Szept

RUNY DNIA, RUNY NA DZIŚ!

508 postów w tym temacie

Ja dziś rano dostałem od bogów w darze zgubę Baldura, więc jak dla mnie... tchnienie wiosny się zaczyna, a że nie "hop siup", to wiadomo... wszystko ma swój czas.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raidho i Hagala

To runy na dzis i moj debiut.

Dzis to dobry czas na dokonanie zmiany,w swoim zyciu.Raidhi moze rowniez oznaczac podroz ktora wpłynie na nasze zycie.Zmiany sa bardzo konieczne,cos sie konczy by mogło zaczac sie dziac cos nowego.Runa Hagala mowi o koniecznosci ruszenia z miejsca o rozwoju,wgłebienia sie w siebie.Czesto trzymamy sie czegos na siłe nie myslac o czyms nowym czesto lepszym.Zmienic mozemy to własnie dzis:)

Pozdrawiam:)

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Debiut bardzo udany, dzięki Ala

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam dylemat, bo rzucając runami żadna mi się nie odkryła.:(

Co prawda potem wzięłam i dorzuciłam jeszcze ale nie wiem czy je zinterpretować?

W każdym razie z dorzuconych wyszło

BERKANO ANSUS

Jak dla mnie dzień wokół rodziny i łagodzenie zaognionych sytuacji, tłumaczenie, rozmowy na temat przyszłości.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinnismy w siebie uwierzyc,los nam sprzyja,przestac sie bac mowic o swoich problemach.wykrzyczec to co nas boli aby oczyscic atmosfere,przedewszystkim nie bac sie ze nie damy rady.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może to wskazówka aby dziś eksplorować inne drogi niż runy ;-)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nie, ja je dzis będe poznawać dalej :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runy na dzis to Ehwaz i Laguz obie w pozycji prostej

Tak, więc niedziele możemy poświęcić na kontemplację (np na łonie natury, najlpeiej nad wodą) nad naszym zwiazkeim z innymi i z przyrodą, nad harmonią . Pamietajmy, że od współpraca z innymi i wzajemny szacunek dadzą nam dobrobyt i bezpieczeństwo. Nikt sam nie zdola poprowadzic żaglowaca przez fale oceanu, I pamiętajmy, że wszystko jest plynne i zmienne. Panta rhej, jak powiedział Heraklit.

Na oceanie życia też się łatwo zagubić, dlatego warto wyjśc do ludzi, nie zamykac się w swoim swiecie lub wirtualnej rzeczywistości.

Niedziela sprzyja rodzinnym spacerom, ktore pomogą dobrze zakozrenić się nam w naszej zeimi i połączyć z nasza wspólnota.

Miłego dnia.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy czas przychodzi na mistrza szukanie,

Zanurzyć chcesz się w mądrości wraz z głową

Zważaj na wiry i ostre w wodzie skały

O śmierć i ból przyprawić cię mogą.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, będę miec na uwadze :chytry:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie, Aga czekałam aż sama wyciągniesz runy :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od kiedy żółto czarne paseczki w tych tematach fruwają i żądlą to się nie wychylam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie marudź... ja przecież ciągnął nie będę, poza wyjątkowymi sytuacjami.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mannaz,Ingwaz,Gebo

Dzis to dobry moment na kontakt z drugim człowiekiem.Jestes wewnetrznie na to gotowy.Jezeli o czyms marzymy,pragniemy..wszystko jest w zasiegu naszej reki..tylko trzeba dac sobie czas nie spieszyc sie.a nadejdzie harmonia i spokoj.To tez dobry moment na złagodzenie konfliktow:) Uwaga kto sie stara o dzidzie dzis moze sie to stac:)Generalnie dzien spokojny,harmonijny.

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja tylko dodam że na dzisiaj wlasnie powinnismy dokładnie przemyslec wszelkie umowy, zobowiazania, kwestie zaleznosci czy dac czy nie itd.

Natomiast jesli zdecydujemy sie poczekac z zawarciem tychze umów i podarków to otrzymamy jeszcze więcej i ta cierpliwosc zaprocentuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, Szerszeniu a interpretacja w Twoim wydaniu??

:D nie ma

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale wczoraj nikt nie powiedział, żeby interpretował :( tylko prosiłyśmy o to aby wyciągnął..

Ehh :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No fakt... No to niech każdy sam sobie interpretuje.

Dzieki za fajne runki Szerszeń :D To piękne runiczne życzenia, słońca i miości od człowieka (pewnie o facetów chodzi) :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda tylko,że nie każdy umie interpretować...

ale zdecydowanie napawają optymizmem

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runy na dziś to: Dagaz, Jera, Eihwaz, czyli dzień, rok, plony i cis.

Wstaje dla nas nowy dzień i nowa nadzieja, ale nie powinniśmy zapominać, że wszystko w życiu i przyrodzie ma czas słońca i czas mroku, wszystko jest cykliczne, co się urodziło to umrze. Ale poza tym runy wskazują nam na to, że nadchodzi czas radości, obfitości i bezpieczeństwa. W świetle dnia Dagaz może uda nam się zobaczyć to co było ukryte, znaleźć nowe rozwiązania trudnych sytuacji. Zaraz obok jest Jera, która obiecuje nam dobre plony. Ale tu uwaga, jak mowią co zasiejesz to zbierzesz, a ta runa sprawiedliwie oddaje co się zasiało. Toteż, ci, którzy dobrze parcowali otrzymają nagrodę. Ehwas zaś da nam ochronę w domu.W związkach. Dziś jest dobry czas na wspólne (rodzinne) pielęgnowanie ogniska domowego. Warto cieszyć się Byciem, a nie Gonic za Posiadaniem. A wspólna praca obiecuje radośc z obfitych plonów.W pracy także dziś pomyślny dzień, choć Ci, którzy źle pracowali mogą odczuć tego skutki. Nie mniej zarówno osoby pracujące, jak i uczące powinny ten dzień zaliczyc do udanych.Zdający egzaminy dziś powinni iśc na nie z nadzieją, że dagaz rozjaśni im w glowach, ale też niech się liczą, że co w głowach to i w indeksie, na co wskazuje jera.Dla podążających drogą rozwoju duchowego doskonały czas na medytację. Dagaz prowadzi nas do oświecenia, Jera przypomina o cykliczności i upływie czasu, ale też o zbiorach, Eihwaz zaś ukazuje nam symbolicznie Yggdrasil.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.