Gość Kuanan

Indywidualne karty dnia z tarota od Kasandry

58 postów w tym temacie

mozesz mi karte dnia wyciagnac?:)

Mogę. Świat kochana :lol:

tarot.21.gif

Jako karta dnia:

Dziś poczujesz się pełen życia i przepełniony radością do siebie, świata. Albo sprawy będą przebiegać tak, jak sobie tego życzyłeś, albo nie pozwolisz wyprowadzić się z równowagi uciążliwym osobom. Delektuj się tym dniem, w którym dusza "hula" i niech przepełni Cię to cudowne uczucie. Jeśli poszukiwałeś intelektualnego, duchowego lub materialnego domu, dziś możesz uczynić ważny krok w tym kierunku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to ja też kcę.

7 mieczy

42-Minor-Swords-07.jpg?et=zGRJQbnzjDiSqGpkC%2BD5iw&nmid=25386996

Bądź ostrożny. Bardzo możliwe, że dziś ktoś zechce Cię nieźle oszukać. Pokaż wszystkim, że też jesteś niezłym graczem i nie daj się okręcić wokół palca. Nie wykluczone, że możesz zostać okradziony. Prowadząc rozmowy lub podpisując umowy, bądź szczególnie ostrożny i czytaj wszystko, co zostało napisane drobnym drukiem, żeby potem się nie zbłaźnić. Możliwe też, że ta karta radzi Ci, byś sam był dzisiaj chytry lub blefował, po to, by otoczenie odniosło się do Ciebie z należytym szacunkiem lub żebyś nie wyszedł na durnia.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja też proszę ;)

4 denary

538233_m.jpg

Przepełnia Cię dziś chęć wygrania, dlatego przypomnij sobie o ostrożności, bo w istocie rzeczy brakuje Ci sił i umiejętności, żeby wygrać. Jesteś niepotrzebnie skoncentrowany na czymś, co Ci przeszkadza w realizacji planów, dlatego w ostatecznym rezultacie otrzymasz coś dokładnie odwrotnego, od tego, co chciałeś. Lepiej przypomnij sobie o tym, że każda inicjatywa, która narusza tajemnicę kosmicznych ruchów bywa karana. I na wszelki wypadek sprawdź, , co popchnęło Cię do wmieszania się w bieg wydarzeń - strach o własną przyszłość, czy jednak troska o wyższe sprawy? W zależności od odpowiedzi na to pytanie powinienes budować swoje dzisiejsze plany.

H.B anzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To ja też ładnie poproszę :lol:

6 buław

27.jpg

Masz wszystkie podstawy, by liczyć na zwycięstwo, ponieważ dziś odniesiesz sulces! Czekają Cię dobre wiadomości. Jeśli masz za sobą trudny okres, zauważ jak wszystko płynie naprzód, jak przyspiesza i Ty możesz zabierać się do "wyprzedzania". Tam, gdzie w pełni się angażowałeś, teraz czeka cię za to nagroda i uznanie. Ciesz się swym tryumfem i pozwól także innym osobom w tym uczestniczyć. Okaż radość i świętuj w gronie przyjaciół.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja proszę na jutro

na jutro

2 buław

rods02.jpg

Dziś możesz być naprawdę niezdecydowany. Po prostu nie chce Ci się niczego ustalać, decydować o czymś lub nawet zaangażować się w pracy. Przyjmij to z opanowaniem. W dni takie jak dziś najlepiej przyjąć neutralny punkt widzenia. A jeśli wymaga się od Ciebie więcej inicjatywy, wyobraź sobie swój pogląd lub zamiar, ale nie podejmuj żadnych zobowiązań. Jutro też jest dzień.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kasi, i Ja i Ja

Dziękuję.

to na jutro, bo dziś sie prawie kończy juz :lol:

2 pucharów

2kielichow.gif

Dzisiaj, ja mówią Cyganki, atutem są kiery, kolor spraw miłosnych, więc czeka Cię dzień spraw sercowych. Upłynie on pod znakiem głębokiej sympatii, miłości, kontaktów duchowych i zgody. Nastaw swoje wewnętrzne anteny na odbiór i możliwe, że uda Ci się znów zakochać. Jeśli już masz ukochanego człowieka, to możesz przeżyć z nim kolejną wiosnę waszej miłości. Ale nie czekaj aż on przyjdzie i rzuci Ci pod nogi bukiet kwiatów, lecz sam wyjdź mu naprzeciw, żeby los dokładnie wiedział, czego chcesz i żeby strzały Amora mogły trafić do celu.

Hajo Banzhaf - klucze do tarota.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
poprosze o karte:)

Wieża

16wieza.jpg

Dzisiejszy dzień z pewnością nie będzie nudny. Licz się z niespodzianką, która pojawi się albo jako nagłe olśnienie, albo niespodziewane zakłócenie, które pozwoli pęknąć stałym oczekiwaniom. Także wtedy, kiedy ze zrozumiałych względów Cię to rozłości lub zaboli, jeśli dziś coś nie pójdzie zgodnie z planem, musisz wiedzieć, że ta karta wskazuje na ucieczkę z jakiegoś zbyt ograniczonego otoczenia albo na wyzwolenie od destruktywnych mysli. Spójrz wstecz na to, co dziś być może "upadło", by już dłużej za tym nie tęsknić.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moge prosić o wyciągnięcie karty dla mnie na dzień dzisiejszy??

