Gość

Restauracja...

6 postów w tym temacie

Proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, ze jestem w restauracji, z koleżanką/ znajomą, której nie lubię. Zamawiamy obiad, ona zjada, mi nie smakuje, jest gorzki/kwaśny. Chcę zamówić coś innego. Znajoma zamawia cappucino z expresu, widzę jak go robią, z krwią zmieszane jest , a do tego sernik. Patrze na tą kawę z obrzydzeniem i się zastanawiam, jak można pić takie coś. Pojawia się kilku innych znajomych. Z obiadu rezygnuję i zamawiam herbatę i jakieś ciasto. Do restauracji przychodzi człowiek (czarny) z dzieckiem i nas obserwuje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm widać, że koleżanki nie lubisz. Powiedziałabym nawet, że masz wstręt do niej i z wszystkim co z nią związane. Może też dojść tu jakaś bardzo nie miła i komfortowa sytuacja, w której ta się świetnie odnajdzie a Ty nie będziesz mieć specjalnego wyboru.

Jeśli chodzi o tego mężczyznę z dzieckiem to nie mam pomysłu. Ogółem dziecko to jest jakiś problem dla śniącego więc mogę rozumieć, iż możesz być świadoma jakiegoś problemu. Baa będziesz nawet znać przyczynę (krew w kawie, ktoś za plecami). No ale to do Ciebie należeć będzie wybór "Z obiadu rezygnuję".

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tu się zgadzam, nie lubię jej i nie widziałam jej ze 3 lata już - na szczęście ;p Mam nadzieje, ze tak pozostanie ;p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niekoniecznie o nią samą może chodzić, może tez ona symbolizować coś bardzo niemiłego czym się brzydzisz

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest to wielce prawdopodobne lub też może chodzić o podobna sytuację jaka kiedys byla udziałem tej pani, W każdym razie na pewno jest to jakoś powiązane

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.