Szept

RUNY DNIA, RUNY NA DZIŚ!

508 postów w tym temacie

W tym miejscu chcemy pokazać naszym Użytkownikom, co na dany dzień radzą nam Runy. Co prawda ja osobiscie nie korzystam z kart runicznych, a z tradycyjnego Futharku, ale wielu Runistów także siega po karty runiczne, stąd temat jest w dziale Kart.

Runą na dziś, to jest na 22 listopada 2010 roku wyszła runa

FEHU - pozycja prosta

fehu.jpg

Dziś możemy liczyć na przypływ energii. Będziemy mieć sporo ciekawych pomysłów i wiele mozliwości. Takze tych finansowych, wiec to dobry dzień na zagranie w lotto, podjecie decyzji finansowych, załatwienie swoich spraw w Banku. Ale to też dobry czas na zastanowienie się nad swoim podejsciem do materialnej strony życia. Warto więc zastanowic sie czy pogoń za pieniedzmi nie przesłania nam istotnych spraw, własnej duchowości, rodziny, życia towrzyskiego.

Dziś bedziemy mieć dosć sił na każde pzredsięwzięcie. Dla samotnych runa ta wskazuje nadchodzącą miłosć, moze wiec warto dziś mieć oczy szeroko otwarte, by nie pzregapić swej szansy. Dla szukajacych pracy jest to idealny dzień na jej szukanie, wiec właśnie dziś złóżcie oferty, wykonajcie odpowiednie telefony ;D

Runa ta wskazuje też na zapoczątkowanie czegoś noiwego, wiec jeśli masz pomysł, to dziś zacznij go realizować, pzredstaw szefowi swój projekt, lub zainwestuj w coś nowego :)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dniu dzisiejszym wypadła nam runa Isa - Lód

isads4.jpg

Runa wskazuje nam na potrzebę zatrzymania się. Nawet wyciszenia. Teraz nie jest odpowiednia chwila na działania wszelkiego rodzaju.

Jesli wczoraj runa Fehu natchneła kogoś dobrym pomyslem, np nowym projektem w pracy, top lepiej sie dzis tym nie chwalić, poczekać na lepszy moment.

Jednak nie należy czekać biernie. Przeciwnie, Isa wskazuje na potzrebę pzremyselnaiw ielu spraw, zastanowienia się nad sobą. Dziś jest doskonały moment na medytację, wyciszenie sie, podróż w głab siebie. Dobry moment na odpoczynek i złapanie oddechu.

Isa, jak lód, wstrzymuje i wychładza pewne sprawy. Uczy cierpliwości.

Dziś lepiej odłozyć na bok poważne rozmowy z partnerem, bo moze nastąpić wychłodzenie w związku. Jeśli jednak juz nam się zdarzy taka sytuacja, warto wspomniec runę Isa, bo ta potrafi wstrzymać emocje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

24.11. runa DAGAZ- dzień

dagaz.jpg

jest to runa światła i transformacji. Zapowiada jakieś zmiany, przebudzenie. Należy otworzyc się na to co ma przyjśc zwłaszcza w sferze duchowej. Każdy z nas, ma w sobie chwile gdy przewartościowuje swoje życie i zmienia decyzjami bieg jego na zawsze. Więc jeśli ktoś, chce wprowadzic zmiany, to teraz jest jak najbardziej odpowiedni moment, ponieważ dagaz również symbolizuje początek, wyparcie ciemności i zastąpienie jej światłem.

Należy zachowac równowagę, bo inaczej może jej brak przyczynic się do kłopotów.

Jest to też przede wszystkim runa światła, i z pomocą tej runy powinniśmy byc optymistycznie nastawieni do życia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jest to runa TRANSFORMACJI...

- Zapowiada jakieś zmiany, przebudzenie....

- Należy otworzyc się na to co ma przyjśc zwłaszcza w sferze duchowej.

- Każdy z nas, ma w sobie chwile gdy przewartościowuje swoje życie i zmienia decyzjami bieg jego na zawsze.

- Więc jeśli ktoś, chce wprowadzić zmiany, to teraz jest jak najbardziej odpowiedni moment,

- ponieważ DAGAZ również symbolizuje początek, wyparcie ciemności i zastąpienie jej światłem.

- Należy zachowac równowagę, bo inaczej może jej brak przyczynic się do kłopotów.

