Gość

TAROT - KARTY DNIA

208 postów w tym temacie

Wisielec,6 Kielichow,Cesarz,Krol Buław

Dzis to sami nie bedziemy wiedziec czego chcemy,do południa bedziemy chcieli byc tylko sami ze soba.Nikogo nie widziec ani nikogo nie słyszec.Bym powiedziała ze dzis to dzien bardzo wspomnieniowy..Skupimy mysli na mezczyznie ktory odgrywał w naszym zyciu duza role.Wiec dzien bardzo melancholijny.Rowniez mozliwe jest spotkanie z kims z przeszłosci..dodatkowo wyciagnełam As mieczyczyli mozliwa ostra dyskusja,lub odciecie znajomosci.

Jak nie borykamy sie ze sprawami sercowymi,to zapewne dzis w gronie bliskich powspominamy stare dobre czasy:)

Miłego dnia zycze:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie dziś wspominamy moją córeczkę,która wyjechała na ferie do babci i nie ma zamiaru wracać :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako że przez wiele lat praktyki z wieloma kartami tarota ,do dywinacji z Kart Tarota,Anielskich ,intuicyjnych ,dodał bym jeszcze Chińską Księgę Przemian - I Ching ,której zaufało już miliony ludzi na całym świecie z dobrym skutkiem ,sam wielokrotnie z niej korzystałem w podejmowaniu decyzji ,za pomocą heksagramów z tejrze księgi można pytać się o takie sprawy jak -jak potoczy się moja przyszłość ? ,jaki jest mój stan Czakr (czyt.emocjonalny ,stan mojej aury , czy ogulnie zdrowotny ),Czy mój rozwój Duchowy przebiega prawidłowo? ,Co znaczyły dla mnie te sny ? ,Czy ta sytuacja która wydaje mi się tak przygnębiająca ,czegoś nowego mne nauczyła ? itd. itp.możemy pytać o wszystko ,medytując ,znaczy zagłębiając się w sens tych cheksagramów - Np losujemy trygram ciągły YANG _________ i trygram przerywany YIN _____ _____ ,rzucamy np.trzema monetami i zapisujemy każdą z linii (trygramów)jedna ,nad drugą ,razem 6 linii (heksagramów).

I odczytujemy jak mamy taką księgąś w domu ,albo jest łatwiejszy sposób ,w internecie .

Zacytuję za słynnym psychiatrą C.G.Jungiem

"(...) z czasem okazało się, że istnieją - właściwie regularne - związki między sytuacją, o którą chodzi w pytaniu, a treścią heksagramów. Trzeba przyznać, że to dziwne i że zgodnie z przyjętymi u nas założeniami nie powinno tak być, chyba że zdarzy się tak zwany ślepy traf. Muszę jednak powiedzieć, że - wbrew naszej wierze w prawa natury - pojęcie przypadku traktujemy za mało rygorystycznie. Ileż to, dajmy na to, zjawisk psychicznych określamy jako "przypadkowe", podczas gdy ktoś posiadający niejaką wiedzę wyraźnie widzi, że nie są one przypadkowe! Przypomnę tu tylko przypadki przejęzyczenia, niewłaściwego odczytania i zapomnienia, które już Freud wyjaśniał jako bynajmniej nieprzypadkowe."

(...)"Co do tysięcy pytań, wątpliwości, sprzeciwów i tym podobnych, jakie budzi ta osobliwa księga - nie mogę na nie odpowiedzieć. Jednemu jej duch zda się jasny jak dzień, drugiemu niewyraźny niczym zmrok, innemu ciemny jak noc. Ten, kto nie jest z niej zadowolony, nie musi jej przecież używać, a ten, kto nie może się z nią zgodzić, nie jest zobowiązany do uznawania jej za prawdziwą. Niech Yijing idzie w świat dla dobra tych, którzy potrafią rozpoznać jej sens."

Carl Gustav Jung w książce Podróż na Wschód

I ching pozwala mądrze opanować sytuacje lub przetrwać, chroni, przestrzega, wskazuje drogę ku ładowi. Jest esencją mądrości - więc małymi łyczkami się zachwycam, delektuję ,rozważam, kropelkę udaje mi się wnieść w życie.

Dobry tytuł "KSIĘGA PRZEMIAN" - oj przemienia niesamowicie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kornelka wyciagała karty ja opisze:) nie ma to jak zgrane babki:)

Cesarz,As Kielichow,Krolowa Kielichow

Rozmowa z szefem , mezem bedzie bardzo udana:)zrobimy dzis pozytywne wrazenie na mezczyznach:)Jesli idziemy na randke,to zapewne bedzie ona miła i sympatyczne..narodzic sie moze z tego uczucie.Ogolnie dzien radosny,miły..dajacy nadzieje na lepszy poczatek..As Kielichow na poczatek i to bardzo emocjonalny . Cesarz moze tylko nas troszke na ziemie sprowadzac,poniewaz Krolowa kielichow jest troszke czasami bujajaca w obłokach :)..mozliwosc zajscia w ciaze..