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moge prosić o wyciągnięcie karty dla mnie na dzień dzisiejszy??

Królowa Denarów

538188_m.jpg

Nie słuchaj nikogo, nikomu nie pozwól dzisiaj manipulować sobą. Spokojnie i konsekwentnie rób to, co zamierzyłeś wcześniej. Przecież wiesz, że dobre wino dojrzewa latami, więc nie zapominaj o swoich długoterminowych planach i obrabiaj swoją winnicę cierpliwie i z oddaniem, żeby pewnego pięknego dnia dał on Ci bogate zbiory. Możliwe też, że spotkasz dziś dobrą kobietę o wielkim, macierzyńskim sercu i to spotkanie odegra określoną rolę w Twoim życiu. Słuchaj uważnie jej rad.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdecznie dziękuje ci bardzo wrróżba jest bardzo bardzo adekwatna do rzeczywistości.

Przykro mi ,że nie mam możliwosci dodania pochwały.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... to jak tu taka kolejka, to i ja się ustawiam do "wyroczni" ... :) ;)

- wiec i proszę o kartę dla mnie, czyli... grzeczny "infe7"... :D ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmm... to jak tu taka kolejka, to i ja się ustawiam do "wyroczni" ... :lol: ;)

- wiec i proszę o kartę dla mnie, czyli... grzeczny "infe7"... :lol: ;)

To na dzisiaj, bo wczoraj net mi padł ;p

2 Pucharów

II-Kielich%C3%B3w.jpg

Dzisiaj, ja mówią Cyganki, atutem są kiery, kolor spraw miłosnych, więc czeka Cię dzień spraw sercowych. Upłynie on pod znakiem głębokiej sympatii, miłości, kontaktów duchowych i zgody. Nastaw swoje wewnętrzne anteny na odbiór i możliwe, że uda Ci się znów zakochać. Jeśli już masz ukochanego człowieka, to możesz przeżyć z nim kolejną wiosnę waszej miłości. Ale nie czekaj aż on przyjdzie i rzuci Ci pod nogi bukiet kwiatów, lecz sam wyjdź mu naprzeciw, żeby los dokładnie wiedział, czego chcesz i żeby strzały Amora mogły trafić do celu.

Hajo Banzhaf - klucze do tarota.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja poprosze o karte:)

Król Buław

krolpalek.jpg

Dziś możesz przenosić góry! Przepełnia Cię energia i bez problemu możesz być inspiracją dla innych. Jeśli na razie nie masz konkretnych planów, postaw przed sobą maksymalnie wysoki cel, a prawdopodobnie go osiągniesz. Trudności, które innym mogą wydawać się nie do pokonania, Ty oddalisz jednym ruchem ręki. Jednakże niezależnie od tego, jak wielkim może się wydawać Twój entuzjazm i pewność siebie, postaraj się nie iść po trupach. Możliwe też, że spotkasz dziś po prostu interesującego, pełnego temperamentu mężczyznę.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja też bardzo proszę o kartę na dziś :lol:

Rycerz Denarów

538192_m.jpg

Dzisiaj nikomu nie uda się okręcić Ciebie wokół palca. Jesteś gotów rozmawiać jedynie na poważne tematy, korzystać tylko ze sprawdzonych metod i nie poddasz się zadnym spekulacjom. Jeśli powinieneś podjąć jakieś ważne długoterminowe kroki lub rozwiązać poważny problem wymagający realizmu i cierpliwości, to właśnie jest to doskonały moment. Jeśli natomiast nie stoją prze Tobą tak poważne zadania, to na wszelki wypadek sprawdź siebie może właśnie dziś możesz się rozluźnić i pozwolić sobie na coś, co potem będziesz wspominał z przyjemnością.

H. Banzhaf - Klucze do tarota.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 Pucharów

- Dzisiaj, ja mówią Cyganki, atutem są kiery, kolor spraw miłosnych, więc czeka Cię dzień spraw sercowych.

- Upłynie on pod znakiem głębokiej sympatii, miłości, kontaktów duchowych i zgody.

- Nastaw swoje wewnętrzne anteny na odbiór i możliwe, że uda Ci się znów zakochać.

- Jeśli już masz ukochanego człowieka, to możesz przeżyć z nim kolejną wiosnę waszej miłości.

- Ale nie czekaj aż on przyjdzie i rzuci Ci pod nogi bukiet kwiatów, lecz sam wyjdź mu naprzeciw, żeby los dokładnie wiedział, czego chcesz i żeby strzały Amora mogły trafić do celu.

Hmm... no Widzisz, nawet Tu mam wypisana Miłość (wiec nie dziw się ze ja tak ciągle o Niej)... bo chyba jest mym "przeznaczeniem"... tak już mam i z niej się już raczej nie nie wyleczę... :roll: 8-) :lol:

- dzięki bardzo że Jesteś... :lol:

--- pozdrawiam ciepło... infe7 :lol:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
infe nam?

???... nam?... (nie pisałem nam ?) :? ;)

- a jeśli nawet bym pisał to tyczyłoby się to wszystkich Ludzi... Nam, jako Wszystkich... ;)

--- pozdrawiam ciepło... infe7 :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.