Hmm... i Tu podobnie TAK samo jak w KINie :shock: :)

Należy otworzyc się na to co ma przyjśc zwłaszcza w sferze duchowej.

- nooo normalnie... zaczynam Kochać wszystko co ma w tytule ".... DNIA"... :lol::lol::lol:

- WwOOch... czuje że sie przebudziłem :D (i to wcale nie są żarty)... 8-)

- Pozytywna Energia wprost mnie roznosi... 8-)

- Dzieki Wielkie... RU (Hmm... dziwne jak RUna :? )

- ide Miłować dalej... 8-)

--- pozdrawiam z Miłoscią... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

25.11 runa na dziś to FEHU-posiadanie

fehu.jpg

Fechu symbolizuje min. procesy życiowe, siły twórcze.

runa ta zaopatruje nas w energię na każdym poziomie (duchowym czy materialnym). Runa ta również wskazuje że nadmiar może zaburzyc naszą równowagę, mówi o tym że nie powinniśmy się zrażac tym co postawi na naszej drodze dziś los. Dziś jest dobry dzień do tego by określic czego nam potrzeba. Należy cieszyc się tym co już posiadamy i pamiętac aby zachowac równowae i dzielic się tym co sami posiadamy z innymi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

26.11 dziś jest runa GEBO-dar

gebo.jpg

Dziś jest dobry dzień na wyrównywanie i harmonizowanie swojej siły i mocy, zachowania równowagi wewnętrznej. Dziś jest idealny dzień na spotkania z partnerami, zaręczyny, więc jeśli jesteś w związku zaproś partnera na wspólna kolację, spacer, bądź zwyczajnie pobądźcie dzisiaj ze sobą, jeśli do tej pory były kłótnie i waśnie w związku, to dziś jest dobry moment na ich zażegnanie. UWażaj dziś na zawiśc lub skąpstwo, tak ze strony innych jak i i ze swojej.

W pracy jest to dobry moment na nawiązywanie wszelkiego rodzaju współpracy i fuzji między firmami, czy też rozmów negocjacyjnych dot. właśnie współpracy.

Jeśli jesteś osobą samotną to dziś jest dobry czas na wyjście z domu i byc może nawiązania nowej znajomości, która z tą runą może stac się trwałym i szczęśliwym uczuciem.

Runa gebo to runa dawania i brania, między którymi powinienieś zachowac równowagę i pamiętac o tym, że jeśli otrzy mujesz to i dawej, jeżeli dajesz naucz się przyjmowac. Runa ta przestrzega nas także przed chciwością, więc dziś jest dobry moment, na przeanalizowanie i tej sfery naszego życia.

jako uzupełnienie tej runy, zapraszam do zapoznania się z przesłaniem anielskim i kartą tarota na dzisiejszy dzień.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

27 listopada-runa na dzis to PERTHRO

perthro.jpg

Runa ta pokazuje nam nasze mozliwosci,to co najbardziej jest nam w danej chwili potrzebne. Dostalismy narzędzie, które umozliwia nam odkrycie tej prawdy. To runa losu i przeznaczenia. Runa ta może wskazywać na potrzebe oderwania sie od rzeczywistości i zaznania rozrywki i towarzystwa. Możesz dzieki niej doświadczyć wspomnień i nastrojow z nimi związanych. Własnie dzisiaj jest odpowiednia pora na dokonanie inwestycji, planowanie dalszej nauki, przyszłości. Niewykluczone, że własnie dzis szczęście będzie ci sprzyjać w grach liczbowych. Korzystaj z tego!

Unikaj samotności i melancholii. Dzień ten pokaże ci co cię czeka tak więc przyglądaj się uważnie i szukaj odpowiedzi. Unikaj alkoholu gdyz możesz odczuć zgubne skutki tego nałogu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runa na 29 listopada-poniedziałek to DAGAZ

23-Dagazg.gif

Energia tej runy zapowiada pozytywne zmiany, osiagniecie sukcesu i powodzenia.Wszystko dzisiaj bedzie ci sprzyjac i oto w nowym świetle zobaczysz cała sytuacje na nowo. Runa ta mówi aby dziłac. Własnie dzisiaj mozesz dokonac rzeczy niemozliwych, zrealizowac plany, marzenia a nawet dosiegnąc gwiazd!