Miłego dnia:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paz buław,10 Monet,8 Buław

Dien dosc intensywny,duzo wiadomosci mozemy otrzymac,spotkania w sprawach finansowych i zawodowych beda załatwione bardzo pozytywnie.Niespodziewane wiadomosci nas zadowola.Jezli czekamy na wiadomosci w sprawie finansowej,to ja otrzymamy i to pozytywnie załatwiona:) wieczor zapowiada sie namietny i goracy.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 Mieczy Paz Monet 9 Monet

Dzien zaczniemy dosc pesymistycznie,mozemy obudzic sie zmeczeni lub ewentualnie od rana ktos nam popsuje humor..Jednak jesli oczekujemy wiadomosci to ja dostaniemy i bedzie ona zadowalajaca:)Ale tez prosze pamietac ze aura dnia dosc ciezka i łatwo nas bedzie wyprowadzic z rownowagi..dlatego mocna kawa na poczatek dnia bedzie bardzo przydatna:)i nie dajmy sie zbajerowac jesli szykuje sie jakas randka:)

miłego dnia

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paz Monet,5 Kielichow,Kapłanka,3 Kielichow

Dzisiejsze karty maja dwojaka interpretacje..zaczne od tej mniej fajnej.Mozemy otrzymac wiadomosc,ktora nam sprawi przykrosc..sprawi ze zaczniemy zastanawiac sie nad soba.Nie wstydzmy poprosic osob trzecich by nam pomogły.Jesli jestesmy w zwiazku,ktory od dłuzszego czasu juz sie sypie,to własnie dzis moze sie zakonczyc,moze dojsc do nas wiadomosc ze jeszcze jest ktos inny ..Druga interpretacja,mowi o zaproszeniu na imopreze:)gdzie bedzie dosc alkoholowo:) Ogolnie aura dzis dosc ciezka,dobry czas by zastanowic sie czego tak naprawde chcemy.

miłego dnia zycze

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak Wy, ale mam nadzieje na lepszy potoczenie sie tego dnia. Czuję jakąś stabilizację a nawet nudę, nic się nie dzieje. Od rana jest spokojnie, bez większych emocji i wydarzeń.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 Buław,10 Mieczy,Paz Buław

Dzien zaczniemy w dosc bojowym nastroju,troszke bedziemy podirytowani.Potrzeba nam bedzie pobyc samemu ze soba.Moze okazac sie ze ktos bedzie nie szczery,mozliwa kłotnia,warto zajac sie soba.Mozliwe odwiedziny lub wyjscie z domu,otrzymac mozemy takze na ktora czekalismy.Dzien dosc intensywny i energiczny.

Miłego dnia :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

As Monet,Paz Buław,Krolowa Monet

Dzis bedziemy dosc pozytywnie nastawieni,obudzimy sie z checia do zmian,nowych pomysłow.Mozliwa wiadomosc w sprawach finansowych,ewentualnie jakis drobiazg mozemy dostac:)To dobry moment na skupieniu sie na sobie,odkryjemy cos o czym nie wiedzielismy.Mozliwa podroz słuzbowa,zwiazana z pieniedzy.Generalnie dzien bez wiekszych emocji,bardziej rozwazny,popatrzymy na zycie bardziej realnie.

miłego dnia zycze.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już się sprawdza :) dostałam przelew ;) a od rana raczej jestem oschła i neutralna, mimo słońca ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 Mieczy 6 Buław 2 Kielichow

Dzis ktos nas moze wkurzyc a nawet zranic,ale mimo tego wyjdziemy na swoje,nie damy sie łatwo.Wieczorkiem mozliwe spotkanie ktore moze duzo rzeczy wyjasnic.i załagodzic atmosfere np w sprawach sercowych.Mimo wszystko prosze uwazac na osoby ktore nie sa z nami szczere.

Pozdrawiam:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rycerz Mieczy,7 Monet,5 Kielichow

dzisiaj mozliwe beda kłotnie..wiec lepiej uwazac na co sie mowi..mozemy wspominac rzeczy ktore juz stracilisny..nawet łezke uronic za tym co było. Generalnie dzien dosc leniwy,za bardzo nie bedziemy wiedzieli co ze soba zrobic,jak sie zachowac itd. Jesli jestesmy w zwiazku ktory,wisi na włosku..to mozliwe zerwanie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 Mieczy 6 Buław 2 Kielichow

Dzis ktos nas moze wkurzyc a nawet zranic,ale mimo tego wyjdziemy na swoje,nie damy sie łatwo.Wieczorkiem mozliwe spotkanie ktore moze duzo rzeczy wyjasnic.i załagodzic atmosfere np w sprawach sercowych.Mimo wszystko prosze uwazac na osoby ktore nie sa z nami szczere.

Pozdrawiam:)

tak ... u mnie ta czesc sie wczoraj sprawdzila ... :) pozdrawiam :_slonko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cały dzień jakaś nieogarnięta jestem... Ale planuję wyjść do koleżanki wieczorem i mam nadzieję, że trochę się rozkręcę. W rzeczy samej, nie lubię nuuudów :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pustelnik,Wisielec,Rycerz Buław

Dzis bedziemy raczej zgłebiac swoja osobe,duzo myslec, zastanawiac sie,poczatek dnia bedziemy chcieli spedzic sami ze soba i swoimi myslami,druga czesc dnia bardziej dynamiczna moze jakis wyjazd wyjdzie lub spotkanie z dynamiczna i energiczna osoba.Generalnie dezis bedziemy sie skupiac na sobie i swoich emocjach.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i jak do tej pory faktycznie to ma miejsce :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 Kielichow 7 Buław Krol Kielichow

Witajcie, dzis dzien dosc radosny,mimo ze nie do konca bedziemy wiedziec czego chcemy.Spotkania udane,rozmowy..a takze spotkania w wiekszym gronie sie udadza,w pracy mozemy sie troche buntowac:)ale dzien zapowiada sie romantycznie i miło.Takze jak ktos planował uroczy Walentynkowy wieczor,to zapewne sie uda:)

Miłego dnia zycze

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.