Gość Kuanan

Indywidualne karty dnia z tarota od Kasandry

58 postów w tym temacie

A ja też bym poprosiła pięknie :D

wobec tego, że dziś się wkrótce kończy to wyciągnęłam na jutro :)

Słońce

Harmonious_Tarot_Sun.jpg

Dziś jest pogodny dzień, w którym powinieneś się wręcz rozkoszować. Być może przeżyjesz go pełen beztroski lub będziesz świętować swój osobisty triumf. Z radością życia i ufnością, które Cię dziś uskrzydlają, możesz oczywiście także odważyć się na coś nowego, przy czym zmotywujesz innych ludzi i pozyskasz coś dla siebie. Jeśli jesteś z kimś pokłócony lub wiesz, że któś żywi do Ciebie urazę, dziś jest odpowiedni moment na życzliwe i wspaniałomyślne zakończenie sporów i pojednawcze złagodzenie nieporozumień.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kochana poprosze o karte:)

Rycerz mieczy

rycerz_mieczy_art.jpg

Dzisiejszy dzionek będzie raczej chłodny i wiatr w twarz będzie dmuchał cały czas. No cóż, jak konflikt to konflikt, nie unikaj go. Trzeba tylko zachować jasną głowę, reagować trzeźwo i z zimną krwią. Staraj się zbytnio nie angażować, przemysl swoją taktykę, a dyskusje prowadź bez emocji. Wtedy nawet z największego konfliktu możesz wyjść zwycięsko. A nawet jesli konflikt zakończy się bez niczyjego tryumfu lub Ty poniesiesz porażkę, nie denerwuj się - w ostatecznym rezultacie to i tak będzie dla ciebie korzystne.

H.Banzhaf - Klucze do tarota.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Królowa Kielichów

Kr%C3%B3lowaKielich%C3%B3w.jpg

Dzisiaj szczególnie jasno odczuwasz duchowe pragnienia i potrzeby otoczenia. Nie wykluczone, że możesz nawet ucierpieć z powodu cudzych negatywnych emocji. Mimo wszystko wyjdź naprzeciw innym - intuicja ochroni Cię przed poważnymi ranami duchowymi. Bądź szczególnie uważny w stosunku do swoich snów i znaków losu! Możliwe też, że spotkasz dzisiaj subtelną, wrażliwą kobietę i przy jej pomocy będziesz mógł odkryć wiele tajemnic i zagadek swojego życia.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 denarów

mon_8.inq.jpg

Dziś powinieneś się wziąść za coś nowego. Może to być nauka lub nowe zadanie w pracy, bądź realizacja jakiegoś od dawna pielęgnowanego marzenia. Co by to nie było, perspektywy masz przed sobą dobre i w ostatecznym rezultacie czeka Cię sukces. Jednakże nie przeceniaj swoich sił. Pamiętaj, że doświadczeń i umiejętności masz jeszcze mało, więc nie próbuj od razu piec tortu, poćwicz najpierw na małych ciasteczkach.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To ja też poproszę bo jakoś twoje karty są super Kasi ^^

Wisielec

le_pendu_wisielec.gif

Dziś Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Albo będziesz z czymś zwlekał, o co tak czy owak już od dłuższego czasu zabiegasz, albo sprawa zatrzyma się niespodziewanie, choć nawet nie brałes tego pod uwagę. Nie próbuj usilnie uwolnić się od takich problemów. To sprawi tylko, że staną się jeszcze bardziej zagmatwane. Być może wystarczy, jeśli zmienisz swój punkt widzenia, żeby zobaczyć całośc w zupełnym świetle. Jeśli to nie pomoże, chcąc nie chcąc, musisz ponieść ofiarę, po czym przyjdzie postęp w sprawie.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

sorki ze tak późno, ale nie było mnie w domu

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Daj mi tę .....lala la la kartę :D

mam plana i jak on wypali?

Dziękuję moja Kasi szczęsliwy tarocie.

Aura, to jest karta dnia. Jak mam Cie rozumieć? Chcesz kartę dnia, (ok wyciągam ja i tak) czy chcesz wróżby?