Nie lękaj sie bo dzisiaj runa dagaz da ci potrzebne nadzieje i usmiech. Własnie dzisiaj mozesz sobie pozwolic na opieszałośc. Niczego nie stracisz. Wyjdź z mroku i zobacz słońce które juz od samego rana ociepli cie swoimi promykami, da ci przewodnictwo!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

30.11runa na dziś Berkano pozycja prosta

runa_berkana.jpg

runa ta to inaczej, brzoza- moc, świuatło księżyca. Bogini we wszystkich jej aspektach

Dzis jest dzień wolny od zamartwiania się, warto zaufac swoim bliskim. Runa ta symbolizuje nowy początek i narodziny, dla tego jest zapowiedzią jakieś wydarzeń nowych w naszym życiu, musimy je obserwowac i poddac analizie. Nasze sprawy rodzinne przybiorą pomyślny obrót, będziemy czerpac radośc z dzieci lub z ich sukcesów. Dziś rodzice powinni skupic się bardziej na swoich dzieciach.

Pozyskanie środków do realizacji naszych celów, i zapowiedź zmian, zmian na lepsze.

Dziś jest też dobry dzień, na to by zamknąc za sobą wszelkie drzwi przeszłości oraz zrobic porządki w swoim wnętrzu (wejśc do naszej KN) , słowem należy pozbyc się starych rzeczy aby móc wprowadzic nowe.

Dla osób samotnych- odnalezienie swojej drugiej połówki

Dla związków- zapowiedź harmonii i zażegnanie sytuacji konfliktowych

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A od Szepczącej dodam:

że dziś runa ta sprzyja rozmnażaniu finansów, więc można pokusic sie o jakieś inwestycje, jest to też dobry moment na oczyszczanie, więc dziś wskazane są zarówno diety oczyszczające i kąpiele, a także medytacje oczyszczające nasze myśli.
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 grudnia- runa othala odwr.

odala.jpg

Odwrócona runa pokazuje nam iż ten dzień będzie wymagał od nas sporo cierpliwości. Możesz czuc się rozdrazniony i z tego powodu nie móc sobie poradzic ze znalezieniem miejsca czy zajęcia. Runa ta wskazuje ze ktos z naszych bliskich moze miec kłopoty lub problem. Tak więc wykaż sie zainteresowaniem i jesli mozesz wyciagnij pomocna dłoń. To energia ktora moze powodowac potrzebe odosobnienia i alienacji.Pojawienie sie tej runy to takze znak aby dokładniej sie przyjżeć sytuacji i zadbac o szczegóły. niestety w tym dniu nie mozemy raczej liczyc na pomoc finansowa. czeka nas bowiem odmowa.Nie podejmujcie w tym dniu zadnych powaznych decyzji i inwestycji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

02.12 TIWAZ prosto

rune_17_tiwaz.jpg&t=1

dziś mogą pojawic się sytuacje wymagające odwagi i siły, lae z pomocą tej runy zdołamy to wszystko przezwyciężyc. treaz wszystko będzie sprzyjało realizacji naszych plan ów, pod warunkiem że będziemy działc racjonalnie, bo najważniejsze to dążyc do celu bez zbaczenia z drogi. dziś możesz spojrzec na wiele spraw z nowej perspektywy.

w pracy i życiu zawodowym dziś musisz byc zdecydowany, stanowczy i możesz liczyc głównie na siebie. jeżeli masz do załatwienia jakieś sprawy sądowe lub dziś w jakimś sądzie będziesz musisz liczyc że sprawa zostanie załatwiona sprawiedliwie. runa ta bowiem jest runą sprawiedliwości i obiektywizmu.

jeśli jesteś w związku to nie zdziw się że dziś może nastąpic wybuch namiętności i płodnosci, więc uważaj na ciążę.

ta runa to runa "męska" symbolizująca wszystko co męskie, więc noś ją dziś przy sobie, a odwagi, siły i męstwa ci nie zabraknie.

ziś kieruj się etyką i moralnością, bo inaczej ta runa obróci się przeciwko tobie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

03.12KENAZ odwrócona

9eb70a4dbdbd181a0118649e729b906b.image.87x130.jpg

jeśli jesteś w związku, to dziś przestanie byc dla Ciebie on satysfakcjonujący, obniżenie potencji seksualnej, wygaśnięcie namiętności. Może zakończyc się przyjaźń, koleżeństwo, małżeństwo.

Dziś jest dzień, gdy w nas może się coś zakończyc, coś co jest dla nas odpowiednie.

