Szept

RUNY DNIA, RUNY NA DZIŚ!

508 postów w tym temacie

Dziś Ja.

na dziś wyszło mi INGUZ GEBO EIHWAZ

Co to oznacza dla nas?

Inguz informuje, że mamy pamiętać o marzeniach, o wcieleniu ich w życie w czym na pewno pomoże nam Gebo, która da mam harmonie, równowagę, a także zielone światło by nie bać prosić o pomoc. Więc śmiało wcielaj w życie marzenia, rób to jednak z zachowaniem równowagi między braniem i dawaniem, oraz bądźmy elastyczni Eihwaz natomias daje równowagę emocjonalną, informuje, że dziś nikt nie walczy dla przyjemności.

Jak dla mnie zapowiada się miły dzień.

Marzcie, realizujcie, osiągnijcie jedność ze wszystkim. Cieszcie się życiem.

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obie runy "skrajne" łączą się z przeszłością i bogactwem (zarówno duchowym <eihwaz> jak i materialnym <ingwaz>) jakie ona niesie... dla teraźniejszości i przyszłości.

Gebo je spina, pokazując iż wartości duchowe i materialne przeszłości rzutują na to co mamy teraz tworząc naszą przyszłość.

Edytowane przez Szerszen
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zgadzam sie:) z Szerszeniem dzis dokladnie tkai dzien był

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runy na dziś wypadly:

Berkano odwrocone, Isa, Nauthiz

Dzisiejszy dzień może być trudny. Mogą wyjśc na jaw dawne sprawy rodzinne, może jakieś oszustwa, nierozwiązane problemy. Możemy poczuć się zniechęceni, pozbawieni oparcia i ochrony. Jednak nie ma co dziś siedziec i użalać się nad soba. Trzeba wziąć się w garść i nie dać zwieść iluzjom. Wszak lód błyszczący w slońcu to nie diament.

Tak czy inaczej dziś należy zachować szczególna ostrożność i mieć oczy szeroko otwarte. Uważać na złych doradców i oszustów

Runy wskazują dziś też na pewien zastój, możemy więc czuc sie rozleniwieni, zniechęceni, a nawet rozgoryczeni.

Nauthiz przypomina nam jednak, że rozwiązania wszelkich problemów są w nas, w naszym sercu. A gdy sprawa pilna i czas nagli tym bardziej tam zaglądajmy i zawierzmy intuicji.

5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja bym te runy odniósł do forum...

- wiele dróg, więc między nimi i gałęzie i owoce i odrosty... forum się rozwija i płoży i tam gdzie administracja chce i nie tam gdzie by wolała nie...(Berkano)

- nic dziwnego iż niektóre sprawy ulegają "zamrożeniu" (zablokowaniu) (Isa)

- a potem przychodzi czas na trudne decyzje - każda ma swoje konsekwencje. (Nauthiz)

Dobrych wyborów, nikt nie mówił, że będą proste.

Edytowane przez Szerszen
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki.

Widaać z tego, że runy w każdej dziedzinie się sprawdzają ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj ten dzisiejszy dzień ogólnie do bani.I tarot i runy są nieprzyjazne :( ale miejmy nadzieję,że szybko sie skończy tan dzień.Dzieki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak w wypadku tarota, ale w wypadku run nie warto mówić o "ich świadomości" a tym samym i przyjazności/nieprzyjazności.

No i dobra rada, nawet jeśli trudna jest jednak dobrą radą. Nigdzie nie jest napisane, że życie ma się składać z samych płatków róż... tam gdzie są róże, są i kolce.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam, to my tworzymy dzień... usmiech, głowa do góry i w bój... wyzwania są wtedy warte swojej ceny, gdy są trudne.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szerszen,,,podzielam TWOJA ZDANIE..to my tworzymy dzien

Runy na dziś wypadly:

Berkano odwrocone, Isa, Nauthiz

Dzisiejszy dzień może być trudny. Mogą wyjśc na jaw dawne sprawy rodzinne, może jakieś oszustwa, nierozwiązane problemy. Możemy poczuć się zniechęceni, pozbawieni oparcia i ochrony. Jednak nie ma co dziś siedziec i użalać się nad soba. Trzeba wziąć się w garść i nie dać zwieść iluzjom. Wszak lód błyszczący w slońcu to nie diament.

Tak czy inaczej dziś należy zachować szczególna ostrożność i mieć oczy szeroko otwarte. Uważać na złych doradców i oszustów

Runy wskazują dziś też na pewien zastój, możemy więc czuc sie rozleniwieni, zniechęceni, a nawet rozgoryczeni.

Nauthiz przypomina nam jednak, że rozwiązania wszelkich problemów są w nas, w naszym sercu. A gdy sprawa pilna i czas nagli tym bardziej tam zaglądajmy i zawierzmy intuicji.