Królowa kielichów

62minorcupsqueen.jpg

Dzisiaj szczególnie jasno odczuwasz duchowe pragnienia i potrzeby otoczenia. Nie wykluczone, że możesz nawet ucierpieć z powodu cudzych negatywnych emocji. Mimo wszystko wyjdź naprzeciw innym - intuicja ochroni Cię przed poważnymi ranami duchowymi. Bądź szczególnie uważny w stosunku do swoich snów i znaków losu! Możliwe też, że spotkasz dzisiaj subtelną, wrażliwą kobietę i przy jej pomocy będziesz mógł odkryć wiele tajemnic i zagadek swojego życia.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mag

mag_goddess.jpg

"Kto, jeśli nie ja i kiedy, jeśli nie teraz" to jest motto na dziś. Nie wahaj się podjąć inicjatywę. Masz zdrową wiarę w siebie, wiesz czego chcesz i z należytą koncentracją możesz osiągnąć swoje cele. Łatwo poradzisz sobie ze swoimi zadaniami. Jeśli musisz coś rozpocząć, jeśli chcesz udowodnić swoje zdolności, dziś jest na to odpowiedni dzień. Pokaż, co potrafisz, przy rozmowach czy negocjacjach pozostań bystry i niezależny, a zyskasz przychylność innych w załatwianiu swych spraw.

źródło

H. Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam czy ja również mogę liczyć na kartę dnia.Dziękuje i pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam czy ja również mogę liczyć na kartę dnia.Dziękuje i pozdrawiam

Wieża

16_Major_Tower.jpg

Dzisiejszy dzień z pewnością nie będzie nudny. Licz się z niespodzianką, która pojawi się albo jako nagłe olśnienie, albo niespodziewane zakłócenie, które pozwoli pęknąć stałym oczekiwaniom. Także wtedy, kiedy ze zrozumiałych względów Cię to rozłości lub zaboli, jeśli dziś coś nie pójdzie zgodnie z planem, musisz wiedzieć, że ta karta wskazuje na ucieczkę z jakiegoś zbyt ograniczonego otoczenia albo na wyzwolenie od destruktywnych mysli. Spójrz wstecz na to, co dziś być może "upadło", by już dłużej za tym nie tęsknić.

H.Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moge prosic:)

Królowa buław

kr%C3%B3lowaBu%C5%82aw.jpg

Dzisiaj Ty nadajesz ton! Jesteś pewien swoich sił, dobrze wiesz, czego chcesz i możesz, jeśli trzeba, wziąć na siebie najtrudniejszą część pracy. To znaczy, że jesteś gotów zrobić decydujący krok. Możesz też pociągnąć za sobą innych, którym potrzebny jest Twój optymizm, wsparcie i mądre kierownictwo. Mozliwe też, że spotkasz dziś pełną temperamentu, władczą kobietę, która odegra ważną rolę w Twoim życiu

Hajo Banzhaf - Klucze do trota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ok:) ale to poprosze karte na jutro:)

X pucharów

10kielichow.gif

Dzisiaj masz powody do radości. Może nim być szczęśliwie zakończona praca, może spotkanie z sympatycznymi ludźmi. Nie wykluczone, że będzie mowa o nowej miłości lub przyjaźni. Zwróć uwagę na to, gdzie zaprowadzi Cię dziś los.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kasandra ja poproszę na dzisiaj...dzień tak kiepsko się zaczał

Kapłanka

35_big.jpg

Dzisiejszego dnia, w spokoju, pozwól na swobodny rozwój wydarzeń, bez zbytniego planowania i oczekiwania na to, co się wydarzy. Niech rzeczy po prostu się dzieją. Działanie podejmij tylko, jeśli zachęci Cie do tego Twój wewnętrzny głos. Jeśli możesz pogodzić to ze swoimi obowiązkami, powinieneś z radosną uwagą obserwować, co robisz, kiedy nic nie robisz. Co odczuwasz? Dokąd Cię to nagle popycha? Nie zmuszaj się do bezczynnego siedzenia w spokoju, lecz podążaj za swym wewnętrznym impulsem. Zdziwisz się, jak intensywny i spełniony będzie ten pozornie bezczynny dzień. Zwróć szczególną uwagę na sny, które mogą przekazać cenne uwagi.

H.B. - Klucze do tarota.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to ja poproszę na poniedziałek, jeśli można :)

na poniedziałek

9 monet

mon_9.inq.jpg

Szykuj się na przyjemną niespodziankę. Możliwe, że otrzymasz dobrą wiadomość, ktoś do ciebie przyjdzie lub w pracy coś będzie na ciebie czekać. Jeśli na nic takiego nie liczyłeś, postaraj się pomóc szczęściu i sam wyrusz na jego poszukiwanie. Zrób coś na co być może długo nie mogłeś się zdecydować, spróbuj zająć się czymś nowym lub choćby kup los na loterii.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.