W dniu dzisiejszym mogą przybrac na sile kłopoty dotyczące dzieci.

Może zostac zablokowana energia, możemy stracic chęc do działania. Możliwe są spadki odporności, które doprowadzą do choroby.

W pracy kenaz może oznaczac straty.

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, owe straty mogą byc tylko chwilowe.

Należy pamiętac, że czasami warto zrezygnowac ze starego, aby zrobic miejsce nowemu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4.12 URUZ odwr.

uruz.jpg

Nie uzywaj dzisiaj swojej siły przeciw innym, skutki moga być niewyobrazalne .Dzisiaj możesz poczuć się osłabiony, uważaj aby nie złapac jakiejś choroby, nie uszkodzic ciała.Możecie odczuc lenistwo, stan przygnębienia czy nawet lekkiej depresji. Energia tej runy moze zapowiadać rozczarowania i niepowodzenia, na szczęście krótkotrwałe.Nowe inicjatywy mogą wzbudzic u Ciebie watpliwosci, bo ich ostateczny wynik jest niepewny.Możecie byc zmuszeni do podjęcia ryzyka, ale właśnie dzisiaj potrzebujecie więcej cierpliwości i wytrwałości. Panowie moga dzis miec problemy seksualne więc moze lepiej cudowna noc odłozyc na jutro?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się zastanawiam czy ktos to wogóle czyta....? Może drodzy czytelnicy podzielicie się swoimi spostrzeżeniami czy losowane runy wpłynęły na wasz dzień? A może raczej odwrotnie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 grudnia---runa gebo odwr.

gebo.jpg

Energia runy tej moze nam dzisiaj przynieśc kłótnie i nieporozumienia w rodzinie lub w pracy. Nie spodziewajmy sie również pozytywnych rozwiązań swoich problemów czy sporów sądowych.

Moga wystąpić zaburzenia równowagi lub organów parzystych. Uważajmy więc na swoje zdrowie i emocje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 grudnia- runa othala odwr.

othala.jpg

Runa w tej pozycji ostrzega przed wyjazdami i zmiana miejsca pobytu. jednoczesnie może wskazywać ze cały dzisiejszy dzień spędzimy poza domem.Własnie dzisiaj moze stracic poczucie bezpieczeństwa i poczuc sie niepewnie. Nie inwestuj, nie ryzykuj gdyz mogą cie spotkac straty. Nie planuj na dzisiejszy dzień wizyt i spotkań rodzinnych gdyz moze ono zakończyc sie nieporozumieniem i dąsami.Dzisiejszy dzień może ci upłynąc na porzadkach w domu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hm... u mnie dzień dziś spędzony w domku, bankowo :) no i sprzątanie przymusowe, ponieważ wymieniają mi rury :x mam nadzieje, że uda mi się później złożyc meble w całośc :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

08.12 FEHU - pozycja prosta

fehu.jpg

Dziś możemy liczyć na przypływ energii. Będziemy mieć sporo ciekawych pomysłów i wiele mozliwości. Takze tych finansowych, wiec to dobry dzień na zagranie w lotto, podjecie decyzji finansowych, załatwienie swoich spraw w Banku. Ale to też dobry czas na zastanowienie się nad swoim podejsciem do materialnej strony życia. Warto więc zastanowic sie czy pogoń za pieniedzmi nie przesłania nam istotnych spraw, własnej duchowości, rodziny, życia towrzyskiego.

Dziś bedziemy mieć dosć sił na każde pzredsięwzięcie. Dla samotnych runa ta wskazuje nadchodzącą miłosć, moze wiec warto dziś mieć oczy szeroko otwarte, by nie pzregapić swej szansy. Dla szukajacych pracy jest to idealny dzień na jej szukanie, wiec właśnie dziś złóżcie oferty, wykonajcie odpowiednie telefony ;D

Runa ta wskazuje też na zapoczątkowanie czegoś noiwego, wiec jeśli masz pomysł, to dziś zacznij go realizować, pzredstaw szefowi swój projekt, lub zainwestuj w coś nowego :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

09.12 WUNJO- pozycja odwrócona

wunjooh3.jpg

w tej pozycji runa wskazuje na : smutek, przygnębienie, rozczarowanie, straty finansowe, kłótnie w rodzinie lub związkach. Zły humor. Nadszedł czas aby załagodzic kłótnie w rodzinie, związku aby sytuacje konfliktowe nie narastały.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Thurizas

THURISAZep.jpg

Dziś dla nas runa silna i potężna, wypadla w pozycji prostej.