Bardzo madre zdanie......"ze rozwiazania wszelkich problemow sa w nas, w naszym sercu"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runy na dzis Wujno, Sowilo, Thirisaz

A dzisiaj dla odmiany mily dzien._slonko.gif

Pierwsza runka typowo weekendowa, zwiazana z radoscia i przyjemnoscia.Dzien bedzie przeznaczony dla przyjaciol.Mozemy dzis spotkac bratnia dusze.Cieszmy sie z drobnostek, zauwazajmy tez i je , bo potrzebne sa w codziennym życiu.Zebysmy lepiej dostrzegli to co dobrego nas otacza pojawilo sie Sowilo, promyczek, sloneczko na naszej drodze, ktore rozswietli nam co dobre.Moszemy dzis osiagnac wiele w kontaktach miedzy ludzmi.Symbolizuje zwycięstwo światła nad ciemnością i dobra nad złem, nic zlego nie powinno nam sie dzis przytrafic.Gdyby jednak ktos probowal nam zaszkodzic lub atakowal nas, pomoze dzis Thirisaz, najsilniejsza runa w calym ukladzie.Badzmy tylko konsekwentni i jezeli nas cos boli wyjasnijmy zalegle sprazw.Nie uciekajmy od problemow.To co wydaje sie złe, moze nam wyjsc na dobre.

Miłego dzionka dla Wszystkich oczko.gif

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam tu widzę konieczność wyboru między miło spędzonym czasem ze znajomymi i rodziną a chaosem dnia codziennego.

Co zwycięży... - to już wybór... faktem jest, że będzie starcie, burza i nie wszyscy "wrócą do domu" szczęśliwi.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak wlaśnie to Thurizas mnie lekko zaniepokoilo, ale mam nadzieję, ze dokonam własciwego wyboru. Zresztą po kazdej burzy przychodzi słonce a po słońcu deszcz, ot zycie :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runy na dzis KENAZ

Mówi ona do Ciebie- Swiec własnym swiatłem nie światłem odbitymBadz latarnia swiecaca poprzez mrokiSzukaj mistrzów i badz mistrzemA gdy osiagniesz ten stanNauczaj i ucz sie od swoich ucznów Nie przeskakujmy niczego, powoli wspinamy sie po szczeblach kariery .

Runa zapowiada rowniez nagła gwałtowna miłosc, zakochanie sie, a nawet szybki slub z powodu ciazy.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wspaniała wizja i jej interpretacja

najbardziej podoba mi się końcówka ;)

dodaje dedykacje:

Love me one time

I could not speak

Love me one time

Yeah, my knees got weak

But love me two times, girl

Last me all through the week

Love me two times

I'm goin' away

Love me two times

I'm goin' away

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Isa, Algiz, Mannaz

Wśród ludzkich praw nie bez przyczyny, jest czas i na świętowanie. Byśmy się mogli zatrzymać w swej drodze i wszystko przemysleć.

Oto moje runy na dziś.

// Tak na marginesie (dopisane poniewczasie) ten zestaw jest w pewnych aspektach równoważny z Kenaz... Myślę iż warto dziś (korzystając z "wolnego dnia") pobawić się w znalezienie analogii między tymi dwoma ciągnięciami.

Edytowane przez Szerszen
3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na dziś mamy: BERKABO LAGUZ(o) PERTHRO.

Dzięki BERKANO możemy poczuć się bezpiecznie, otoczeni opieką jednak LAGUZ mówi, o wewnętrznych obawach więc raczej możemy nie wierzyć że świat chce nam dać wszystko, o czym marzymy. Nie mniej jednak wystarczy uwierzyći zaufać wł. intuicji, a dzięki PERTHRO możemy liczyć na szczęśliwy traf, dobre nowiny, spotkania po latach i miłych przyjacielskich imprez.

Tak więc pomimo pewnych obaw, które powinniśmy pokonać mamy szanse na bezpieczne spełnienie marzeń.

5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dniu dzisiejszym my kobiety mozemy sie zastanawiac nad nasza rola w zyciu, szczególnie nad własna atrakcyjnościa i kobiecością. jeżeli ktos powierzy nam sekret będzie on u nas bezpieczny. Wszelkie niespodzianki od losu w poczatkowej fazie moga nam przynieśc nieco zamieszania myśli ale okaża się bardzo pozytywne. jeżeli dzisiaj własnie masz termin porodu nie licz na to że powitasz członka rodziny.On/Ona będzie chciała jeszcze troszke poczekac.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakże często przypadek rządzi wyborem naszej drogi, gdy pozwalamy się nieść prądowi wydarzeń.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runy na dzis

Ingwaz,Algiz(o),Dagaz

Ingawaz, runa wielkiej siły mówi, że drzemie w nas wewnetrzny ogień, który daje siłe tworzenia.Dzis mozemy sobie uzmysłowic, iż chemy cos zmienic w swoim życiu.Jednak odwrócony Algiz, ostrzega, że doga do celu jest trudna, gdyz jestesmy podatni na szkodliwe wpływy.Nie dojrzelismy do końca.Możemy byc wykorzystani przez kłamcow i pochlebców.Trzeba miec oczy szeroko otwarte i za wczasu zapobiegac kłopotom.Takie jednak jest życie, mówi Dagaz., ani białe, ani czarne.Nic nie jest proste.Ze złem też trzeba sie zmierzyc i je poznac.

Miłego dnia

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Święte życie się odradza z nadchodzącym dniem. (cóż chcecie, wiosna nadchodzi...)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co się urodziło musi umrzeć, odejśc jak zima. Taki jest cykl życia. Uważać jednak tzreba by sie nie skaleczyć szukając schronienia w ostrej ciborze i nie zapominac, że po nocy przychodzi dzień, a po burzy slońce, jak spiewala Budka Suflera. :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.