Szept

RUNY DNIA, RUNY NA DZIŚ!

508 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że ktoś na jutro zrobi runy bo baaardzo lubię ten temat. Pierwsze co to kawa i sprawdzam jak może minąć dzień. Więc proszę niech się więcej osób zaangażuje tak by codziennie ktoś zrobił :D

:D :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybaczcie, wczoraj po prostu nie miałam jak, a pod koniec dnia nie miało to sensu.

Dziś

Ingwaz, Pertho, Odwrocone wunjo

Szczęście nam dziś powinno sprzyjać, choc dzień moze się zakończyć smutno.

Ingwaz przypomina nam o cyklicznosci, co się urodziło kiedyś umiera. Ale tez mói o sile i mocy jaka płynie z nas. I runy wskazują nam, ze mamy jej teraz w sobie pod dostatkiem i a przy tym sprzyja nam szczęście (pertho).

Jednak wunjo w pozycji odwróconej może wskazywać jakieś rysy na tym szczęściu.

Ingwaz czasem nazywana jest runa samotności z uwagi na potzrebę odnalezienia siły i madrości w sobie. Ale powagę Ingwaz łagodzi "rozrywkowe" Pertho. Przypomina nam ono, ze życie nie jest tylko pracą i poważnym rozwojem, ale tez zabawą. Trzeba umieć cieszyć sie życiem i pamietać, ze po pracy winnśmy odpocząć. A dzis niedziela więc dobry czas na spotkania towarzyskie i odpoczynek. A odwrócone wunjo, wskazuje na pewne blokady w nas. Mówi, że nie koniecznie potrafimy cieszyć się tym co mamy. Ważne by żyć w zgodzie ze soba i z otoczeniem, dbać o dobre stosunki w rodzinie, bo to nam daje siłę.

Ta, wiec w tym ukłądzie raczej stawiałąbym na to, że wunjo przypomina nam o konieczności dbanaia o bliskich i ich potzreby oraz o własne, niz "wieszczylabym" zdrady, kłótnie i niewierności.

Na wszelki wypadek jednak trzymajmy dziś nerwy na wodzy i język za zębami, by nie powiedizeć czegoś, czego potem bedziemy żałować. Tym bardzije, ze dwie pierwsze runy wskazują nam na siłę jaka mamy w sobie i potzrebę zabawy i odpoczynku po pracy. Wykorzystajmy ten czas dla siebie i rodziny, dla bliskich, pielęgnumy te drobne i wieksze radości.

Milego dnia

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha a jak jak zwykle dopiszę swoje trzy grosze.

Ten układ jako całośc może wskazywać że właśnie dzisiaj dowiemy się czegoś co długo było skrywane i nie będzie to niestety miła wiadomość. Nie takich słów oczekujemy. Ten kto przekaże nam ją widać ze długo się w sobie zbierał i przygotowywał aby to wreszcie z siebie wydusić. :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeczywiście u mnie będzie rodzinnie:) Trzeba będzie zadbać o familię:) ^^

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie bardzo miło, rodzinnie... i wyszły wspominki a nie wypominki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani zróbcie dzis runy sami bo ja swoje spakowane juz mam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zadzwonie do Beaty, chyba że Szerszeń wcześniej wstanie i się pobawi ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:)

a ja tak uwielbiam czytac rano Wasze opisy run.Sama wyciagnełam jedna dla sprawdzenia.Wyszła mi Othala.

Wszystko by sie zgadzało.Wczoraj miałam impuls i zamowiłam bilety do Polski.Dzis napewno bede układac plan pobytu.

Powrót do korzeni

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dla odmiany... kontynuacja???

Othala, Dagaz, Wunjo

Gdy z nowym dniem otwierasz oczy,

spójrz na rodzinę ukochaną

czas iść do pracy aby po niej

znaleźć znów radość we wspólnym gronie.

Tak na dobry poranek

5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli db. pojmuje ten fragment, to mamy cieszyć się szczęściem rodzinnym, uczciwie wykonywać wszystkie swoje obowiązki i na koniec dnia miło spędzić czas w doborowym towarzystwie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dla odmiany... kontynuacja???

Othala, Dagaz, Wunjo

Gdy z nowym dniem otwierasz oczy,

spójrz na rodzinę ukochaną

czas iść do pracy aby po niej

znaleźć znów radość we wspólnym gronie.

Tak na dobry poranek

I trafieś idealnie, nawet bym pwoiedziała, ze w moim wypadku długofalowo. :) Dzięki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosiu, że my w "opozycji" to już chyba normalne.

Sas jak to co... "dziel i rządź" ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No raczej Szerszeniu...chyba ze w jakis magiczno-runiczny sposób mnie przekabacisz na swoja strone. Musisz mieć dobre hasło wyborcze!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jego Wiedz i doświadczenie, plus Twoje własne zdanie i mamy super duo. Jestem an dwa razy TAK :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

22.02- Sowilo,Fehu, Laguz

w dniu dzisiejszym będziemy czuc przypływ energii, będziemy miec chęc życia, czeka nas powodzenie w każdej dziedzinie. Istnieje możliwośc zakończenia pewnych rzeczy, z którymi borykamy się już od jakiegoś czasu, ale powinnismy również sami sobie odpowiedziec na to czego tak na prawdę potrzebujemy. Nowy początek.

W sferze zawodowej również widac powodzenie, możliwy awans.

W sferze duchowej powinnismy czerpac siłę z tego co posiadamy wewnątrz siebie, słuchajmy własnej intuicji.

Pozdrawiam

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się:D do tego wreszcie zakonczylam najwazniejszy etap dopieszczania mieszkania^^

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runy na dzis

Jera, Gebo, Thirisaz

Badzmy przygotowani na zmiany i do zebrania plonow naszej pracy , czy postepowania.Nic nie trwa wiecznie i niczego nie nalezy przyspieszac.To moze popsuc ład.Nie obawiajmy sie jednak ich.Gebo mowi o rownowadze w dawaniu i braniu.Nie badzmy wiec zachłanni i dzielmy sie tym co zbierzemy.Przestrega nas przed skompstwem i zawiscia, bo to moze odwrocic sie przeciwko nam.O tym mówi Thurisaz..Postepujmy zgodnie z prawda i czynmy tylko dobro, patrzmy tez na innych ludzi.Moze ktos potrzebuje pomocy?

Nie patrzmy tylko na siebie, zeby nieswiadomie nie uczynic komus krzywdy.

Zbierzmy wiec dzis plony naszej pracy , i zadbajmy o siebie i innych.Czowiek nie zyje tylko dla siebie, ale i dla innych.Zobaczmy ile jest przyjemnosci w dawaniu

5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brawo, jak na pierwsze kroki bardzo dobrze ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.