Thurizas doradza nam dzis aby ważnych spraw nie odkładac na potem, ale załatwić je od razu. Trzeba zacząć działać i tym samym oczyscic siebie i atmosferę niedomówień.

Thurizas wskazuje też na możliwe burze, jakie dzis nadciągną, ale takie burze będa oczyszczające, więc warto trzymac nerwy na wodzy i nie dac się ponieść zbyt silnym emocjom.

Ta runa to pierwotna siiła, także ta drzemiaca w nas. dzis jest więc dzień, kiedy możemy zostać wystawieni nawet na ciężkie próby, te jednak nam pomogom stać się silniejszymi. A i dzis będzie jej dośc by stawic czoła wszelkim przeciwnościom.

dziś jest własnie ten czas, kiedy trzeba się zatrzymac i przesatc uciekac od problemów, a zacząć stawiać im czoła. Thurizas zaś jak tarcza będzie nas chronić i wspierać w tej walce.

W miłości ta runa to silne namiętności, więc jesli planujecie randke, moza ona przybrac postac gwaltownych uniesień. zwłaszcza dla panów ta runa jest dobra energia, bo wzmacnia ich potencje.

Dziś też spójrzmy w pzreszlość by rozwiązac sprawy przyszłości.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

11 grudnia - runa Tiwaz

64540891.png&t=1

Dzisiejszy dzień przejdziesz jak burza. Wszystkie plany i zamierzenia zrealizujesz bez mrugnięcia okiem. Będziesz miał dośc siły, odwagi i wytrwałości aby wszystko doprowadzic do samego końca. Dzisiaj jest dobry dzień nna załatwianie wszelkich spraw które do tej pory odkładałes na później. Jesli do tej pory z racji nieśmiałości mówiłeś sobie że odpuszczasz, dzieki energii runy tiwaz znajdziesz w sobie moc aby tego dokonac. Dzisiejszego dnia możesz zwrócić szczególną uwage na sprawiedliwość i etykę. To ona będzie cię dzisiaj prowadzić. Mężczyźni kierowani energia tej runy będą zdecydowani, przedsiębiorczy także w sferze seksualnej. Będą prawdziwymi wojownikami :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runa na dzis to Jera

jera.jpg

jera to runa równowagi, harmonii i cykliczości, a także sprawiedliwiej nagrody za pracę.

jesli wiec dziś oczekujesz wyników za swoja prace, to otrzymasz sprawiedliwa ocenę. Byc moze otrzymasz premię, bądż własnie Twój projekt zostanie przyjety..

Ta runa wskazuje też, że zbliza się dla nas czas zmian. Byc moze własnie dziś otrzymasz propozycję nowej pracy, lub poznasz kogoś, kto wniesie w Twoje życie zmiany.

Jeśli jesteś w związku, to dziś jest dobry czas na zaręczyny. Jerśli zas dziś poznasz kogoś, może sie okazac Twoją drugą połową.

Runa ta pomoze nam dziś zrealizowac nasze cele i pomysły, lub jeśli utknęliśmmy w martwym punkcie, to doda nam weny na zakończenie przedsięwzięcia.

jezli dziś zalatwiasz sprawy sadowe, to z pomoca tej runy spodziewaj się sprawiedliwego wyroku.

Runa pomoze tez nauczyć się cierpliwości. Przyciąga tez osoby lub sytuacje, które nam pomogą, tak wiec dzis warto zwracac większą uwage na osoby, z którymi się stykamy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

laguz na środe

laguz.jpg

może własnie dzis wybierzesz sie w podróz lub własnie zaczniesz ja planowac.dzisiaj dzień będzie płynąc wolno i spokojnie, powiedzialabym ze nawet leniwie. Dzisiaj moga sie uaktywnić twoje przeczucia lub szóstwy zmysł. jesli posłuchasz swojej intuicji napewno sie nie zawiedziesz a twoje decyzje i postanowienia napewno nwyjda ci na dobre. W dzisiejszym dniu mozesz skupiac sie bardziej na duchowej stronie siebie lub tez zafundowac sobie głodówke oczyszczająca. nie ździwie się nawet jesli wynik testu ciążowego który zrobisz wypadnie pozytywnie. Nie martw sie i nie przejmuj na zapas. zachowaj spokój i równowage.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.