nie próbuj usilnie uwolnić się od takich problemów.

- To sprawi tylko, że staną się jeszcze bardziej zagmatwane.

- Być może wystarczy, jeśli zmienisz swój punkt widzenia, żeby zobaczyć całośc w zupełnym świetle.

- Jeśli to nie pomoże, chcąc nie chcąc, musisz ponieść ofiarę, po czym przyjdzie postęp w sprawie.

Hmm... też mocne... :)

- do mnie "przemawia" najbardziej To co zaznaczyłem... :)

- ale każdy ma Swoje Życie... wiec i Swoją Drogę... i To też trzeba Sobie uświadomić... :)

- dzięki Bardzo Kas'iu ... ;) :)

--- pozdrawiam ciepło... Infe7 :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głupiec

k,MzYzOTgzNDUsNDI1MjMz,f,Fool_Terra_1_.jpg

Dziś powinieneś być otwarty na wszystko. Mozliwie bez uprzedzeń przeżyj dzień i postaraj się postrzegać wszystkie, także te dziwne wydarzenia, z radosną ciekawością. Im mniej będziesz się trzymał stałych stanowisk i sprawdzonych doświadczeń, tym bardziej pełen życia i niezwykły będzie ów dzień. W przypadku, jeśli dziś stwierdzisz, że w jakiejś określonej sprawie musisz ponownie zacząć od zera, powinieneś mozliwie beztrosko zaryzykować ten nietypowy start. Spokojnie pozwól sobie choć raz na bycie odrobinę zwariowanym!

H. Banzhaf - klucze do tarota

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Głupiec

- Dziś powinieneś być otwarty na wszystko.

- Mozliwie bez uprzedzeń przeżyj dzień i postaraj się postrzegać wszystkie, także te dziwne wydarzenia, z radosną ciekawością.

- Im mniej będziesz się trzymał stałych stanowisk i sprawdzonych doświadczeń, tym bardziej pełen życia i niezwykły będzie ów dzień.

- W przypadku, jeśli dziś stwierdzisz, że w jakiejś określonej sprawie musisz ponownie zacząć od zera, powinieneś możliwie beztrosko zaryzykować ten nietypowy start.

- Spokojnie pozwól sobie choć raz na bycie odrobinę zwariowanym! !!!

H. Banzhaf - klucze do tarota

Spokojnie pozwól sobie choć raz na bycie odrobinę zwariowanym!

- hihi... nooo mnie to raczej nikt tego nie musi mówić :? ... 'zdrowa' "zwariowaność" to przecież nic innego jak POSTĘP... :shock: :) ;)

--- pozdrawiam ciepło... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

V Pucharów

40.jpg

Bądź przygotowany na zmartwienia. Jeśli wcześniej cieszyłeś się na coś lub uważałeś sprawę za rozwiązaną, to dzisiejszy dzień Cię rozczaruje. Jeśli "zawalił się" jedynie jakiś drobiazg, to przyjmij to z humorem. Jeśli zaś doznałeś rozczarowania w związku z jakąś poważną sprawą, to przyjmij swoją porażkę z honorem i nie ukrywaj jej przed innymi. Im bardziej szczerze i godnie zachowasz się, tym szybciej będziesz mógł osiągnąć nowy, twardy grunt pod stopami.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Król Buław

Kr%C3%B3l-Bu%C5%82aw.jpg

Dziś możesz przenosić góry! Przepełnia Cię energia i bez problemu możesz być inspiracją dla innych. Jeśli na razie nie masz konkretnych planów, postaw przed sobą maksymalnie wysoki cel, a prawdopodobnie go osiągniesz. Trudności, które innym mogą wydawać się nie do pokonania, Ty oddalisz jednym ruchem ręki. Jednakże niezależnie od tego, jak wielkim może się wydawać Twój entuzjazm i pewność siebie, postaraj się nie iść po trupach. Możliwe też, że spotkasz dziś po prostu interesującego, pełnego temperamentu mężczyznę.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Król Buław

- Dziś możesz przenosić góry!

- Przepełnia Cię energia i bez problemu możesz być inspiracją dla innych.

- Jeśli na razie nie masz konkretnych planów, postaw przed sobą maksymalnie wysoki cel, a prawdopodobnie go osiągniesz.

- Trudności, które innym mogą wydawać się nie do pokonania, Ty oddalisz jednym ruchem ręki.

- Jednakże niezależnie od tego, jak wielkim może się wydawać Twój entuzjazm i pewność siebie, postaraj się nie iść po trupach.

- Możliwe też, że spotkasz dziś po prostu interesującego, pełnego temperamentu mężczyznę.

Hmm... przecież To cały Ja... chcę dobrze, a inni odbierają to jako źle... :roll: :?

Trudności, które innym mogą wydawać się nie do pokonania, Ty oddalisz jednym ruchem ręki.

- noo :? ... to idę pomachać trochę rączką (wszak RĘKA to Ja wg. Majów) :D :mrgreen:

- dzięki KAS'iu... jesteś Wielka... :lol: ;)

--- pozdrawiam cieplutko... infe7 :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmierć

tarot.13.gif

Dziś wszystko dobiega końca, coś wygaśnie lub minie. Być może jesteś zadowolony, że "to" w końcu przemija lub nie podoba Ci się, że musisz coś opuścić, co wiele dla Ciebie znaczyło. W każdym bądź razie wolno Ci wierzyć, że jest to właściwa pora na pożegnanie. Nie próbuj zatrzymywać tego, co już dawno umarło. Jeśli to sobie rzeczywiście uświadomisz, poczujesz się w końcu wolny i spokojny, chociaż w tym momencie ciężko jest Ci to sobie wyobrazić.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

Uzupełnieniem karty dnia z tarota jest runa na dziś i karta anielska. Zapoznaj się z przesłaniem na dziś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Śmierć

- Dziś wszystko dobiega końca, coś wygaśnie lub minie.

- Być może jesteś zadowolony, że "to" w końcu przemija lub nie podoba Ci się, że musisz coś opuścić, co wiele dla Ciebie znaczyło.

- W każdym bądź razie wolno Ci wierzyć, że jest to właściwa pora na pożegnanie.

- Nie próbuj zatrzymywać tego, co już dawno umarło.

- Jeśli to sobie rzeczywiście uświadomisz, poczujesz się w końcu wolny i spokojny, chociaż w tym momencie ciężko jest Ci to sobie wyobrazić.

Ekstra... !!!... podoba Mi się Bardzo... :D 8-)

- też przechodziłem Taką "Śmierć"... Śmierć "stereotypów Ego"... czyli Śmierć starej Osobowości... ;)

--- dzieki KAS'iu... jestem jak najbardziej "Za"... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.